reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

strasznie wypadają mi włosy, więc wczoraj poszłam do fryzjera i obcięłam równo z brodą, tylko chya powinam brać jakies witaminy, ale nie wiem jakie
Ja powiedziałam mojemu ginowi, że mi wypadają strasznie włosy i paznokcie się lamią to przepisal mi feminatal 800 bo tam sa wszystki witaminki:tak: I musze przyznac, że po miesiącu stosowania różnica jest ogromna:tak::-)


Ewcia witaj:tak::-)
 
reklama
Musialam isc mezowi do szkoly zaniesc oklulary bo bida zapomnial i go oczka bola jak ma czytac bez .
Matko jaki tutaj upal juz nigdzie nie ide ,jeszcze tylko pranko rozwiesze i koniec na dzisiaj :)
Zajadam sie spagetti ktos chetny ?
 
Musialam isc mezowi do szkoly zaniesc oklulary bo bida zapomnial i go oczka bola jak ma czytac bez .
Matko jaki tutaj upal juz nigdzie nie ide ,jeszcze tylko pranko rozwiesze i koniec na dzisiaj :)
Zajadam sie spagetti ktos chetny ?
Mniam:tak: Tylko ja to bez mięsa lubię sam makaron z sosem:zawstydzona/y::-D jakiś wstręt mam ostatnio do kielbasek, mięsa itp:tak:
 
a dla mnie tez wystarczy ?? ;-):-)

nie wiem czy widzialyscie ten film, moja znajoma na forum z kwietniowek dala :-) ten kto nie widzial to daje linka clipser - W Łonie Matki - National Geographic (1)

kurcze tylko szkoda ze sie konczy na 16 tc :-D no chyba ze ssie pobuszuje tam na stronie i znajdzie ciag dalszy ;-)

cholercia chyba dzisiaj tez spagetti zrobie mniam :-) w ogole tam mowia na filmie ze ruchy dzidzia czuc od ok 18 tc juz sie doczekac nie moge :-)
 
Witam wszystkie mamunie:)
Jestem nowa i pewnie jeszcze nie zdarnie się poruszam, ale mam nadzieje ze sie nauczę:)
Obecnie to10 tydzień i 2 dzień idzie:)
Jak wasze samopoczucia?i w ogóle jak się czujecie?
Ja nie mam za bardzo żadnych nie miłych objawów , tylko martwi mnie szybki przyrost wagi, a wcale nie jem jakoś dużo, tłusto, słodko, tylko niestety muszę leżeć bo miałam krwawienia, a straciłam już 2 fasoleczki więc szczególnie na siebie muszę uważać;(
Pozdrawiam Was bardzo gorąco
 
z mieskiem i posypane serkiem zoltym :-p dzikeuje z gory ;-):-D

witamy witamy w skromnych progach ;-) samopoczucie nawet nawet... wlasnie mnie glod lapie :-D a no i ogladalam porody na youtube nie wiem co mnie naszlo :wściekła/y: ale nigdy nie chce porodu naturalnego niegdy !!!!!!!!!!!!!:szok::szok: zaplace im ale niech mnie pokroja błagam !
 
z mieskiem i posypane serkiem zoltym :-p dzikeuje z gory ;-):-D

witamy witamy w skromnych progach ;-) samopoczucie nawet nawet... wlasnie mnie glod lapie :-D a no i ogladalam porody na youtube nie wiem co mnie naszlo :wściekła/y: ale nigdy nie chce porodu naturalnego niegdy !!!!!!!!!!!!!:szok::szok: zaplace im ale niech mnie pokroja błagam !

Juz sie robi :)

Witam wszystkie mamunie:)
Jestem nowa i pewnie jeszcze nie zdarnie się poruszam, ale mam nadzieje ze sie nauczę:)
Obecnie to10 tydzień i 2 dzień idzie:)
Jak wasze samopoczucia?i w ogóle jak się czujecie?
Ja nie mam za bardzo żadnych nie miłych objawów , tylko martwi mnie szybki przyrost wagi, a wcale nie jem jakoś dużo, tłusto, słodko, tylko niestety muszę leżeć bo miałam krwawienia, a straciłam już 2 fasoleczki więc szczególnie na siebie muszę uważać;(
Pozdrawiam Was bardzo gorąco

Witaj :)

Ale nas juz duzo :)
 
reklama
Kochana specjalnie dla ciebie Sos zrobiony z pomidorkow w puszce ,cebulka podsmazana na zlozo ,bazyli ,przyprawy
Makaron al-dente :)
Bierz widelec ja juz posylam wielka porcje :)
Ah.. dzięki Kochana jesteś:tak::-)

nie wiem czy widzialyscie ten film, moja znajoma na forum z kwietniowek dala :-) ten kto nie widzial to daje linka clipser - W Łonie Matki - National Geographic (1)

kurcze tylko szkoda ze sie konczy na 16 tc :-D no chyba ze ssie pobuszuje tam na stronie i znajdzie ciag dalszy ;-)
Zaraz biore się za oglądanie tego filmiku:tak::-)

Witam wszystkie mamunie:)
Jestem nowa i pewnie jeszcze nie zdarnie się poruszam, ale mam nadzieje ze sie nauczę:)
Obecnie to10 tydzień i 2 dzień idzie:)
Jak wasze samopoczucia?i w ogóle jak się czujecie?
Ja nie mam za bardzo żadnych nie miłych objawów , tylko martwi mnie szybki przyrost wagi, a wcale nie jem jakoś dużo, tłusto, słodko, tylko niestety muszę leżeć bo miałam krwawienia, a straciłam już 2 fasoleczki więc szczególnie na siebie muszę uważać;(
Pozdrawiam Was bardzo gorąco
Witaj i czuj się dobrze w naszym marcowym gronie;-):tak::-)
Odpoczywaj Kochana, odpoczywaj. Ja się czuję nawet dobrze, tylko ten kręgosłup.. boję się co będzie potem:baffled:

witamy witamy w skromnych progach ;-) samopoczucie nawet nawet... wlasnie mnie glod lapie :-D a no i ogladalam porody na youtube nie wiem co mnie naszlo :wściekła/y: ale nigdy nie chce porodu naturalnego niegdy !!!!!!!!!!!!!:szok::szok: zaplace im ale niech mnie pokroja błagam !
Ja to samo:tak: Nie ma mowy o naturalnym porodzie:no::-) Miejmy nadzieję, że mnie zechcą pokroic ze wzgledu na przebyte operacje kręgosłupa ale tez jeszcze nie wiem bo nie pytałam gina.
 
Do góry