reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dziewczyny a tu ja z nienacka dostałam skurczy:szok:...i zaczynaja byc coraz mocniejsze, znowu czuje bol najwiekszy w krzyzu niestety:szok: nie wiem czy to juz....chodze na razie, klade sie ale zaczyna bolec tak ze podczas skurczu az musze szybciej oddychac.....a ani czop mi wczesniej nie odszedl, ani nic wielkiego sie nie dzialo....zobaczymy..z jednej strony chcialabym juz..ale z drugiej boje sie i ciagle mam nadzieje ze to falszywy alarm:sorry2::sorry2: w kazdym razie jeszcze nie jade do szpitala, jakby co jest 3 minuty drogi ode mnie to zdąze:sorry2:
Daj znać, jakby co:tak:
Ja na szczęście też mam bliziutko do szpitala, ale boję się, że jak coś poczuję, to będę panikować i zaraz tam wyląduję;-)

Cześć Witam wszystkie brzuszki i juz mamuśki.. jestem nie na bieząco.. ale postaram sie was nadrobic:)

dzisiaj wrocilam z moim skarbeczkiem do domku:) troch mnie wymeczyli... opisze wiecej jak bede miec czasu wiecej:) puki co uciekam bo mam zjazd rodzinny w domku BUzka!:)
Witamy z powrotem:-)

Czytam Was i ta ma skurcze, tamta ma skurcze, a ja nic.
Coś czuję w kościach, że ja przenoszę. No, chyba że od jutra się coś zacznie, bo kończę 37 tydzień:-D
 
reklama
cześć laski,
ja jestem wykończona po wczorajszym, a jeszcze dziś musiałam lecieć po malutkie ubranka, bo wszystko z Olci zwisa... wiecie, jakie drogie są takie malutkie dla wcześniaków?? tylko w jednym sklepie były, zdzierstwo na maksa :baffled: no ale trzeba było kupić :tak:



Hej!
Jak spokojnie dzisiaj!
Pojechałam wczoraj do szpitala by sprawdzili co z tymi niby rozpuszczalnymi szwami, które nia miały zamiaru sie rozpuscić!Pani polożna byłalekko zdziwiona że 16dni po i dalej sa w stanie nie naruszonym:szok:! Zdjęłą a raczej wyszarpała bo lekko przerośniete były:wściekła/y:! Kontrolujcie sie dziewczynki same!!


kurde, u mnie jakies szwy wyszły same... ale muszę iśc do polskiego gina, bo jak sie myję, to jakoś tam na dole, jak nie u mnie :zawstydzona/y: ale może to normalne? w końcu 2,5 tygodnia temu wyszedł tamtędy mały klocuszek ;-)

widzę, że się sypiemy :-D pięknie :-D a dopiero początek marca :-) achhh, te nasze dzieci, w gorącej wodzie kąpane ;-)
 
Mam nadzieje, że się za mną zdążyłyście stęsknić, bo już jestem.
Na IP trafiłam na super lekarza jajcarza. Od razu powiedział, że nie wyglądam na kobietę rodzącą, więc ja go pytam, a jak wygląda rodząca, on na to, demonstrując opiera się o biurko i zaczyna sapać i mówi, że tak wygląda rodząca, że co 5 min na 1 min zamilka i tylko sapie.

Także to co mam, to są skurcze przepowiadające. Ciekawa jestem jak będą bolały te potem, skoro te są już niemiłe.
Szyjka ok 1 cm, wchodzi 1 palec.
Musimy czekać na te właściwe skurcze i pewnie doczekamy terminu.
Dobrze, że byłam z moim w gabinecie, bo już od sexu się nie wymiga- zalecenia gina- sex 3xdziennie :-D Ciekawe jak ja to wytrzymam:-D:-D
 
Mam nadzieje, że się za mną zdążyłyście stęsknić, bo już jestem.
Na IP trafiłam na super lekarza jajcarza. Od razu powiedział, że nie wyglądam na kobietę rodzącą, więc ja go pytam, a jak wygląda rodząca, on na to, demonstrując opiera się o biurko i zaczyna sapać i mówi, że tak wygląda rodząca, że co 5 min na 1 min zamilka i tylko sapie.

Także to co mam, to są skurcze przepowiadające. Ciekawa jestem jak będą bolały te potem, skoro te są już niemiłe.
Szyjka ok 1 cm, wchodzi 1 palec.
Musimy czekać na te właściwe skurcze i pewnie doczekamy terminu.
Dobrze, że byłam z moim w gabinecie, bo już od sexu się nie wymiga- zalecenia gina- sex 3xdziennie :-D Ciekawe jak ja to wytrzymam:-D:-D
Mój byłby w 7 niebie, gorzej ze mną;-):-D
Powodzenia w staraniach (tym razem wywołujących;-)):-)
 
Mam nadzieje, że się za mną zdążyłyście stęsknić, bo już jestem.
Na IP trafiłam na super lekarza jajcarza. Od razu powiedział, że nie wyglądam na kobietę rodzącą, więc ja go pytam, a jak wygląda rodząca, on na to, demonstrując opiera się o biurko i zaczyna sapać i mówi, że tak wygląda rodząca, że co 5 min na 1 min zamilka i tylko sapie.

Także to co mam, to są skurcze przepowiadające. Ciekawa jestem jak będą bolały te potem, skoro te są już niemiłe.
Szyjka ok 1 cm, wchodzi 1 palec.
Musimy czekać na te właściwe skurcze i pewnie doczekamy terminu.
Dobrze, że byłam z moim w gabinecie, bo już od sexu się nie wymiga- zalecenia gina- sex 3xdziennie :-D Ciekawe jak ja to wytrzymam:-D:-D

ciekawe ile będą nas trzymać te skurcze przepowiadające?
 
Mam nadzieje, że się za mną zdążyłyście stęsknić, bo już jestem.
Na IP trafiłam na super lekarza jajcarza. Od razu powiedział, że nie wyglądam na kobietę rodzącą, więc ja go pytam, a jak wygląda rodząca, on na to, demonstrując opiera się o biurko i zaczyna sapać i mówi, że tak wygląda rodząca, że co 5 min na 1 min zamilka i tylko sapie.

Także to co mam, to są skurcze przepowiadające. Ciekawa jestem jak będą bolały te potem, skoro te są już niemiłe.
Szyjka ok 1 cm, wchodzi 1 palec.
Musimy czekać na te właściwe skurcze i pewnie doczekamy terminu.
Dobrze, że byłam z moim w gabinecie, bo już od sexu się nie wymiga- zalecenia gina- sex 3xdziennie :-D Ciekawe jak ja to wytrzymam:-D:-D


eh to faktycznie fajny lekarz się tobie zdarzył :) mógł jeszcze trochę pożartować to może ze śmiechu byś urodziła hehe
 
reklama
:) pozdrawiam wszystkie mamusie w dwupaku i te rozpakowane marcóweczki też:)))
ja już po :) moja córeczka przyszła na świat w poniedziałek 01.03 o 12:12:) jest piękna i słodziutka:) od czwartku jestem w domu , Kubuś kocha siostrzyczkę:) przerażenie zmieniło się w spokój:)
 
Do góry