reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

marti nie ma sparwy:tak: i tak sie zawalam wam z tym na glowe :zawstydzona/y:

a co do mojego slubu w lutym to tak: jesli da sie przelozyc sale to bedzie w lutym jesli sie nie da to bedzie w sierpniu i najwyzej bede w ciazy wtedy... moze nie bedzie takk zle najwyzej nie bede skakac jak szalona i pic tylko siedziec ladnie i pojde wczesniej spac :tak:
 
reklama
Kochana jednak są takie cieżarówki, które mają idealne wyniki. to ja hehe wszystkie po kolei jak leci są książkowe, z Dawidkiem też tak miałam, więc jestem zadowolona :)

Pustka się zrobiła wieczorkiem :) Lecę zaraz przygotować kolację i spanie dla synka, do później!

To i ja jestem taką ciężarówką :tak:
Mimo że to trzecia ciąża w dość krótkim czasie to jest idealna... 0 negatywów, badania i usg książkowe...
 
Witajcie wieczorową porą!
Ja dopiero po 18 z wywiadówki z rodzicami wróciłam , ale jestem skonana:-(

Kurcze dziewczyny powiem Wam że ogólnie rzecz biorąc jest nieciekawie...
Moja teściowa według mnie jest niezrównoważona psychicznie i emocjonalnie. Konsultowałam się z pania psycholog w Krakowie i jest pewne że ma zaburzenia najprawdopodobniej paranoidalne. Niefajnie jednym słowem...:sorry:
Ale to teraz mniej ważne...Mój M pojechał do Opola załatwiać wszystkie wpisy przed obroną mgrr. Wracając wstąpił na chwile do siostry do domu rodziców. Znowu miała atak. Dzwonił do mnie bidulek że nie wie co robić, że nie da się jej dobudzić, że sztywnieje itd. Wezwali pogotowie i znowu jest w szpitalu. Dzisiaj przez myśl przeszło mi zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i kurde chyba się nie myliłam. Właśnie ja transportują do szpitala zakaźnego. Tam już mój M nie wejdzie. Zakazałam mu jej dotykać itd. Ja wczoraj myłam rece itd. więc spoko. Ale cholera jasna!!!! szkoda mi tej dziewczyny....kurde no!! oni są jacy są-a są powaleni ale szkoda mi ich. Choroby nikomu nie życze...:-(

A propo tabletki na teściową...to JA CHCE TAKĄ!!!!BŁAGAM NIECH KTOŚ WYMYŚLI!!;-)

Współczuję serdecznie. Ja co prawda teściową mam wspaniała, ale za to nadrabiają 2 przemądrzałe szwagierki, które zawsze na mnie z góry patrzą, jakby jakieś lepsze były, czy co :sorry:

Hehe tez miałam tam praktyki. Tzn ja miałam na niemowlęcym. Ale i tak słyszałam o położniczym że nie jest zaciekawie.:eek: Ja planuje rodzić w zabrzu, bo stamtąd pochodzę. W szpitalu na ul Traugutta pracuje mój lekarz i innych lekarzy też znam. Mialam tam właśnie praktyki więc wiem co i jak. Znam porodówke i położne więc jestem w miare dobrej myśli. ;-)
A co studiowałaś? Ja pielęgniarstwo.;-)

A kto jest Twoim lekarzem? Mój nazywa się Wróblewski i też jest z Traugutta, ale mnie już tyle o tym szpitalu koszmarów naopowiadano, że o gliwicach myśleć zaczęłam intensywnie...:tak:
 
Ale to jest spacerówka. Raczej na później...
Zoper Waltz, który wybrałam jako pierwszy tez w zasadzie jest spacerówką, z tym ze rozkłada się całkiem na płasko, ma wkładke dla noworodka a boki i element podnóżka zapinaja się tworząc gondolkę. Przy drugim dziecku nie planuję kupować wózka wyposażonego w gondolę bo bedzie juz ciepło, gondole teraz produkują wręcz mikroskopijne więc max na 3-4 miesiące. Myślę ze swobodnie poradze sobie z dzieckiem w wózku bez tej funkcji. Kilka znajomych tak zrobiło i były zadowolone więc...czemu nie.
Przy Julii miałam Deltima Focusa, czyli 3 w 1. Super wózek ale drugi raz nie chciałam kupowac molocha. Tym razem chcę leciutki wózek, bez całych tych bajerów za to jak najbardziej funkcjonaly,
Swoja droga ciekawa jestem jaki wózio bym wybierała przy 3.dziecku hehehe:)
 
Witam. Nie było mnie jakieś 2 tygodnie i trochę mi się nazbierało... 4 dni nadrabiałam...

Missiiss strasznie mi przykro z powodu twojego synka. Nie wiem co mam napisać... Trzymaj się kochana!

rybka_24 trzymam kciuki za Ciebie i maluszka. Wszystko będzie dobrze!

Czy wy też miewacie takie zwierzęce ataki głodu??? (powiedziała pochłaniając trzecią kromkę chleba ze smalcem i ogórkiem)

Jeśli chodzi o gazetki to mogę wam dawać znać jak tylko wyjdzie coś nowego z dzieciowo-mamowych :-)
 
A kto jest Twoim lekarzem? Mój nazywa się Wróblewski i też jest z Traugutta, ale mnie już tyle o tym szpitalu koszmarów naopowiadano, że o gliwicach myśleć zaczęłam intensywnie...:tak:

Mój to Stanisław Bartliński.:tak: Oj ja tez dużo słyszałam hehe chociaż są kobiety które przyjezdzaja z drugiego konca Polski do tego szpitala. A o Gliwickim się mówi raczej dobrze. Ja mam po prostu bliżej do Zabrza i znam ten szpital:tak:
 
reklama
Witam :) jestem pierwsza, chyba, że ktoś mnie przegoni ze wpisem :) Oczywiście nie wyspana, na podwórku strasznie ciemno, szaro, buro, trzeba zaraz zabierać się za codzienne sprzątanie i coś wymyślić na obiadek. Także do później i miłego dnia życzę!
 
Do góry