reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

MoniSkaBe u mnie to samo w domu ...a raczej u tesciow... syf, kila i mogila

ubralam choinke, popakowalam prezenty dla malego i meza i jeszcze mysle nad karniszem ale to juz maz musi powiesic

a o ktorej Rybka ma wizyte

klawiatura szwankuje i ma Z zamienione z Y musze resetnac kompa
 
reklama
No bo nie dokonczylam przez ta klawiature...
no u mnie tez nikt nie dba o porzadek...i tez czesto nzjaduje talerze w szafce niedomyte....dlatego ja powiedzialam mezowi zeby potem nie bylo pretensji - ja sprzatam tylko u siebie....
lazienke oni maja na dole a ta gorna to jest taka zeby tylko pranie roboi no i jest kibel i niby wanna zrobiona z kafelek ( usmialam sie jak sie dowiedzialam ze to ma robic za wanne:-D ) no i w tej gornej taki syf ze obrzydzenie bierze...ja bym se sprzatala ale niech zabieraja swoje smieci stamtąd....jakies ubrania nie wyprane miesiac fffffffffffffffuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

no ale coż zrobie...jeszcze tylko 2 lata:cool:
 
A tak wogole to u mnie na termometrze na dworze jest + 5 stopni....
chcialam mlodemu dokupic sanki pod choinke bo mam tylko body swiateczne z kapciami i czapki dla niego juz zapakowane....ale chyba odpuszcze sobie te sanki bo z 20 cm sniegu , ktory u nas byl jeszcze wczoraj po dzisiejszej pogodzie nie zostalo prawie nic...:-(i wiatr taki ze gdybym wyszla to by mnie chyba zmiotło...:no: o nieeee....mialy byc biale swieta....
 
Czarna po swietach ma byc podobno powroc zimy, takze te sanki to nie glupi pomysł :-)

No ale to kupie je w styczniu hehe jak bedzie wiecej kasiory....bo wogole stracilismy z konta 200 zł tzn maz, poszedl do castoramy i tam byl bankomat ten taki do wszystkich bankow i gdy wpisal do wyplaty 200 zł to nagle mu bankomat pokazał ze " bankomat nieczynny" no i 200 zł w plecy bo z konta wzielo a bankomat mu nie dal...:crazy::crazy::crazy: i musi pisac pismo do banku zeby mu oddali....koszmar jakis i na dodatek przed swietami...:crazy::wściekła/y:


a juz pytalam ale nikt mi nie odpowiedziall..... wiecie o ktorej Rybka ma tą wizyte u gina??
 
Ufff upiekłam już pierniki, popakowałam prezenty i na dzisiaj wsio:tak:
jutro posprzątam łazienkę, bo dziś to jeszcze nie ma sensu...
zjadłabym coś ale nie wiem co:eek:
 
Witajcie!!!:-)
Ja dopiero teraz pisze bo byłam rano u gina na wizycie :) Słyszałam serducho dzidziolka:) przepisał mi lek na te moje swędzenie i opuchnięcie w kroczu. Rozmawialiśmy trochę o moim kręgosłupie i powiedział, że jeszcze będziemy rozmawiac na temat porodu by wybrac dla nas najlepsza opcję:tak: No i będe miała wplyw na decyzję :tak: Ah!! No i mam skierowanie na usg, jupi:-) Na usg ide 22 stycznia :) Akurat w dzień dziadka:) Ciekawe czy Dziubas rozłozy nożki pokaże kim jest :D No i wizyty mam juz co 3 tygodnie:) Ah! No i jezeli będe tak dalej się męczyc (nawet podczas mówienia) i dostawac zadyszki to będziemy robic spirometrię i inne badanka. (Kiedyś leczyłam się bo mam zmniejszona pojemnośc płuc o połowe..) No zobaczymy jak to będzie, ale dzidzia zdrowa i to najważniejsze:) Następna wizyta 12 stycznia:):-)
ach....i zrobiłam dziś mega stroik, gdyz w tym roku nie ubieramy choinki (w sumie juz nas na nią nie stać) :sorry: Dostaliśmy kilka gałązek żywej choinki i teraz tak ładnie pachnie....ciekawe ile wytrzyma to moje dzieło przy tym osiedlowym ogrzewaniu.

Skromny bo i ozdób nie mamy - w końcu mieszkamy na swoim dopiero od maja :-D
Piękny:tak:

Witojcie dziewczęta,

chyba od tego siedzenia w domu juź mi odbija. Postanowiłam nauczyć sie robić na drutach!!:szok: Może być gorszy szczyt nudy? :no:
Mnie babcia nauczyła robic na drutach jak chodziłam do podstawówki:tak: Zaczynała mi a ja dalej już ciągnęłam tą robótke:tak: Teraz to juz nie pamiętam..:-D
 
1503.jpg


Kochane z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę wam dużo zdrówka, szczęścia i miłości. By rok 2010 był rokiem spełnienia marzeń i pełen uskrzydlającej nadzieji!!!
 
reklama
Kurcze nic mi sie dzisiaj nie chce ;-) strasznie się opylam, a roboty kupa, wstawiłam bigos i trzeba by wziąść się za sprzątanie.
Do szitala oczywiście sie nie dodzwoniłam, spróbuje po nowym roku bo teraz chyba urlop już maja tam gdzie usg robią. Na szczęście udało mi się zapisać do doktor która w Genomie robiła mi badanie w listopadzie. Trafiła mi sie luka na 31 grudnia na usg i to w jednym z ośrodków w częstochowie, tyle ze prywatnie ale już trudno chce wiedzieć jak tam moja niunia. Musze wierzyć że wszystko będzie dobrze :tak:
 
Do góry