reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Tabasia- wydaje mi się, że liczą :tak:
ale na wszelki wypadek wejdź na ichnią stronkę, może citizens info- tam nawet po polsku mają ;-)
albo idź teraz na macierzyński :-) przecież chcesz wracać po urodzeniu Alexa bardzo szybko- tak kiedyś pisałaś, że po miesiącu? może to jest wyjście? ;-)
 
reklama
Dzieńdoberek:blink:

Nie odzywałam się chwilę, ale cały czas czytam forum, tylko nie zawsze mam wenę, żeby coś naskrobać.

Ja zaraz lecę do laboratorium oddać krew:eek: dzisiaj standardowo morfologia i analiza moczu, a dodatkowo TSH.

Wczoraj mnie coś brzuszek troszkę pobolewał, ale wzięłam nospę, dodatkowy magnez, położyłam się , drzemnęłam no i przeszło. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że to przez wzdęcia, które od półtrorej tygodnia mnie męczą z podwójną siłą:dry::dry: Najgorsze jest to, że nie ma znaczenia co zjem w ciągu dnia... ogólnie jem lekkostrawne rzeczy a i tak mnie męczą okropnie:dry::dry:
No nic uciekam, bo chcę szybko coś zjeść, ale najpierw krew trzeba oddać:-p
do potem
 
Witajcie Brzuchatki:-)
Jak ktos walczy z przeziębieniem polecam - na katar - wodę morską - nie droga a pomaga (mi pomogła) a na gardło syrop z cukru i cebuli...
Miałam tak ostatnio, w koncu pozłam do lekarza ogólngo który stwierdził, że to wirusik i ze i tak nic innego nie mogłaby mi przepisać.. podobno tartum werde można na gardło jeszcze ale to sporadycznie:-)
 
Hej brzuszki !
Ja dzis od rana chodzę niezle wkurzona, bo mojemu M ktos w nocy stłukł szybe w aucie i ukradł CB radio :wściekła/y::wściekła/y: Boze dorwałabym i rece połamała!!!
To juz jest ktorys przypadek z kolei na naszym osiedlu, samochody stoja tuz pod oknami i kurna nikt nigdy nic nie widzial i nie słyszał ...ehhh...nie ma siły na tych bandziorów! Policja przyjechała, sciagnela odciski i zobaczymy jak to saie rozwinie..znajac nasza policje to raczej nie ma na co liczyc...
A Maluszek tak dokazuje od wczoraj ze szok:eek: Latam co chwile do wc bo skacze mi po pęcherzu;-)
Agniecha nie martw sie trzeba byc dobrej mysli, trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze skonczyło !
Mirosia ja od 2 dni mam ten sam problem, czuje sie jak maly wieloryb:-) pije duzo wody, to podobno jest najlepsza metoda na wzdecia.
 
Hej,
eh o skakaniu po pęcherzu też coś wiem, czasem mnie tak uciśnie, że pomimo że przed chwila byłam w WC to muszę iść bo wydaje mi się że znów mi sie chce, i tak wkoło macieju, eh....
dziś USG-jestem podniecona, ale jednocześnie sie denerwuję, oby wszystko było dobrze, 3majcie kciuki mocno;-)
 
agniecha1417- 3maj się kochana, i bądz dobrej myśli, tak jak któraś juz wcześniej pisała, ja bym to skontrolowała jeszcze u innego lekarza, pomyłki się zdążają nawet najwybitniejszym-głowa do góry, ale wiem że to na pewno bardzo trudne, całuję mocno
 
Marti - gdzie Ty chcesz rodzić, bo pisałaś że zapisałąś sie na szkolę rodzenia...?
powodzenia na usg - czekam na wiadomości :-)
 
na Madalińskiego-chociaż raz się zraziłam bo leżałam tam jak straciłam drugiego dzidziusia:-(i nie miło wspominam ten czas, ale z drugiej strony moja koleżanka tam rodziła w sierpniu, i była bardzo zadowolona na madaliskiego tez mam swoją doktorową....
 
Witam :)
marti8 trzymam kciuki za wizytę!

Śniegu po nocy już prawie nie ma, pada deszcz wieje mocny wiatr, jednym słowem okropnie!
Ja źle się czuję, mnie również od wczoraj męczą wzdęcia, w sumie nie wiedziałam od czego myślałam, że mi coś zaszkodziło, ale skoro też tak macie, więc może tak ma być, do tego synek mi jeść nie chce i strasznie marudzi, mam nadzieję, że szybko minie ten dzień i przyjdzie weekend ;-)
Miłego dnia życzę!
 
reklama
witajcie
mnie też ostatnio męczą wzdęcia i gazy, ale jak trochę popiję wody, miętki to przechodzi staram się nie opychać szczególnie słodkim i jest lepiej. Za to dziś kłuje mnie raz w czas w tyłeczku hi hi, ale to chyba z powodu powyżej.

U mnie śnieg też zaginął i dobrze nie znoszę zimy, mieszkam w domku kojarzy mi się z wiecznym odśnieżaniem, auto trzeba oczyścić, śnieg tak, ale na święta.

Miłego dnia mamusie.
 
Do góry