reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Jak już masz wygenerowany kod BBCode suwaczka to wchodzisz w Ustawienia (po lewej stronie na górze na różowym tle na BB) i tam w Edytuj Sygnaturę:tak: I w puste miejsce wklejasz ten BBzcode:tak:klikasz zapisz zmiany (chyba tak to się nazywa) i już masz suwaczek:tak:
 
reklama
Ja miałam wczoraj spagetti...z dużą ilościa miąska i przypraw tzw na otrro :happy: pyyyycha ale jak tak piszecie znowu mam ochote na coś ostrego i mięsnego...qrcze nie mam ochoty wogóle na słodkości tylko mięsożerna jestem...ostatnio w parcy to mi się słabo zrobiło bo ile mozna jesc vase na śniadanie ...weszłam do sklepu i kabanosa kupiałam :-) od razu lepiej mi było:):)

A filmik zajebi**** :rofl2: Muszę M puscić niech poogląda sobie co się dzieje w moim łonie:rofl2:

Ja od weekendu nie mam żadnych objawów ciązy....cycki nie bola, nawet przestalo mnie kuć w dole brzucha jak się przeciągam, pryszczy brak, zero mdłości...aż zaniepokoiłam się o dziecinkę czy wszytko ok bo jakos tak inaczej jest...lżej..chyba powinnam się cieszyc ale jakas obawa jest...a usg dopiero za tydzień :crazy:
 
Ja od weekendu nie mam żadnych objawów ciązy....cycki nie bola, nawet przestalo mnie kuć w dole brzucha jak się przeciągam, zero mdłości...aż zaniepokoiłam się o dziecinkę czy wszytko ok bo jakos tak inaczej jest...lżej..chyba powinnam się cieszyc ale jakas obawa jest...a usg dopiero za tydzień :crazy:

Ja też zawsze, gdy tylko poczuję się naprawdę dobrze, że aż zapominam że jestem w ciąży, to zaczynam schizować, że cos jest nie tak, ale niedługo potem, czy na następny dzień objawy wracają i wszystko jest po staremu:tak: także nie martw się:-) po prostu czasem nasze maluszki dają nam odetchnąć;-)
 
a dla mnie tez wystarczy ?? ;-):-)

nie wiem czy widzialyscie ten film, moja znajoma na forum z kwietniowek dala :-) ten kto nie widzial to daje linka clipser - W Łonie Matki - National Geographic (1)

kurcze tylko szkoda ze sie konczy na 16 tc :-D no chyba ze ssie pobuszuje tam na stronie i znajdzie ciag dalszy ;-)

cholercia chyba dzisiaj tez spagetti zrobie mniam :-) w ogole tam mowia na filmie ze ruchy dzidzia czuc od ok 18 tc juz sie doczekac nie moge :-)
A to adres do drugiej czesci: clipser - W Łonie Matki - National Geographic (2)
 
Dzięki wielkie:)
Słuchajcie, niepokoję się trochę bo strasznie dużo przytyłam, nie jem tłusto, dużo, słodko a mimo to tyję wydaje mi sie w ekspresowym tempie:(
Czy może być to powodowane tym moim leżeniem??
 
Dzięki wielkie:)
Słuchajcie, niepokoję się trochę bo strasznie dużo przytyłam, nie jem tłusto, dużo, słodko a mimo to tyję wydaje mi sie w ekspresowym tempie:(
Czy może być to powodowane tym moim leżeniem??

Ja też tyję. Najbardziej w biodrach no i brzuch. Może nie leżę cały dzień, ale oprócz ugotowania obiadu, drobnych zakupów i ogarnięcia mieszkania to właściwie nic więcej nie robię. Boję się co będzie np. za dwa miesiące jak już teraz tak jest. Chociaż wagowo to chyba przytyłam ze 2kg. Chyba później dopiero powinna się waga ruszyć. teraz dzidzia jest przecież jeszcze malutka:confused:
 
Ja też tyję. Najbardziej w biodrach no i brzuch. Może nie leżę cały dzień, ale oprócz ugotowania obiadu, drobnych zakupów i ogarnięcia mieszkania to właściwie nic więcej nie robię. Boję się co będzie np. za dwa miesiące jak już teraz tak jest. Chociaż wagowo to chyba przytyłam ze 2kg. Chyba później dopiero powinna się waga ruszyć. teraz dzidzia jest przecież jeszcze malutka:confused:
Hmmm, ja to chyba z 5 kilo:(( i czuję sie z tym fatalnie bo zawsze byłam szczupła...
Ja nic nie mogę robić, wiec jedyny ruch jaki mam to pójście do łazienki:(
Wkurza mnie to, ale mam nadzieje że jak zacznie się drugi trymestr to będę mogła wstać z łóżka...
 
Hmmm, ja to chyba z 5 kilo:(( i czuję sie z tym fatalnie bo zawsze byłam szczupła...
Ja nic nie mogę robić, wiec jedyny ruch jaki mam to pójście do łazienki:(
Wkurza mnie to, ale mam nadzieje że jak zacznie się drugi trymestr to będę mogła wstać z łóżka...
nie przejmuj się
na pewno jak już będziesz się mogła ruszać, to troszkę zrzucisz =)
ja też musiałam od początku się przywiązać do łóżka i od razu nieco przytyłam-pewnie od leżenia, ale się nie martwię bo zawsze byłam szczupła i pewnie nic mi się nie stanie, jak trochę się zaokrąglę na biodrach ;)
na szczęście? nie mam wagi w domu, dopiero w pt się zważę u lekarza, to zobaczę ile znów kg przybyło w ostatnich 3 tyg
~~~~~~~~~~
ja na razie nie myślę o porodzie, mam czas, aby zacząć się bać :szok:
ale gdzieś czytałam jakiś artykuł, jak sobie wcześniej pomóc, by np. nie rozcinali krocza itp. więc pewnie będę stosować wszystkie wskazówki, by jakoś poszło "gładziej"
poza tym tyle kobiet wytrzymało, może i ja dam radę,
za to jestem PEWNA, że mój mąż by nie przeżył pierwszych skurczów hahahaha :-D
jako kobiety chyba jesteśmy bardziej wytrzymałe na ból
 
reklama
A ja pospalam i teraz jestem zakrecona ale zdazylam przeczytac ze plackami ziemniaczanymi tutaj czestuje poproszeeeeeeee jestem bardzo glodna :)
Ja juz przytylam 2,5 kg a czuje sie jak slonica cala jakas napuchnieta hi hi dobrze ze mi w brzusio idzie bo na tylku deska i w biodrach tez nic gorzej acha tylko rece jakies duze mam mowi moj maz :)

Dzieki tak fajnie mnie to uspokoilo co jedna z was napisala ,tez sie obawiam jak nie odczuwam zadnych dolegliwosci jak zygamy i cycuchy bola marudzimy jak nie bola i nas nie muli tez marudzimy takie my juz kobity jestesmy :)
A jak obawy zanikaja to dzidzie nam daja odpoczac :)to bylo bardzo mile
 
Do góry