reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

szykuje się do wizyty i nie mogę znaleźć tych cholernych białych majtek:baffled:

mam koronkowe, czarne, bordowe, sportowe szare, w kwiatki, ale cholera nie mogę znaleźć białych:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Witam widze że szykuje się kilka porodów w najbliższym czasie :tak: trzymam kciuki za rozwój akcji

Mag trzymam kciuki za dzisiejszą wizyte u gina :tak: ja dzisiaj też ide ale dopiero na 19, zapisała mnie tak późno bo pewnie myślała że się rozpakuje przez ten tydzień ;-) a tu lipa dalej 2w1

ja tez czekam na wieści od ciebie:-D

Hej,

Mag uśmiałam się z tych białych majtek hihi. Pamiętam jak pisałaś o tym. Daj znać po wizycie, może wczoraj coś już u ciebie ruszyło.

kurczę, no właśnie nie bardzo sie chyba ruszyło - sie zobaczy:-D:-D:-D



lecę chyba kupić te białe bawełniane majtasy, dobrze, ze sklep na dole:-D
 
reklama
szykuje się do wizyty i nie mogę znaleźć tych cholernych białych majtek:baffled:

mam koronkowe, czarne, bordowe, sportowe szare, w kwiatki, ale cholera nie mogę znaleźć białych:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:




ja tez czekam na wieści od ciebie:-D




kurczę, no właśnie nie bardzo sie chyba ruszyło - sie zobaczy:-D:-D:-D



lecę chyba kupić te białe bawełniane majtasy, dobrze, ze sklep na dole:-D

hahaha mag Ty to masz przeboje z tą panią gin :-D:-D:-D


patrzcie jaki mam zaj*bisty pierwszy suwaczek hahahahahahahahha sie uśmiałam:-D:-D:-D
mam nadzieję ze się nie spełni :laugh2::laugh2::laugh2:
 
mag - na zapas wez ze dwie pary :-D , albo ace - to szybko się wybielą:-D:-D
o dzięki za odpowiedź co do tego brzucha - pocieszyłaś mnie :tak:, tylko skurcze mam liczyć ?
aha - a co to jest ? :wściekła/y:, zero oznak :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, no nic pójdę do internisty po zwolnienie i już:tak:
 
hahaha...wcale sie nie zdziwie jak będe musiała sie do pracy zgosić ...bo przecież tu takie robią kłopoty ze zwolnieniami że szok...wszyscy lekarze sie boją wystawiać :dry:
...tylko co ja bym w tej pracy robiła? jestem kasjerką w Biedronce i jakoś się nie widzę z brzuchalem przy kasie :confused::-D:-D:-D

To, że Ty się nie widzisz to nie jest ważne ... istotne, ze klienci na 100% by Cie widzieli :-D i to "zapraszam do kasy obok mnie już wody odeszły" :-D:-D:-D

szykuje się do wizyty i nie mogę znaleźć tych cholernych białych majtek:baffled:

A dlaczego białe? :confused:
 
mój gin jest na urlopie, więc dziś idę do babki, która jest nieco szorstka w obyciu i nie lubi, jak babeczki przychodzą do niej w innych majtkach niż białe, bawełniane:-D
 
witajcie:-)
Ja już po wizycie. Małemu się nie spieszy, szyjka zamknięta. Gin przewiduje, że nie mam co liczyć na poród przed terminem. Zmierzyła mi dziś miednice i podobno jest na styk:baffled:, niestety poród może nie być łatwy:wściekła/y: Ladnie mnie pocieszyła:wściekła/y: Wreszcie pobrała mi ten nieszczęsny posiew, musiałam jechać z nim do labolatorium, by szybciej mieć wyniki. W połowie przyszłego tygodnia je odbiorę no a potem to już z A się postaramy o przyspieszenie porodu;-) Marzę by urodzić do 26 marca

Wczoraj byliśmy w kinie i w przyszłym tygodniu też sie wybieramy. Mąż się stara by mi czas szybko płynął:-). Powiedziałam mu co to będzie jak mi tak wody odejdą, odpowiedział, że przynajmniej będę miała co wspominac do końca życia:-D

Trzymam kciuki za Wasze prędkie porody :) Ja byłam na konsultacji u anestezjologa i mam zielone światło do ZZO - w sumie to była ostatnia rzecz którą musiałam załatwić przed przywitaniem się z Maleństwem - oczywiście mam jeszcze setki spraw na uczelni ale to (w porównaniu z wizją porodu bez znieczulenia) już nie spędza mi snu z powiek.

Co do ZZO mam takie same zdanie, głównie z tego powodu wybrałam Raciborską:-), gdyby nie to znieczulenie to bym dygotała ze strachu, a tak jakoś miej sie boję tego porodu. Teraz bardziej się obawiam co będzie potem, jak sobie poradzę z maluszkiem i czy będę w stanie sie nim zajać zaraz po porodzie. Podobno niektóre pielęgniarki zajmujące się noworotkami nie są zbyt miłe ani skłonne do pomocy:baffled:
 
mój gin jest na urlopie, więc dziś idę do babki, która jest nieco szorstka w obyciu i nie lubi, jak babeczki przychodzą do niej w innych majtkach niż białe, bawełniane:-D

Oj to leć mag007 po te majtki ! Lepiej nie narażać się szorstkim kobietom ...

Co do ZZO mam takie same zdanie, głównie z tego powodu wybrałam Raciborską:-), gdyby nie to znieczulenie to bym dygotała ze strachu, a tak jakoś miej sie boję tego porodu. Teraz bardziej się obawiam co będzie potem, jak sobie poradzę z maluszkiem i czy będę w stanie sie nim zajać zaraz po porodzie. Podobno niektóre pielęgniarki zajmujące się noworotkami nie są zbyt miłe ani skłonne do pomocy:baffled:

Mam identycznie obawy heheh .... chyba to już jest wpisane w dany etap ciąży .... jeszcze 2 miesiace temu słysząc słowo "poród" dostawałam drgawek i zimnych dreszczy heheh ... generalnie byłam zdania, ze mnie nie musi to dotyczyć heheh teraz już jestem oswojona z tą myślą ;)

Boję się natomiast tego etapu na którym są rozpakowane Marcówki - ale do tego też dojrzeję hhehe

Kiedy planujesz rodzić monia 84?
 
reklama
Witam popołudniowo
która dziś sie rozpakuje? mi jeszcze zostało troche czasu a irytują mnie pytania : jeszcze nie urodziłaś? kiedy urodzisz? wrrrrrr więc nie dziwie się Wam że chcecie urodzić.

Ja już na siebie nie mogę patrzeć-czuje się taka tłusta i aseksualna że mam dosyć tej ciąży i chciałabym mieć te -18kg które mi doszły a to jeszcze nie koniec. Wszystkie moje kg przyszły po 20tc więc jakoś tak za szybko i za dużo ich.

Wiecie że na forum BB jesteśmy największymi gadułami-mamy największą ilość wyprodukowanych postów ;]
 
Do góry