reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej :-)

Ja tam wcale za mdłościami nie tęsknię :-p

Mierzysz tempke? Jak nie to jutro zmierz i napisz ile miałaś. Tylko mierz rano, najlepiej koło 6tej. Przed wstaniem z łóżka.
A jaka ma być? Ja wczoraj sobie zmierzyłam żeby sprawdzić czy termometr dobrze działa i mi wyszło pod językiem 37,1. Ale to nie było rano.
 
reklama
Hej :-)

Ja tam wcale za mdłościami nie tęsknię :-p


A jaka ma być? Ja wczoraj sobie zmierzyłam żeby sprawdzić czy termometr dobrze działa i mi wyszło pod językiem 37,1. Ale to nie było rano.
Więc jutro, zanim wstaniesz z łóżka zmierz sobie "tam na dole";-) I jeżeli będzie blisko 37 lub przekroczy to bardzo dobrze:tak:
 
Ty moja kumpelo od testowania:-D Mdłości to dobry znak:tak: Znaczy, że z dzidzią wszytsko oki:tak: Eh.. ja jak na razie nie mam:-( i jak wczesniej napisalam, denerwuje się czy sobie moje oczy nie wymysliły tych dwóch kreseczek na tescie..
Buziaki Kochana, trzymajcie się:-)

Ojj, na pewno Twoje oczy sobie nie wymyśliły tych dwóch kreseczek :) Te mdłości trwają krótko i pojawiają się kilka razy dziennie. Już więcej nie wymiotowałam.. i mam nadzieje że wymioty nie wrócą tak szybko hehe bo to tak miłe nie jest hehe.
 
Agniesiak kochana jak sie dzisiaj czujesz?
Kochana czuję się bardzo dobrze:tak:Troszke cycuszki swędza:zawstydzona/y::-D
Wogóle się stresuję bo w poniedziałek mam pierwsza wizytę.. w ciązy i pierwsza w ogóle:szok: Wstyd się przyznawac ale nigdy nie byłam u gina:zawstydzona/y: I boję się najgorzej tego, że on powie, że żadnej Fasolki nie widzi:-(

Ojj, na pewno Twoje oczy sobie nie wymyśliły tych dwóch kreseczek :) Te mdłości trwają krótko i pojawiają się kilka razy dziennie. Już więcej nie wymiotowałam.. i mam nadzieje że wymioty nie wrócą tak szybko hehe bo to tak miłe nie jest hehe.
Dobrze, że juz przechodzą i że są krótkie to tak Cię nie wymęczą:tak: Teraz to chyba tylko lepiej powinno byc;-):-D Mnie dziś rano, zanim z łózka wstałam to pobolewał mnie brzuch:szok:
 
Kochana czuję się bardzo dobrze:tak:Troszke cycuszki swędza:zawstydzona/y::-D
Wogóle się stresuję bo w poniedziałek mam pierwsza wizytę.. w ciązy i pierwsza w ogóle:szok: Wstyd się przyznawac ale nigdy nie byłam u gina:zawstydzona/y: I boję się najgorzej tego, że on powie, że żadnej Fasolki nie widzi:-(


Dobrze, że juz przechodzą i że są krótkie to tak Cię nie wymęczą:tak: Teraz to chyba tylko lepiej powinno byc;-):-D Mnie dziś rano, zanim z łózka wstałam to pobolewał mnie brzuch:szok:

Kochana, do gina powinno się iść pierwszy raz jak sie ma 16 - 18 lat. Tak dla kontroli czy wszystko jest ok :) Ojj, ale nie bój się :) Nie bedzie tak źle :):):) A fasolinke napewno zobaczy :) Kochana, to mówisz że w poniedziałek obie wędrujemy do gina? hehe.
 
Witam marcówki :) dzisiaj zrobiłam test były dwie kreseczki :) miesiączkę mam mieć 6, więc do tego czadu poczekam i zrobię jeszcze jeden test :) Znam dokładną datę współżycia, z czego wynika, że termin porodu miałabym na 13 marca, a jak jest u was?
Jestem świeżą mamusią, mój synek Dawidek ma 9 miesięcy :) Cieszę się, ale zarazem i boję czy dam radę :) Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia
 
Witam marcówki :) dzisiaj zrobiłam test były dwie kreseczki :) miesiączkę mam mieć 6, więc do tego czadu poczekam i zrobię jeszcze jeden test :) Znam dokładną datę współżycia, z czego wynika, że termin porodu miałabym na 13 marca, a jak jest u was?
Jestem świeżą mamusią, mój synek Dawidek ma 9 miesięcy :) Cieszę się, ale zarazem i boję czy dam radę :) Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia

Gratuluję!!! :*

Mi teramin wychodzi na 2 marca :) Ale dokładny termin poda mi ginek jak do niego pójde :) a ide w poniedziałek :)
 
reklama
Agniesiak nic sie nie stresuj bedzie dobrze fasolka napewno jest :-)

kobitki a powiedzcie jak to jest u was z powiadomieniem rodzinki tzn najblizszych rodzicow tesciow rodzenstwo, powiedzialyscie od razu czy czekalyscie jakis czas z ta nowina? bo u nas wie narazie moja mamunia i siostra meza(moja najlepsza psiapsiolka) i zastanawiamy sie czy mowic juz reszcie czy poczekac troszke dla pewnosci ze wszystko z fasolka ok :confused:
 
Do góry