reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

nie bylam u tego lekarza:-( dostalam normalnego krwawienia jak w czasie @:-( zrobilam jeszcze jeden test wyszedl negatywny, czyli hcg spadlo do zera praktycznie:-( eh no cuz:-( nie dane mi bylo widocznie tym razem, bylam dopiero kilka dni po spodziewanej @ wiec bylo to jedno z tych naturalnych, wczesnych poronien, jakbym nie zrobila testu wczesniej pewnie nawet bym nie wiedziala ze w ciazy bylam:-:)-( wywalilam suwaczka:-( narazie sie otrzasam, trzeba bedzie powrocic do staranek, ale juz nigdy nie zrobie testu przed terminem spodziewanej @ zbyt duza przykrosc pozniej i stresu jesli nie wychodzi:-:)-:)-:)-:)-( tymczasem wszystkim marcoweczkom zycze duzo zdrowka, spokojnych 9 miesiecy i zeby juz zadna nie odpadla z terminu tak jak ja:tak:

ja sie nie zalamuje bede sie zaczajac na kwietniowki teraz a jak nie to na majowki, czerwcowki itp :-D

pozdrawiam wszystkich serdecznie, moze bede czasem na Wasz watek zagladac ale musze sie narazie troche uspokoic, zeby zdrowo i optymistycznie zaczac na nowo;-)

Przykro mi :( Następnym razem będzie dobrze.. :):*

Witajcie Marcóweczki:-D:-D
U nas dziś taka piękna pogoda:tak:
Już od 5 rano nie śpię. Ostatnio budzę się o 5 już wyspana a potem jeszcze sobie kimam:tak::-D
Nie poszłam dziś zajmowac się Filipkiem ( to moja praca) bo FIlipek miał gorączkę 39,4 i rodzice byli z nim na pogotowi bo czopek bardzo mało zbił temperatury.. Prócz zaczerwienionego gardła i gorączki nie ma żadnych objawów chorobowych. Podejrzewają angine, dlatego dzwoniła dziś rano do mnie jego mama i powiedziała, że dla ciężarnych angina jest niebezpieczna i żebym nie przychodziła bo się zarażę.

Mnie brzusio juz nie boli:-D Jedynie jak się zmęczę lub za długo chodzę to wtedy:tak: Ogólnie czuje się dobrze:tak:Nie moge się doczekac, kiedy mi się suwaczek przesunie na drugie okienko z dzidzią:-p:-D
A Wy kochane jak się czujecie?;-)

Kochana, mnie brzuch non stop prawie boli, tylko już nie tak mocno.. Owszem, są chwile gdy nie boli, ale rzadko. Czuje sie juz tak swobodniej :)

Agniesiak85 ja tez tak mialam w 4 tyg ze wlasnie jak duzo chodzilam to czulam brzuszek tzn takie napiecie lub lekki bol teraz juz tego nie czuje, za to czuje cycochy o ranny jak bolo i sutki takie wrazliwe, prawa piers juz nabrzmiala lewa jeszcze nie smiesznie wygladam bo sa nierowne :-)
Blueberry77 napewno sie rozgoscisz

Widze że jesteśmy na tym samym etapie :)

Agniesiak twoj suwaczek rozowy-czujeszze bedzie mala ksiezniczka?:-))))
ja mam niebieski i licze na księcia :-)

He he, ja mam różowy bo mi się podoba :) i z tego co wiem to Agniesiak też bo Oni czekają na Tomaszka :) Kolor suwaczka jak dla mnie nie ma znaczenia :)
 
reklama
Hej dziewuszki, ja tez sie czuje dobrze ale strasznie ospala jestem, chociaz moze to przez upaly. Brzuszek czasem poboli a tak to nic wiecej. Tak sie zastanawiam w ktorym ja wogole tygodniu ciazy jestem. Moje ostatnie cykle byly baaardzo wydluzone, cos ok 50 dni.:baffled: Ostatnia @ mialam 18 maja, a owulka wg temperatury byla 15 czerwca. Testy owulacyjne cos mi nie wychodzily i nie wiem czy nie przegapilam tej owulki. To mozliwe zebym miala owulacje az prawie miesiac od poczatku @. :confused:
Wlasnie dzwonila polozna do mnie, i stwierdzila ze po dacie ostatniej @ to jest juz 7 tydzien. Ale mi sie cos zdaje ze bedzie mniej…
 
oj ja o mojej ospałości nie wspomnę, nic mi się nie chce - mogłabym leżeć cały dzień i czytać gazety albo przed tv. na szczęście Kuba nie dokucza mi zbytnio. wczoraj rozpędził się chciał skoczyć na mnie na co mąż "nie wolno tak robić, tu u mamy w brzuszku jest dzidziuś" a Kuba zdziwiony "nie dzidziuś! to jest mama, Ola" :-)

jutro czas wrócić do pracy po dwóch tygodniach urlopu - nie wiem jak to przeżyję. zaświadczenia jeszcze nie mam, do lekarza idę 10.07 na 18.15. zastanawiam się czy jutro nie przyznać się do mojego stanu - niech mi zmienią czas pracy na 8 godzin bo 12 nie wydolę.
 
Dziewczyny z tym pobolewaniem brzucha to widze ze normalka. W koncu macica sie rozciaga wiec musi troche bolec;-)
Kurcze Kicia to naprawde bardzo przykre co Cie spotkalo:-( trzymaj sie, miejmy nadzieje, ze uda Ci sie w kwietniu:tak:
Dziewczyny, macie juz jakies objawy? Jakies nudnosci czy inne? U mnie jak na razie nic, poza lekkim pobolewaniem brzucha od czasu do czasu, ale tez juz coraz rzadziej.
Bajeczko, to fakt, ze ciaze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. A moze w Twoim przypadku wlasciwe byloby liczenie od owulacji. Mysle, ze lekarz bedzie wiedzial jak liczyc:tak:
 
Ja to już bym chciała mieć jakieś mdłości, albo żeby brzuszek choć ciutke urósł.:-D:-D:-D Bo bym chociaż miała jasne dowody na dzidzię. A teraz to dziwnie, bo brzuch to tylko czasami zaboli, a tak poza tym to nic.
A ja do lekarza idę dopiero w 12 tygodniu na usg, za 2 tygodnie mam położną która jedynie założy kartę ciąży i chyba zrobi badania z krwi. Nie wiem czy wyrobię z tym czekaniem i nie pójde prywatnie.
Lecę się ochłodzić bo u nas masakra, skwar.
 
Ja mam czasem lekkie mdłości. Wczoraj w nocy obudziłam się o 3ciej i wymiotowałam tak troszke.. ;/ Ale dziś jest nawet ok :) zobaczymy czy w nocy znów mnie napadnie..
 
Gratki dla zafasolkowanych
Dziewczyny a macie dużo białego sluzu , u mnie28dc ,własnie to i ból piersi po bokach ,ale test negatywny:-(
 
Gratki dla zafasolkowanych
Dziewczyny a macie dużo białego sluzu , u mnie28dc ,własnie to i ból piersi po bokach ,ale test negatywny:-(

No ja mam biały śluz, ale w sumie nie tak dużo. Dziękuje za gratulacje :):* i życzę Ci by była fasolka :) A powiedz mi, ale trwa dni u Ciebie cykl? I kiedy masz mieć @? Mierzysz tempke? Jak nie to jutro zmierz i napisz ile miałaś. Tylko mierz rano, najlepiej koło 6tej. Przed wstaniem z łóżka.
 
Cześć Dziewczyny, jestem marcóweczką 2009 i wpadłam Wam życzyć szczęśliwych 9 miesięcy i szczęśliwych rozwiązań. Ja dokładnie rok temu dowiedziałm się, ze jestem w ciąży i powiem Wam że ten czas tak szybko zleciał.... Cieszcie się każdym dniem i odpoczywajcie ile się da, róbcie coś dla siebie, bo potem....hmmm, no powiem tylko tyle, że będzie trudno:-D
Pozdrawiam Was jeszcze raz!!!!!
 
reklama
Ja to już bym chciała mieć jakieś mdłości, albo żeby brzuszek choć ciutke urósł.:-D:-D:-D Bo bym chociaż miała jasne dowody na dzidzię. A teraz to dziwnie, bo brzuch to tylko czasami zaboli, a tak poza tym to nic.
A ja do lekarza idę dopiero w 12 tygodniu na usg, za 2 tygodnie mam położną która jedynie założy kartę ciąży i chyba zrobi badania z krwi. Nie wiem czy wyrobię z tym czekaniem i nie pójde prywatnie.
Lecę się ochłodzić bo u nas masakra, skwar.
Kochana doskonale Cie rozumiem, ja tez bym chciała miec jakieś "ciążowe" objawy..:tak:Czasem to się nawet zastanawiam czy tych dwóch kresek sobie moje oczy nie wymyślił..;-)

Ja mam czasem lekkie mdłości. Wczoraj w nocy obudziłam się o 3ciej i wymiotowałam tak troszke.. ;/ Ale dziś jest nawet ok :) zobaczymy czy w nocy znów mnie napadnie..
Ty moja kumpelo od testowania:-D Mdłości to dobry znak:tak: Znaczy, że z dzidzią wszytsko oki:tak: Eh.. ja jak na razie nie mam:-( i jak wczesniej napisalam, denerwuje się czy sobie moje oczy nie wymysliły tych dwóch kreseczek na tescie..
Buziaki Kochana, trzymajcie się:-)
 
Do góry