reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej dziewuszki :)
Agniesiak skad jestes?
u mnie tez byla burza o 5 rano... dobrze, ze Karol mnie przytulal, bo bym umarla ze strachu... :no:
Jestem z Przasnysza:tak: Mam koleżanke która pochodzi z Błoni:):-D Nie wiem czy kojarzysz tą dziewczynę: Sylwia Matulka?;-)

Słuchajcie...przepraszam, ale mam wrażenie że trochę przsadzacie z tymi wyprawkami, wózkami itp w tym okresie ciąży....:baffled:Jest jeszcze bardz dużo czasu i jeszcze do marca 2010 dużo moze się wydarzyć, dużo nowości na rynku pokazać itp....Chyba nie ma co teraz szalec tylko się cieszyć, ze jeszcze brzuchole nam nie ciążą za bardzo:tak:
Każdy ma swoje zdanie:-p ja nie mówię, żeby zaraz kupowac wszystko, kompletowac wyprawkę itd. Ogólnie oglądam wózeczki i wybieramy sobie typ:tak: To fakt moga wyjśc jakies nowości ale myślę, że dopiero na wiosnę:-p także marzec to bedzie letnia kolekcja z tego roku:-p

:) Oj tak mamy bardzo dużo czasu, ale popatrzeć zawsze można zorientować się co ile kosztuje, a na pewno te kobietki, które będą miały pierwszego dzidziusia są bardziej ciekawe :) Rozumiem bo sama zaczęłam bardzo szybko oglądać, ale zakupy robiłam bodajże w połowie ciąży :) Wiadomo, ze nie kupi się wszystkiego na raz :)

Znalazłam fajną stronkę, gdzie obrazkowo pokazuje jak wygląda dzidziuś w poszczególnych tygodniach, ale niestety nie wiem jak se wstawić w sygnaturę, nic mi nie przychodzi na meila. :sorry2:

9 Weeks Pregnant - 3D Pregnancy Calendar
Zgadzam się Kochana z toba co do akcesoriów dla dzidziusia:tak:Lepiej sobie wczesniej popatrzyc:tak: A stronka świetna:-) Ja niestety nie wiem jak ustawic tego ludzika w sygnaturce:no:

dziewczyny czy Wy macie jakies poradniki odnosnie tego jak pielegnowac dziecko przyjsciu na swiat?
Ja mam książki: "Pierwszy rok Twojego dziecka, tydzien po tygodniu", "W oczekiwaniu na dziecko", "co nieco o rozwoju dziecka z płytą cd":tak: z książek to by było na tyle. Myślę, że więcej mi nie potrzeba;-) Dostałam tez duuużą wyprawkę ze szpitala jak zakładali mi kartę ciąży :tak:i tam jest dużo broszurek, książeczek i próbek produktów dla maluszka:tak: A oprócz tego kupuję czasopismo : Twoje dziecko - polecam:tak:

mysle czy by nie kupic sobie jakiegos poradnika typu "pierwszy rok zycia dziecka" czy czegos w tym stylu.
nigdy nie mialam stycznosci z tak malutkim dzieckiem od strony ze sie tak wyraze "technicznej" :)
Naprawdę polecam te książki:tak:

dziewczyny czy Wam tez jest juz ciasno w normalnych spodniach?
ja juz musze guzik odpinac jak siedze. :-)
Ja tez musze z odpiętym guzikiem siadac:baffled: pupa mi schudła i uda też i teraz spodnie na mnie wiszą a zapiąc się nie mogę:-D Na alllegro chcę sobie jedne spodenki ciążowe kupic:tak:żebym miała w czym na uczelnię jeździc:-DBo przeciez w dresach nie pojadę:-)

Weszłam z ciekawości na stronę empiku pełno jest książek i znalazłam "W Oczekiwaniu na Dziecko" te same wydanie co "Pierwszy rok z życia dziecka" :)

empik.com - W Oczekiwaniu na Dziecko - Heidi Murkoff, Arlene Eisenberg, Sandee Hathaway B.S.N.- 46.49zł

empik.com - Pierwszy rok życia dziecka - Arlene Eisenberg, Heidi Murkoff, Sandee Hathaway- 50.99zł
Ja mam te książeczki:tak:Bardzo ciekawe:tak:

Dziewczyny a jak u Was ze śluzem?? Nadal jest?? Ja mam cały czas taki gęsty biało-żółtawy..
Ja nadal nieraz przyuważę taki biały ale już rzadziej:tak:

Tak się jeszcze zastanawiam, jak powinnam liczyć wiek ciąży, czy od ostatniej miesiączki, czy wyliczone z usg. Gin kazał mi przyjść na następne usg miedzy 11 a 12 tyg ciąży, ale nie wiem wkońcu który wiek brać pod uwagę. Ten z usg czy od OM??
Mi lekarz tłumaczył, że oni liczą zawsze od ostatniej @:tak: Ale mówił też, że ciąża kobiety trwa 40 tygodni czyli 10 miesięcy po 4tygodnie:tak: Czyli tyle właśnie wychodzi tygodni od ostatniej @:tak::-)
 
czołem dziewczęta ! Dzisiaj zamówiłam sobie detektor tętna płodu, można usłyszeć bicie serduszka dzidziusia i go nagrac :-D!~!!! Już sie nie moge doczekać na paczkę z poczty :wściekła/y:
 
Qrcze mi jeszcze brzusio nie urósł i zazdroszcze Wam, że macie już więcej okrąglości:-) Co do śluzu mam biały ale to po luteinie ktora biorę 2x po 1 tabletce. A poki co to suuuuuchość:baffled:

Wózki, ubranka hmmmm już nie mogę się doczekać aż kupimy dla naszej kruszyki:) tylko żebym wiedziała czy to chlopiec czy dziewczynka....poki co to zawcześnie na takie spekulacje.
 
zobaczymy jak to działa. Jak tylko usłuszałam o tym to od razu zamówiłam na stronie. Pamiętam jak byłam dawno temu z córką w ciąży to czasami nie czułam ruchów wiec sie martwiłam niepotrzebnie :zawstydzona/y: a teraz bede miała problem z głowy.:tak:
No i mam wrażenie że mąż jakoś bardzie j zbliży sie z maleństwem jak bedzie mógł bez ograniczeń go posłuchać a nie tylko raz w miesiacu u ginekologa przez 4 minuty
 
reklama
Do góry