reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej :) poniedzialkowo i lutowo :)) juz coraz blizej jupiiiiiiiZobaczymy ,ktora dostanie ZLOTY MEDAL :))u nas ok nocka jak nocka ,teraz po sniadanku chcialam napicsie kawy ale mojej malej nie podchodzi i po 3 lykach mnie muli i mi zle dlatego nie pije .Za oknem pada i pada snieg i zimno .M w pracy a ja zbieram sily i musze posprzatac bo przez te pare dni nic nie robilam .Na obiad bedzie rosolek z wczoraj i cos tam sie wymysli :)Milego dnia
 
reklama
Jak wykle po nocach snia mi sie jakies bzdury a jedno co pamietam to wchodze na BB a tu GRATULACJE nie wiem ktora ale byl chlopczyk :) DRUGI FORUMOWY DZIDZIUS :) ale to tylko sen .
 
w sumie to dokladnie nie wiem, ale mi po fenoterolu wyszla cukrzyca ciążowa, no i teraz mam miec robioną glikemie i lekarz mowil wlasnie zeby kilka dni przed odstawic ten fenoterol, zobaczymy, moze jak wyjde ze szpitala to jeszcze bedzie mi go kazal brac, a moze juz nie, choc wolalabym juz nie brac lekow

ahaaaa myslaalm że celowo lekarz kazał Ci odstawić ze względu na skurcze itd ale to troszke wcześnie;-) ja nie mialam kontrolowanej glikemii ale myśle ze mnie nie dopadła cukrzyca ;-)
 
wiesz co kochana...moja (jak myslałam ) przyjaciolka odwrocila sie ode mnie jak urodzilam sebasianka . teraz nic nie napisze nie przyjdzie...zreszta jej facet tez juz nie przychodzi do mojego mez.a...co przyjaznili sie niemalze od urodzenia...bo juz nie pojdziemy razem na impreze chlopy nie beda chclac codziennie jak zawsze jej facet ciagnal mlodego.....troche to przykre bo ona wielka pani studentka i mam wrazenie ze ona uwaza ze ja jestem od niej gorsza..bo mam tylko srednie wyksztalcenie.....jakies takie glupie aluzje zawsze...:baffled:


dziewczyny ja miałam ktg w 34 tygodniu jak wylądowałam w szpitalu bo maly sie dlugo nie ruszal od wieczora do nastepnego dnia rana i pojechalam na IP i okazalo sie ze sie ruszal tylko ja tego nie czułam...

No właśnie podobno przy dziecku zmiania się też towarzystwo, bo nie wszytsy chcą słuchac o ciąży, dzieciach i problemach związanych z nimi :baffled: no ale to też jest próba dla prawidziwych przyjaciół:sorry2: zobaczymy ..
ale sama widze po sobie ze odświezyłam znajomośći 2 koleaznek z podstawówki z ktorymi pisalysmy sobie zyczenia na świeta, i spotyklaysmy sie z 2 razy w roku a teraz jak one sa w ciąży... raz na tydzien wiadomość na NK, nawet czestsze odwiedziny:-D hahah śmieszy mnie to

No a moja mała różne ma dni aktywności ... po wczorajszym mega buszowaniu - dzis delikatnie się z 3 razy poruszyla... tłumacze sobie ze odsypia to co wczoraj nadrobila:sorry2:
 
Czarnuszka szkoda że teraz tak daleko mieszkasz bo jakbyś dalej w gliwicach mieszkała to z mojego bytomia nie ma daleko i bysmy mogły sie czasem spotkać:-(;-)
 
hej :) poniedzialkowo i lutowo :)) juz coraz blizej jupiiiiiiiZobaczymy ,ktora dostanie ZLOTY MEDAL :))u nas ok nocka jak nocka ,teraz po sniadanku chcialam napicsie kawy ale mojej malej nie podchodzi i po 3 lykach mnie muli i mi zle dlatego nie pije .Za oknem pada i pada snieg i zimno .M w pracy a ja zbieram sily i musze posprzatac bo przez te pare dni nic nie robilam .Na obiad bedzie rosolek z wczoraj i cos tam sie wymysli :)Milego dnia
Złoto ma juz Maborka :))
Patinka - No kochana!! :)) Agus27 - katowice Milkshake- Gliwice .....
a tak pozatym to ja bywam w GL...teraz planujemy odwiedzic Gliwice jak Krystianek bedzie miał chociaz z miesiąc :) wiec to tuż tuż.....może jak urodze wczesniej to zawitamy na świeta wielkanocne :))
Ale widze ze duzo osobek jest z wroclawia....ja co prawda mam do wrocka 100 km ale zawsze to cos :D
 
Witam:)
Co do obrączek, ja swoją zdjęłąm już miesiąc temu, do dziś chodziłam w pierścionku zaręczynowym, bo był trochę na mnie za duży ale jak opowiadałyście że nie możecie zdjąć obrączek to ja dziś ten pierścionek ledwo zdjęłam, i na razie go nie zkaładam.
U nas w sobotę goście, w niedzielę goście, i dziś z radocią wypoczywam sama w domku
Ja też już nie mogłam się doczekać marca, ale teraz jak już jest tak blisko,to już sama nie wiem
 
reklama
a moj mężus wczoraj sie nudzil i poprzestawial meble w pokoju dzidziusia i zlozyl łóżeczko, a dzisiaj jedziemy jeszcze po wozek :)
 
Do góry