reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja mam dość. Ola ma skok kolejny, nie spała od 3 do 6 rano, potem zasnęła na 2 godziny i w dzień pospała 40 minut!! i ciągle źle: chce smoczka, nie chce smoczka, chce na ręce, nie chce na ręce, chce na matę, nie chce na matę!!!!!!!!!!!!!!! na spacerze chciała mnie wykończyć, urządziła mi taki koncert, że głowa mała. a miałam nadzieję, ze chociaż na powietrzu zaśnie.

dopiero pierwszy raz usiadłam, a tak zabawiaj marudę.

mąż też, wrócił z pracy i zrób to, zrób tamto, no zaraz mnie cholera trzaśnie, chcę w końcu posiedzieć w spokoju!!!
 
karalajna ale to dziwne trochę no nie ? ciekawe czemu ..

wiesz ja nie podejrzewam u mojego zadnych boli brzucha ani tym bardziej przekarmienia - to glodomor:-D ale dzieci czasem placza, jesli chodzi o pawelka to to raczej zwyczajne marudzenie, ma tak ze plakusia mi pol godziny a potem np godzine sam sie soba zajmuje i ja moge obiad zrobic...

a czy u twojego sa jakies inne objawy boli brzucha?

brzuszek twardy?

czy przy karmieniu puszcza cycka? bo tak u mojego objawialy sie gazy, ale to przeszlo po infacolu:tak:
 
Ja to troche dziwie tym Waszym pediatrom. Moja Magda przybrala 2 kg przez 6 tygodni i nikt mi nie mowil ze to za duzo. Moze przy karmieniu butelka jest inczej i wtedy mozna dziecko przekarmic ale ja bym sie specjalnie tym gadanim nie przejmowala. Moja Magda to jest naprawde duza, dluga na maksa, ona z 68 ubranek wyrasta .
Moj Syn jako niemowlak byl tlusciutki, a teraz zebra mu mozna liczyc juz...

ja karmie na rzadanie, nie wiem co ile, ale pewnie jakies 2 godziny bedzie, Moja nie placze, ale ja mam wyjatkowo spokojny egzemplarz :)
candy moze przez gazy placze ? bo nie z glodu raczej, tak mysle , wtedy by Ci przy piersi plakal a jak placze po karmieniu to pewie gazy, ja Magde odbijam czasami dwa czy nawet trzy razy podczas jednego karmienia, i daje espumisan 2 razy dziennie, profilaktycznie na lepsze wydalanie tych gazow, to nie szkodzi, nie wchlania sie do organizmu, nie mamy ani nie mielismy zadnych problemow brzuszkowych, sprobuj moze
 
Moja to po karmieniu płacze jeśli:

a) wypadł jej cyc lub przy nim przysnęla i nagle się zorientuje, że ona jest jeszcze głodna
b)nie odbiło jej się porządnie ;)
 
wiesz ja nie podejrzewam u mojego zadnych boli brzucha ani tym bardziej przekarmienia - to glodomor:-D ale dzieci czasem placza, jesli chodzi o pawelka to to raczej zwyczajne marudzenie, ma tak ze plakusia mi pol godziny a potem np godzine sam sie soba zajmuje i ja moge obiad zrobic...

a czy u twojego sa jakies inne objawy boli brzucha?

brzuszek twardy?

czy przy karmieniu puszcza cycka? bo tak u mojego objawialy sie gazy, ale to przeszlo po infacolu:tak:


no on odrazu po karmieniu płacze i właśnie puszcza cycka i nie chce! , myślałam że z przejedzenia

kasaii spróbuję go odbijać , bo ma takie odruchy też często wymiotne;
a tą pierś dziwnie krótko ssie z 2 minuty może czasem nawet krócej:////


tak czy inaczej całkowicie na butlę przechodzę(jeśli to mu nie minie , po co sie tak we dwoje męczyć)
 
reklama
Do góry