reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Maborka - WOWWWWWWWWWW!!!!!
Coz za wiadomosc! Gratulejszyn :-):-):-)
Tez bym chciala, bo my planujemy dwojke hihi...
Ale wg quizu Agniesiak wychodzi jedno :-D
Co do tego mojego TSH to sie mocno dziwie, bo robilam badania przed ciaza i wyszlo w normie... Echhh zobaczymy z a 2 tyg.
Pozdrawiam Was serdecznie Dziewczynki i zycze spokojnej nocki ;-)
ps. mnie dalej mdli...:baffled:
 
hej, a ja mam takie objawy jak: sennosc i to duza, zmeczenie, bole w podbrzuszu, zgaga,bole sutkow i podwyzszona temp do 37 stopni.@ mialam 2 lipca a do zaplodnienia moglo dojsc 19 lipca:) jak myslicie czy to ciaza??:)bardzo bym chciala zeby to byla ciaza, ale jakos boje sie zrobic testu;/@ powinnam miec dzis ale jak narazie to nie mam:) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie i staraczki:*
 
martuska23 Nie bój się tylko zrób test :) objawy wskazują na ciążę, chociaż każda kobieta może inaczej przechodzić ciążę :) Ja pierwszy test zrobiłam przed spodziewaną miesiączką, drugi w jej dzień, oba wyszły pozytywnie :) Trzymam kciuki za Ciebie!
 
reklama
witam
mi wyszlo 4 moze blizniaki teraz?? to sie dowiem 21.08 na usg.
wczoraj sie wazylam i przytylam juz kilo
mdli mnie strasznie nie mam juz sily. pozdrawiam
 
Do góry