reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzięki dziewczyny za odpowiedź :-)
No ja w sumie oliwie głowkę i wyczesuje i jest coraz lepiej, ale caly czs troche sie zluszcza. Ale moj Maly to generalnie ma bardzo wrazliwa skore, wysypka na buzi coprawda coraz mniejsza, odparzajaca sie pupa i generalnie caly jest taki suchy:baffled:
Co do ubranek, to moj jest chyba wielkolud:szok: ma miesiac a wazy juz 5 kg i ubranka na 62 to juz od tygodnia sa w obiegu, bo z 56 juz calkiem wyrosl:tak:
 
reklama
Co do zębów, to mogą tak wcześnie zacząć wychodzić, ale zanim wyjdą to ze 2-3 miesiące miną. Moja to się z kawałkiem zembiszcza urodziła i pediatra cały czas obserwuje razem z nami czy jej to wypadnie, czy to początek zęba - na wysokości 4-5 .
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź :-)
No ja w sumie oliwie głowkę i wyczesuje i jest coraz lepiej, ale caly czs troche sie zluszcza. Ale moj Maly to generalnie ma bardzo wrazliwa skore, wysypka na buzi coprawda coraz mniejsza, odparzajaca sie pupa i generalnie caly jest taki suchy:baffled:
Co do ubranek, to moj jest chyba wielkolud:szok: ma miesiac a wazy juz 5 kg i ubranka na 62 to juz od tygodnia sa w obiegu, bo z 56 juz calkiem wyrosl:tak:

No to duzy ten twoj maluszek:) moja jesczze w niektore 56 sie miesci a czasem juz cos 62 zaloze, bo te rozmiary to sa w caly swiat. Mam spioszki 56 ktore sa na nia za duze i 62 przy ktorych spioszki dobre a kaftanik ma troszke za dlugie rekawki.

Dziewczyny mam pytanie moze juz o tym bylo ale tak dawno tu nie zagladalam....
Czy ktores z waszych malenstw ma jeszze kikucik? Bo moja Oliwia jeszcze ma. Trzyma sie co prawda juz bardzo slabo ale jednak. Denerwuje mnie to juz bo co drugi dzien musimy jezdzic do chirurga i sprawdzac czy nic sie nie dzieje. Narazie jest ok, ale juz mam tego dosyc. Wczoraj pani doktor powiedziala, ze to zalezy od pepowiny i ze nie ma sie czym martwic, ale jak przychodzi do mnie polozna to marudzi mi caly czas, ze to juz zdecydowanie za dlugo.
 
mazia fajna ta mata, wczoraj polecialam do sklepu i ja kupilam :)) cena tez wmiare..:)
te maty tiny love fajne też -tropikalna wyspa mi sie bardzo podobala ale za ta kase wole mu dokupic cos jeszcze:)
 
Tabasia mi pediatra powiedziała,że ładnie przybiera-nie mówiła że to za dużo. Mówiła, żeby nie wybudzać w nocy do karmienia- ile chce niech śpi byle w ciągu doby spała ok. 10 godz.

Ja dzisiaj się wystraszyłam. Moja mała wymiotowała. Trochę rano pojadła- miała trzy podejścia do jedzenia i potem jak ją odłożyłam to trochę pomarudziła i tak dwa razy jej chlusneło porządnie. :-( Wystraszyłam się. Potem domagała się piersi więc pojadła i teraz śpi. Czy Waszym maluchom zdarzyło się wymiotować ? Ja się martwię, że coś jest nie dobrze. Mam nadzieję , że to tylko jednorazowa sytuacja:-(
 
spokojnie. moj maly ostatnio wypił mleko i jak chlusnal to szok polecialo mu wszystko buzką i nosem za pol godziny byl znowu glodny. Wszystko dlatego ze pije strasznie lapczywie jakby mu mieli zaraz mleko ukrasc..
 
reklama
mysza m a ty cały czas oliwisz główkę ? tzn. cały dzień i po kąpieli też?


a i mam pytanie do tych co jeszcze karmia piersia- czy wy karmicie w dzien maluchy co 2 godziny , czy np.3 , czy tez dopiero jak sprawiaja wrazenie glodnych tzn. placza, marudza????????

i moj ostatnio czesto placze po karmieniu nie wiem czy z bolu brzucha czy z przekarmienia:/
 
Do góry