reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Oj, biedna :( Będzie dobrze.. A to kłucie to chyba nie od białka w moczu?? Pytałaś o to? A jak tam szyjka? Pozamykana? Spokojnie, spakuj torbę i sie nie przejmuj.. Nie możesz.

Z szyjką wszystko dobrze i z synkiem też na całe szczęście :-)
O kłucie pytałam. U mnie w zasadzie to tylko w nocy i ona powiedziała, że może zbyt gwałtownie się przewracam lub próbuję wstać. Mówi też, że to dzidziol główką może naciskać i przez to takie wrażenie. Zaraz się powoli popakuje i może wypiore jeszcze część rzeczy dla malucha.
 
reklama
Ja po wizycie i jestem troche załamana :-(
Wyszło mi białko w moczu- jutro mam powtórzyć badanie.
Ciśnienie 130/95. A do tego wszystkiego zaczęły mi puchnąć dłonie i stopy. Moja ginka powiedziała, że te trzy objawy mogą świadczyć o zatruciu ciążowym. Mam teraz powtórzyć mocz, kontrolować ciśnienie 4 razy dziennie. Jeśli nic się nie zmieni to będę musiała położyć się do szpitala w celu dalszej diagnostyki.
Teraz to naprawde mam stresa.:szok: Zaraz spakuję chyba torbę do szpitala...

Nie martw się, będzie dobrze:tak::tak::tak::tak:ważne,że wcześniej to zdiagnozują i będą przygotowani:tak::tak::tak::tak::tak:
 
A to ciekawe, bo ja mam teraz co tydzień wizyty :eek:


Ja mam wizyty co 3 tyg nawet i dobrze bo nie wyobrażam sobie płacic mojej gin co tydz 100 plus usg drugie 100 ona jest nie normalna za kazdym razem inna kwote mówi ale jak mi teraz powie za wizyte i usg 200zł to jej w koncu powiem czemu raz zapłaciłam 100zl nastepnym 130zl a jeszcze nastepnym powiedziała mi ze 200zl:wściekła/y::wściekła/y:
 
cześć Wam,
ja też dziś po wizycie. Mały w 35 tyg waży 1980 g. troche mało ale wg gin ok. Wcześniej odebrałam wyniki mocz i morfologia i się poprawiły ;) wszystko jest ok więc z tego co widać co tu na marcóweczkach to chyba rozpakuje sie na szarym końcu. :confused2: a mam juz dosyc tej ciazy bo brzuch ostatnio mnie tak napierdziela ze szok. stać długo nie mogę i chodzić też nie. a nastepna wizytka za 2 tyg. pewnie dostane skierowanie na pierwsze ktg.
 
Ja mam wizyty co 3 tyg nawet i dobrze bo nie wyobrażam sobie płacic mojej gin co tydz 100 plus usg drugie 100 ona jest nie normalna za kazdym razem inna kwote mówi ale jak mi teraz powie za wizyte i usg 200zł to jej w koncu powiem czemu raz zapłaciłam 100zl nastepnym 130zl a jeszcze nastepnym powiedziała mi ze 200zl:wściekła/y::wściekła/y:

ja za wizytę płacę 80 zł (jak co miesiąc chodziłam). ogólnie bierze stówkę ale jak to powiedziała "ze względu na wiek" bierze ode mnie mniej hi hi.:-D a teraz co 2 tyg bede chodziła i też powiedziała ze zniżkę dostanę. więc ok ;) i na każdej wizycie mam usg ;)

miło Cię widzieć mloda_mamusia1 :)
 
ja za wizytę płacę 80 zł (jak co miesiąc chodziłam). ogólnie bierze stówkę ale jak to powiedziała "ze względu na wiek" bierze ode mnie mniej hi hi.:-D a teraz co 2 tyg bede chodziła i też powiedziała ze zniżkę dostanę. więc ok ;) i na każdej wizycie mam usg ;))


To masz 100 razy lepiej niz ja i nie wiem jak to jest z tym ktg wogule u niej....kiedy mi da jakies skierowanie???
 
reklama
Do góry