reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Biedna aneczka to się dziewczyna namęczy ale skoro miała by sie jeszcze nie wiadomo ile męczyć to może lepiej cc ehhhh

candy6 to dobrze że ci cos przepisała napewno teraz ci przejdzie
 
reklama
Ja tez tesknie za spaniem na brzuchu. Po pierwszej ciazy odrazu na brzuch. jakos dawałam rade z cyckami pełnymi mleka..
Zaraz maja przyjsc znajomi. Bede robiła trufle z płatków owsianych zaraz , pamietam jak moja mama je robiła mniaaaaaammmm.
Ale ja nie lubie soboty i nidzieli. Do dupy dni i pogoda.

Zmykam bo mlody mnie szczypie ze mam z nim isc sie bawic....ehhhh:nerd: cały dzien.
 
Ja tez tesknie za spaniem na brzuchu. Po pierwszej ciazy odrazu na brzuch. jakos dawałam rade z cyckami pełnymi mleka..
Zaraz maja przyjsc znajomi. Bede robiła trufle z płatków owsianych zaraz , pamietam jak moja mama je robiła mniaaaaaammmm.
Ale ja nie lubie soboty i nidzieli. Do dupy dni i pogoda.

Zmykam bo mlody mnie szczypie ze mam z nim isc sie bawic....ehhhh:nerd: cały dzien.


oj czarnuszka mi też brakuje spania na brzuszku , tym bardziej że zawsze tak usypiałam :sorry2:

moni no dobrze że poszłam i mam lekarstewko :)) spokojna głowa przynajmniej:tak:
 
dziewczyny a tu ja z nienacka dostałam skurczy:szok:...i zaczynaja byc coraz mocniejsze, znowu czuje bol najwiekszy w krzyzu niestety:szok: nie wiem czy to juz....chodze na razie, klade sie ale zaczyna bolec tak ze podczas skurczu az musze szybciej oddychac.....a ani czop mi wczesniej nie odszedl, ani nic wielkiego sie nie dzialo....zobaczymy..z jednej strony chcialabym juz..ale z drugiej boje sie i ciagle mam nadzieje ze to falszywy alarm:sorry2::sorry2: w kazdym razie jeszcze nie jade do szpitala, jakby co jest 3 minuty drogi ode mnie to zdąze:sorry2:
 
no to ciekawe sylviontko pojechala??

adelina moze teraz ty...

ja to zostane na szarym koncu :-:)-:)-(

izulka sliczna coreczka:tak: czekam na opowiesc :-)

u nas tez nuuudy, obejrzelismy film, a teraz chyba ide znow cos przekasic he he
 
Cześć Witam wszystkie brzuszki i juz mamuśki.. jestem nie na bieząco.. ale postaram sie was nadrobic:)

dzisiaj wrocilam z moim skarbeczkiem do domku:) troch mnie wymeczyli... opisze wiecej jak bede miec czasu wiecej:) puki co uciekam bo mam zjazd rodzinny w domku BUzka!:)
 
oj a mnie tez znowu cos lapie, ciekawe ile bedzie trzymac...

ja do szpitala z 20-30 min bede miala...

wiecie co mi ten bol promieniuje az na uda, tez ktoras z was tak ma?

patinkakrk witaj:tak:


a tez czop mi nie odszedl....
 
oj a mnie tez znowu cos lapie, ciekawe ile bedzie trzymac...

ja do szpitala z 20-30 min bede miala...

wiecie co mi ten bol promieniuje az na uda, tez ktoras z was tak ma?

patinkakrk witaj:tak:


a tez czop mi nie odszedl....


Ja też mam skurcze ale narazie nieregularne i jak czasem chwyci mocniej to też czuję w udach ale tak bardziej od strony wewnętrznej bliżej pachwin :crazy: Bolesne to jest.
 
reklama
mrozik urodziła, wiadomość na odpowiednim wątku:)
Ja też mam skurcze, miałąm już co 5 minut a teraz sa ale jakieś nieregularne, ale brzuch mam cały czas twardy, i na razie czekam
 
Do góry