reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
a ja bylam dzis na wizycie, lekarz zalozyl mi karte ciazy, widzialam moje malenstwo na monitorku i slyszalam serduszko- bilo jak dzwon 170ud/min :-)
 
Super.Ja widzialam tylko serduszko ale to 3 tyg temu. Juz nie moge sie doczekac przyszlego czwartku.

Zastanawiam sie jak kobiety ktore kiedys rodzily i nie bylo usg mogly sie doczekac.Dla mnie 4 tyg to wiecznosc.
 
maborka nie zadręczaj się myślami - ciąża ektopowa jest rzadka
myśl pozytywnie
trzymam za ciebie kciuki:-)
i daj znać co i jak
 
Witam dziewczyny,

u mnie kiepsko, znów zaczęłam plamić...:-( wizyta o 14:15, boję się..
Będzie dobrze Kochana:tak::-)

Hello :-)

Agniesiak, a czemu musisz mieć cesarkę? Ze względu na oczy?
Ze względu na kręgosłup. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa. Miałam skoliozę. I nie zamierzam kręgosłupa wystawiać na próbę przy porodzie.. dlatego cesarka.:tak: Zastanawiam się jak to będzie jak mi brzuszek urośnie bo juz teraz mnie nieźle napiernicza kręgosłup..:baffled:

2. Ja tam baaaardzo nie lubię USG dopochwowo. Ale chyba jeszcze bardziej pobierania do cytologii.
Właśnie jak to jest z tą cytologią?? Jak to lekarz pobiera jakiś wycinek do badania?? Bo ja nigdy nie mialam... Tzn na pierwszej wizycie wkładał mi wziernik taki i było to troche nieprzyjemne i leciutko zabolało ale nie wiem czy juz miałam tą cytologię czy nie:baffled:

Dziewczyny,fajnie było z Wami pisać ale ja odpadam:tak::sorry: Zrobiłam 2 testy z innych firm i nic nie wyszło:no:.Ten quick Test jakiś wadliwy był.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::angry::angry:
Przytulam Kochana...:-( Ale może idź na betkę to się dowiesz co i jak:tak:

Trafiłam na fajny artykulik o krwawieniu w ciąży. Może się wam przyda:

Krwawienia w ciąży
A ja mam taki pomysł...:-) Może założymy wątek "przydatne artykuły"?;-):-) Bedzie łatwo coś znaleźc :tak: Bo tak to szukac po tych stronach..;-) I wklejac w tym wątku same linki do ciekawych artykulów godnych polecenia, co Wy na to?;-)
 
reklama
Marta1981 ja jestem najlepszym przykladem ze testy klamią, robiłam jeden miesiac temu i byl negatywny, robiłąm następny 2 tygodnie temu negatywny, dopiero tydzien temu wyszedł mi pozytywny a dzidzi ma 6tyg4 dni wiec byłam w ciązy już w czasie 1 testu. Głowa do góry !!
 
Do góry