reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No to gratulacje:-) Tobie przynajmniej promotorka sprawdzi do piątku, a mi promotor powiedział, ze napewno nie wcześniej niż za dwa tygodnie:baffled: coś czarno widzę moją obronę przed porodem widząc zapał mojego promotora:dry:
Hmm chyba nie bardzo ma wyjscie bo ostateczny termin oddania pracy to ta niedziela :-D Wiec jesli sie okaze ze cos mam poprawiac to bede miala cale dwa dni hehe

Dronka ja kocyków nie piore. Ciuszki w persil sensitive i do tego płyn do płukania sensitive. A prasowanie sobie odpuszcze bo nie uwazam tego za konieczne a strasznie nie lubie. Ale chyba nie powinnas brac ze mnie przykładu :-D bo ja wg niektorych za wyrodna matke moge robic przez takie podejscie :-D
 
reklama
doronka- i ja też niestety Ci nie pomogę , bo ja jeszcze nic nie prałam - chyba w następnym tyg zacznę dopiero.
A od dziś zamierzamy zacząc zakupy na allegro - ciekawe czy się uda :-)
 
Witajcie kochane!!
dorwałam kompa brata meza :D
mlody spi wiec moge napisac do Was
tesciowka wziela dzisiaj pojechala z moim usb do naprawy mam nadzieje ze wroci z naprawionym :))

u nas dobrze
trzymamy sie w dwupaku nadal :) szyja boli jak sie ruszam a w nocy to juz czasem mam wrazenie ze rodze

Wybaczcie mi kochane nie dam rady Was nadrobic....juz prawie 2 tygodnie mnie nie ma wiec nawet sobie nie chce wyobrazic ile napisałyscie :))
 
Cześć dziewczynki
Piszecie w taki tępi że ciężko nadrobić właśnie piję kawkę i usiłuję wygonić męża na zakupy bo mam ochotę na owoca i pączka.:tak::tak::tak: zrobił się zemnie straszny głodomór w tym tygodniu.Robiłam sobie wczoraj fotki brzusia i ku mojemu zaskoczeniu pojawiły mi się rozstępy :wściekła/y: szkoda mam nadzieje że więcej tylko nie przybędzie.
 
Witajcie kochane!!
dorwałam kompa brata meza :D
mlody spi wiec moge napisac do Was
tesciowka wziela dzisiaj pojechala z moim usb do naprawy mam nadzieje ze wroci z naprawionym :))

u nas dobrze
trzymamy sie w dwupaku nadal :) szyja boli jak sie ruszam a w nocy to juz czasem mam wrazenie ze rodze

Wybaczcie mi kochane nie dam rady Was nadrobic....juz prawie 2 tygodnie mnie nie ma wiec nawet sobie nie chce wyobrazic ile napisałyscie :))

super że dorwałaś komputer,dobrze że nadal jesteś w dwupaku zaciskaj nogi jeszcze nie czas.Oby teściowa załatwiła sprawę z Usb bo tęsknimy za tobą.
 
Witajcie!

Hmm chyba nie bardzo ma wyjscie bo ostateczny termin oddania pracy to ta niedziela :-D Wiec jesli sie okaze ze cos mam poprawiac to bede miala cale dwa dni hehe

Dronka ja kocyków nie piore. Ciuszki w persil sensitive i do tego płyn do płukania sensitive. A prasowanie sobie odpuszcze bo nie uwazam tego za konieczne a strasznie nie lubie. Ale chyba nie powinnas brac ze mnie przykładu :-D bo ja wg niektorych za wyrodna matke moge robic przez takie podejscie :-D

To ja chyba taka wyrodna jak Ty, bo zrobiłam identycznie:-):tak:

Czarnuszka Jak dobrze, ze jest szansa na Twój szybki powrót. Trzymam kciuki.

Ja tak tylko z doskoku dzisiaj będę, bo od wczoraj, pomimo Fenka, brzuszek mam prawie cały czas twardy i czuję dziwny ucisk na krzyż, ale nie mam skórczy, a Mała wciąż się wierci, więc się pocieszam, że to jeszcze nie teraz:-) Wizyta u gina za tydzień i zobaczymy co zdecyduje. Może to śmieszne, ale boję się że każe mi się do szpitala położyć i cesarkę będzie planował przez to diabelne łożysko, a ja tak nie chcę kolejnej blizny na brzuchu:no::wściekła/y: (mam 2).

Miłego dnia, brzuchatki;-)
 
Czarnuszka dobrze że sie odzywasz!! Bo już chciałam pisać sms co z tym twoim netem ;-) Najważniejsze że u was jest OK. Już niewiele nam zostało...:-)
 
Biedna Izunia. Niech się tam trzyma dzielnie!! Jeszcze ma troszke czasu!!

A mnie wzięło na siemie lniane z mlekiem. Zrobiłam sobie wieeeeeeeelki kubek i pije mniamciu!! Za chwilke poprasuje to co mi zostało i do nauki bleeee:sorry2:
 
reklama
Do góry