reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Wiedziałam, że jak Was zostawię, to kolejna się rozpakuje;-):-)

młoda_mamusia1, napisz co tam u Ciebie. Wiadomo, że masz teraz mniej czasu, ale jak znajdziesz chwilkę, to naskrob. Ciekawe jesteśmy:tak:
 
reklama
mloda_mamusia1 pisz jak maleństwo, dajesz sobie radę ?


młoda_mamusia1 czekamy na relację z porodu musi ktoś zacząć wątek opowieści z porodówki :D

Wiedziałam, że jak Was zostawię, to kolejna się rozpakuje;-):-)

młoda_mamusia1, napisz co tam u Ciebie. Wiadomo, że masz teraz mniej czasu, ale jak znajdziesz chwilkę, to naskrob. Ciekawe jesteśmy:tak:

A więc, oczywiście, że daję sobie radę! :-) Malutka jest tak spokojna, że tylko budzi się na karmienie. Od samego porodu była ze mną, nawet jak leżałam nieruchomo po znieczuleniu :-D Powiem Wam, że od razu zaczął mi się instynkt, wiem rzeczy, których nigdy nie wiedziałam, a same do mnie przyszły :-) A jeżeli chodzi o relacje z porodówki, to zaraz się postaram naskrobać :-p
 
A więc, oczywiście, że daję sobie radę! :-) Malutka jest tak spokojna, że tylko budzi się na karmienie. Od samego porodu była ze mną, nawet jak leżałam nieruchomo po znieczuleniu :-D Powiem Wam, że od razu zaczął mi się instynkt, wiem rzeczy, których nigdy nie wiedziałam, a same do mnie przyszły :-) A jeżeli chodzi o relacje z porodówki, to zaraz się postaram naskrobać :-p

To fajnie :) Gratuluje córeczki :)

ha! mnie też. Czuję że ciężka noc przede mną :( najbardziej mnie boli wieczorem i w nocy jeszcze sie nasila. masakra :wściekła/y:

No ja czuje jakby mi tyłek miał zaraz odpaść i czuje że noc będzie taka jak wczoraj, czyli będę się wiercić i ciągle budzić :(
 
młoda_mamusia witam w domu:-);-)

Co do wizyt to ja od początku do końca mam co miesiąc. Teraz miałam w czwartek, a kolejną mam 9 marca, a termin porodu 14 marca. A chodzę prywatnie. U mnie nic się nie dzieje od początku ciąży, wszystko jest spoko, więc może dlatego?? Chociaż nie ukrywam, że jak mam iść 9 marca i urodzę zaraz po wizycie, to równie dobrze może nie być tej wizyty;-);-)

Co do terminu porod, to ja bym chciała urodzić o czasie, a przynajmniej nie wcześniej niż 10 hehe żeby było po wypłacie:-p;-)

Co do seksu, to u nas cisza gdzieś od września, albo sierpnia (już nawet nie pamiętam co to seks:-() Mój Ł jest niechętny, a ja się muszę zadowolić snami erotycznymi, które ostatnimi czasym mi się często przytrafiają;-)

No i kolejna z nas się rozpakowała, normalnie jest nas tyle, tu na marcóweczkach, że to u nas jest prawdziwe baby boom;-):-) jedna po drugiej już leci;-)

Poza tym moje samopoczucie jest dzisiaj kiepskie i wogóle co dzień to mam wrażenie że czuję się gorzej. O nocach już nawet nie wspominam, bo boli mnie prawie wszystko (kolana, biodra najbardziej dokuczają), ale teraz i w dzień mnie biodra bolą a i w pachwinach też mnie dzisiaj zaczęło boleć i wogóle tak jakby w podbrzuszu mnie tak mrzy i w krzyżu tak samo. Podobnie miałam na miesiączkę, więc to mogą być jaieś delikatne skurczybyki..:eek:
 
reklama
Do góry