reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Echhh zostawic Was na chwile :-D Pojechalam do fryzjera, a tu takie newsy!!! :szok::szok::szok:

Sylusia gratuluje!!! Szybko poszlo :-D

Mloda Mamusia pieknie razem wygladacie :-):-):-) I bardzo pocieszajace jest to, co piszesz, ze instynktownie wiesz co i jak :tak:

A my jakis cichy dzien mamy dzisiaj... to chyba przez moje hormony :eek:
Kumpel co mial lozeczko zrobic, nie przyjechal i tak mi jakos zle i placzliwie :confused2:
 
młoda_mamusia śliczna niuńka, takie maleństwo w twoich rękach :tak: schrupać tylko.

a Sylwia faktycznie - tempo miała niezłe, o 12 miała skurcze co 20min a o 16 już sms :szok: ciekawe co zrobiła, że takie tempo narzuciała :-D
 
ccaroline ja bym usunęła "Imiona..." bo i tak praktycznie każda z nas ma imię dziecka nad lub pod suwaaczkiem.... rozmiary dziecka można by połączyć z wątkiem o USG :sorry::sorry:
 
NIe wierzę znowu dwie gotowe :szok::szok:

Dla mnie poród to takie odległe coś co chyba nigdy nie nastąpi:confused2::confused2:
Lekarz stwierdził, że wszystko twarde i pozamykane, młody się na świat nie pcha :-)

Kolejna wizyta 9 marca i chyba ostatnia, dał mi już skierowanie do szpitala jakby coś się działo.


ccaroline-jestem na tak. Połaczmy co się da bo i tak niedługo jedynymi stronami bedzie wątek ogólny, opowieści i nowiny z porodówki, galeria maleństw no i pewnie nowe powstaną o pielegnacji iopiece nad noworodkiem




ja bardzo chwalę wkładki PENATEN i zapłaciłam ostatnio 16.50 zl za 50 sztuk:-)Ale GERBERA też były fajne o ile dobrze pamiętam. Ważne żeby były z przylepcem i były chłonne.

mieszkanko posprzatane, podłogi pomyte, jeszcze tylko popastowac zostało żeby łatwiej mozna się było zabic na zakretach:-DAle to zlecę za chwilę mężusiowi, nie mam siły. Julki pokój sprzatałam chyba z 2 godziny próbując ogarnąc ten zabawkowy chaos ale suma sumarum nic nie wyrzuciłam ani nie spakowałam do wyniesienia do piwnicy:zawstydzona/y:Jakos nie mam sumienia tego robić pod jej nieobecność. Z drugiej strony z córa u boku nic nie da się usunąc bo przeciez "wszystko potrzebne" i wszytskim akurat się bawi:tak:

Uff dobrze przeczytać, że nie tylko ja tak mam z moim synciem :-D:-D gdy sprzątam kłóci się o każdy papierek i o każdy woreczek foliowy gdy chcę wyrzucić :-D:-D No i cóż muszę pokryjomu:eek:


Poddaje się!! No nie dam rady was nadrobić:eek: wymiękłam na 2337 stronie, ale od teraz będę na bierząco:tak::tak::tak:

Jak was czytam to mam wyrzuty sumienia, ze się nic nie uczę. Jak się coś próbowałam uczyć, co mi nie wychodziło, to myślałam o tym, że mnie bolą biodra, brzuszek też jakoś tak na dole pobolewa, mam zgagę, chce mi sie spać i wogóle nie nadaję się do nauki, bo się źle czuję:-p:-p ale jak robię co innego i nie myślę o obronie, to jakoś dolegliwości tak nie dokuczają....:-p:-p:eek:

Boshe niech już będzie piątek ok. 9:00, to będę już po obronie. A wchodzę pierwsza o 8:30:unsure::unsure: na samą myśl trzęsę porami.. ale jakoś i tak mnie to nie mobilizuje do nauki.

Powodzenia w piątek:tak::tak:

Witam!!! Nareszcie w domku z maleństwem!! ładnie porodów było :-) Teraz już się zaczyna rozpakowywanie :-p

Super że już w domciu:tak:

Czesc Dziewczyny. Dzisiaj jakies rekordy bijecie jeśli chodzi o ilość postów. Niestety jeszcze nie nadrobiłam i nie wiem czy nadrobię :szok:
Dzisiaj miałam wizyte u ginekologa i usg. Wszystko Ok ale mój Igorek to chyba z tych wiekszych dzieciaczków się szykuje. Pan doktor znowu dał mu 2 tygodnie do przodu. I stwierdzil ze jesli doczekam swojego terminu z OM czyli 8 marca to zaleca CC :-( a ja tak chciałam naturalnie Tym bardziej ze łożysko jeszcze w II fazie. No wiec dzisiaj czyli na skończony 37 tc 1 dn moj Igi wazy 3600 :szok:
Po badaniu troche mnie uspokoili, wprawdzie szyjka zachowana ale twierdza ze nawet 2 tygodni to ja jz nie powinnam wytrzymac. Wiec jesli to bedzie prawda to tez sie na luty szykuje;-)

To chyba wszystkie Igorki takie duże bo mój jak się urodził ważył 4150 :-D:-D A teraz taka odrobina najmniejszy zawsze ze wszystkich rówieśników.
 
Hej no podczas gdy ja będę rodzić większość z Was już będą miały odchowane miesięczne niemowalki:szok::szok::szok:
 
reklama
Młoda mamusia- śliczna i taka słodziutka ta Twoja córeczka :-)
Sylwusia- no super :tak:, następna lutówka, ubywa nas :tak:.
Ja też poproszę ze dwa tygodnie przed świętami :tak:.
Wizyty mam co 3 tyg, Ktg -tez nie miałam jeszcze i jakoś wątpię że będę miała.
A na przytulanko to ja za bardzo nie mam checi:-( M niby by chciał ale sądze że tez ma troche stracha :-D. Trochę boję się ze mozemy wywołac wczesniejszy porod a to mi sie nie uśmiecha.
 
Do góry