reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

eh to faktycznie fajny lekarz się tobie zdarzył :) mógł jeszcze trochę pożartować to może ze śmiechu byś urodziła hehe

Faktycznie, lekarze w tym szpitalu są zajefajni, tylko dlaczego tacy młodzi i przystojni ?
A mój synek to chyba chce komuś z rodziny zrobić prezent na urodziny, bo 12 ma brat mojego, 9 moja bratowa, a 16 mój brat.
Ciekawe w czyje trafi
 
reklama
dziewczyny a ja mam dola, tak sie cieszylam ze nie mam rozstepow a okazuje sie ze chyba zaczynaja sie pojawiac:-:)-:)-(

nie wiem czy to rozstepy ale wyglada to jakby cos tam z bokow zaczynalo sie pojawiac:szok:
takie sinawe sie to robi, czy mozecie wyjasnic jak wygladaja poczatki rozstepow?? jesli ktoras z was ma tego pecha...

ja nie wiem jak ja bede wygladac jesli jeszcze z 2 tygodnie pochodze w tej ciazy, jeeeeeeeeeezuuu

naprawde zlapal mnie okropny dol!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
dziewczyny a ja mam dola, tak sie cieszylam ze nie mam rozstepow a okazuje sie ze chyba zaczynaja sie pojawiac:-:)-:)-(

nie wiem czy to rozstepy ale wyglada to jakby cos tam z bokow zaczynalo sie pojawiac:szok:
takie sinawe sie to robi, czy mozecie wyjasnic jak wygladaja poczatki rozstepow?? jesli ktoras z was ma tego pecha...

ja nie wiem jak ja bede wygladac jesli jeszcze z 2 tygodnie pochodze w tej ciazy, jeeeeeeeeeezuuu

naprawde zlapal mnie okropny dol!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-:)-:)-(



nie dołuj się już nic teraz to nie pomoże :) smarowanie smarowanie żeby dalej nie szło .

moje 3 kreseczki 3cm około pojawiły się na biodrze i są czerwone.
 
sylviontko nio to niezły doktorek ci się trafił :-D oby przy porodzie też się trafił to napewno szybciej urodzisz :tak:

Ja się na dziś żegnam ide się wykąpać i do łóżeczka :tak: jutro jak zwykle na obiadek do rodziców i zaliczymy zjazd rodzinny :wściekła/y: nie wiem dlaczego wszyscy chcą mnie oglądać w ciąży, nio dosłownie pół rodzinki się zjedzie żeby mnie jeszcze przed porodem zobaczyć jakby se słonia w zoo nie mogli zobaczyć :-)
Spokojnej nocki dziewczynki i upojnej dla tych co chcą przyśpieszyć :tak:
 
hmmmm.... moze adelina pojechala do szpitala :-)

no i widze ze sie dziewczyny rozkrecaja - umknelo m ize mrozik pojechala do spzitala, a tu prosze - jest jzu po :-)

Mi skurcze te "pozakupowe" ustaly i troche sprzatam a zaraz ide kapac synka - mzoe jak podzwigam to mnie ruszy :-D Choc nie bylob yto wskazane bo M pojechal do knajpy (bez auta wiec wroci po kilku piwach) - ale bylyby jaja :-D

Wpadne jeszcze pewnie pozniej :-) milego wieczoru
 
No to chyba sobie wykrakałam. Wyszłam spod prysznica i zaczęło mnie kłuć w dole brzucha. Dość mocno, powiedziałabym. Wzięłam nospę i zobaczymy... Może zaczęły mi się te przepowiadające?
 
Mam nadzieje, że się za mną zdążyłyście stęsknić, bo już jestem.
Na IP trafiłam na super lekarza jajcarza. Od razu powiedział, że nie wyglądam na kobietę rodzącą, więc ja go pytam, a jak wygląda rodząca, on na to, demonstrując opiera się o biurko i zaczyna sapać i mówi, że tak wygląda rodząca, że co 5 min na 1 min zamilka i tylko sapie.

Także to co mam, to są skurcze przepowiadające. Ciekawa jestem jak będą bolały te potem, skoro te są już niemiłe.
Szyjka ok 1 cm, wchodzi 1 palec.
Musimy czekać na te właściwe skurcze i pewnie doczekamy terminu.
Dobrze, że byłam z moim w gabinecie, bo już od sexu się nie wymiga- zalecenia gina- sex 3xdziennie :-D Ciekawe jak ja to wytrzymam:-D:-D
Hihihi niezły lekarz :)
Mój byłby w 7 niebie, gorzej ze mną;-):-D
Powodzenia w staraniach (tym razem wywołujących;-)):-)

Mój też byłby w 7 niebie Kochana :-D

adelina trzymam kciuki!!

Matko jak mi jest już ciężko!!!!!! Ledwo się ogoliłam!!! Ale w razie co jestem gotowa na poród :-p;-)
 
Jak to dobrze,że dzisiaj dużo nie na klikałyście,szybciej sobie poradziłam z postami:)
Widzę,że rozpakowywanie marcówek idzie pełną parą.Codziennie coś się dzieje.Ja nie widzę początków porodu i bardziej uważam by za szybko nie trafić na porodówkę.Byle do czwartkowej wizyty i ginka.Czekam na to co mi powie.Wiem jednak,że Kluska nadal główką do góry,bo czuję to.Miłego wieczoru.
 
a wiecie, że ja nie miałam żadnych przepowiadających? tzn tak mi się wydaje ;-) plecy mnie bolały jedynie, więc może to było to ;-)

ale jestem padnieta... a nie ma sensu spać sie kłaść, bo za niecałą godzinę karmienie... mam nadzieję, ze po jedzeniu Ola pośpi, to wtedy i ja ;-)
 
reklama
Fiołkowa te kłucia to chyba się szyjka skraca, ja tak mam co jakiś czas i dzisiaj własnie mówiłam ginowi i powiedział, że to skracanie.
JA dzisiaj znowu nogi opuchnięte i to sporo, a prawie cały dzien odpoczywałam, chwile przy obiedzie postałam. Teraz oglądam mamuśki i poprasuje chyba ciuszki małego , ale na siedząco.
A mrozik to chyba tak nagle pojechała, bo wczoraj pisała na forum, chyba że coś pisała, że jedzie, ale nie wydaje mi się, a nie chce mi się szukać.
 
Do góry