reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

U mnie też sporo wydzieliny. Jak mnie badał ostatnio to powiedział żebym zrobiła sobie kuracje Nystatyną. Brałam przez 5 dni 2x dziennie dopochwowo i juz jest ok. Dalej mam upławy ale juz nie tak bardzo jak wcześniej.

Gratuluje synów :-) Ide pod kocyk. Wysprzatałam mieszkanko, zrobiłam obiadek, który mi nie wyszedł :dry: Zdrzemne sie troszke.

Czekamy na dalsze relacje z wizyt i usg :-)

Miłego popołudnia;-)
 
reklama
Dziewczyny wczoraj byłam na usg 3D i...jestem załamana lekarze dopatrzyli się jakiś nieprawidłowości a dokładniej znależli obszar o wzmożonej echogenicznościbaez unacznienia wewnątrz od kręgosłupa nad przeponą za 3 tyg mam badanie kontrolne i echo serca płodu , a tak wszystkie narządy w porządku mały ma 14 cm i 410 g.Nie wiem co dalej???????????????
 
mloda mamusia cóż masz za lekarza, ze daje Ci tak dlugo termionowe zwolnienia?, u mnie nie ma mowy zwolnienie leci z miesiąca na miesiąc, nie wiem jak wygląda to prawnie, ale większość moich koleżanek lata tak jak JA co miesiąc po papier.

A ja tyle gadałam o tym usg3 i chyba sobie odpuszczę koleżanka rozmawiała na ten temat z jakąś znakomitością ginekologiczną, powiedziala jej, że to wielki biznes, jeśli robi się systematycznie usg to jest taka różnica, że usg3 jest w kolorze, ale lekarz powie to samo, nie wspominając o cenie, że dla filmiku na płytce nie warto. Już sama nie wiem, z jednej strony bym chciała, ale z drugiej skoro wiem, że póki co jest wszystko dobrze, dzieci całe i zdrowe, to chyba nie ma sensu cały czas do nich zaglądać...

Aniecha 1417 nie denerwuj się, nerwy są złym doradcą, ja bym zrobiła drugie usg u innego lekarza zawsze tak robię dlatego jeżdże/chodzę do dwóch różnych lekarzy i przyznam, że czasem opinie się zgadzają, a czasem wręcz odwrotnie. BĄDŹ DOBREJ MYŚLI.
 
mi lekarz na miesiac nie wypisuje zwolnienia a co dopiero na 3 miechy... ja mam co 2 tygodnie latanie po zwolnienie bo niby tak trzeba...:eek: a wolalabym co miesiac...
 
agniecha1417 nie martw sie na zapas chociaz wiem że to nie jest łatwe...Zrób usg u innego specjalisty a później idz na to usg serca płodu! Ja ide wpiątek. Nie denerwuj sie bo to tylko zaszkodzi Maluszkowi!

Ja L4 mam co 3 tygodnie. Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza. Dziwnie że daja az na tyle miesięcy...Mi mówili że najwięcej na miesiąc może dać...Dziwne.
 
A ja chyba pojde na zwolnienie lekarskie. Wszystko mnie ostatnio dobija :-( Ale musze sie dowiedziec czy mi beda placic, bo niestety w Irlandii musze miec oplacone iles tam skladek, nikt nic nie wie i mam problem :-(
Zimnica u nas straszna, jakas depresja mnie zlapala, troche problemow z moja rywalka do stolka inspektora, szuka na mnie haka :baffled: No i po co ja mam sie tak stresowac?! Echhhh wszystko jakies takie do bani...

Agniecha strasznie Ci wspolczuje!!! Badz dobrej mysli... Na pewno wszystko sie ulozy, zycze Ci tego!!!
 
O ile mi wiadomo to zwolnienie lekarz moze wystwić max na miesiac. Zresztą ze zwględu na kontrole ZUSu najlepiej na 2 tygodnie brać :tak: Nawet jesli nie mamy się czym stresować bo zwolnienie jest uzasadnione to lepiej unikać komisji- 1. unikniemy stresu i tłumaczenia się, 2. zdarza się, że mimo faktycznego schorzenia lekarz orzecznik powie "jutro zapraszamy do pracy"
 
reklama
Do góry