reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ale jaja kolejna już poleciała:-) Gartulacje

Młoda Mamuśka pochwal się Amelcią nam:sorry:

Qrcze tak piszecie o KTG a ja mam miec dopiero po 38 tc:wściekła/y: usg juz nie mam ..ostsni raz mialam 3tyg temu...hmmmm zaczynam sie stresowac ze przez tak małą profilaktykę lekarze mogą coś przeoczyć:-(
 
Mam identycznie .. ale myślę że powinnysmy być spokojne ,w końcu chodzi o Nasze Dzieciaczki, gdyby coś się działo to by się upominały o swoje ;-).
Szkoda tylko że lekarze na nas oszczędzają .. Miejmy nadzieję że przez ich skąpstwo badań nasi najbliżsi nie ucierpią:)
 
MI tez troszke tam leci ale raz tylko tak miałam ze wstałam a na koszulce dwie wielkie plamy i mowie do kojego Ł patrz wygladam jak matka karmiaca:-D;-)
 
reklama
Do góry