reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej dziewczynki:-)

Cały weekend spędziliśmy na podróżowaniu po grobach bliskich. Lubię to święto:-)

Agniesiak- Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maluszka!!!:-)

Termin USG przesunął mi się z piątku na środę. Nawet dobrze bo to dwa dni wcześniej:tak:. Muszę się udać do innej przychodni bo w poprzedniej pieniędzy z NFZ na ten rok już nie mają:eek: Nie pierwszy raz się już z tym spotkałam, cała polska służba zdrowia:baffled:


Ja biorę Feminatal N. Lekarka poleciła mi ten z DHA. Zachwalała, że to najlepsze witaminki, które wspomagają rozwój mózgu, ale ze względu na cenę zrezygnowałam. Pomyślałam, że niektóre kobiety wogóle witamin nie biorą i rodzą mądre dzieci:tak:.
 
reklama
moja mama odradzala mi strasznie witaminy w tabletkach, ale ja zakupiłam sobie prenatal z tym ze nie biore go codzien tylko co 2 czasem co 3 dni
 
Ja tylko na chwilę, nadaję z pracy. Byłam właśnie u gina, wszystko ok, widziałam siuska między nogami. Będzie Ignaś. Potem podczytam co napisałyście, miłego dnia.

Gratulacje, chłopcy gonią dziewczynki. Ja może dowiem się w środę.

Ile kosztuje ten prenatal i na ile wystarcza? Właśnie kończą mi się witaminki, może zmienię:confused:
 
Ja jeszcze przed ciąża brałam feminatal(miałąm awitaminoze czy jakoś tak), teraz biorę feminatal z dha-gin mi go poleciła, a że ja jej bezgranicznie ufam, to biorę:-)
 
ech...kilka dni temu byłam na USG rozwoju płci... Pytałam lekarza o płeć dziecka i po raz kolejny zasmucił mnie; najpierw powiedział że niby jeszcze za wcześnie, a później dobił mnie słowami "dowie się Pani po porodzie"! normalnie ręce mi opadły, gdyz oboje z partnerem chcemy znać płeć dziecka (m.in. aby przygotować pokoik maluszka). Wiem, że najważniejsze aby dziecko było zdrowe ale czemu lekarz nie chce mi zdradzić płci mojej niuni? Przecież mam do tego prawo!:wściekła/y:
 
marry 76-gratulacje!!! Ja jutro mam usg więc mam nadziewj ze się dowiem. Ale tez mam przeczucie co do synka. Zobaczymy:)

mcgosia83-nie rozumiem zxachowania tego lekarza. To przeciez jasne ze rodzice chcą wiedzieć co im sie urodzi. Bęcwał jakiś., a nie możesz iść na usg do jakiegoś innego lekarza?
 
Prywatnie nie chce iść na USG bo najzwyczajniej mnie na to nie stać. Jednak mam już plan ... na następną wizytę za około miesiąc zapisałam się do innego lekarza (mój akurat ma wtedy jakiś urlop) bo potrzebuję przedłużyć zwolnienie, tak więc spróbuję przy okazji namówić Panią doktor na USG. Może ona będzie milsza :sorry:

Jeśli chodzi o wątek leków to ja zażywam: Folik, Falvit oraz Tardyferon (żelazo - nie wiem czy nie za mocne, ale jem tylko po jednej tabletce więc wytrzymam) :D:cool2:
 
reklama
dziewczyny mam problem z suwaczkiem z dzidziusiowo..
robie suwaczek i na koncu jak pokazuja sie kody to tak jakbym nic nie stworzyla :eek: zaden obrazek sie nie pokazuje tylko kody.
kopiuje kod pierwszy i chce wkleic .. ale zadna sygnatura sie nie pokazuje..
co robie zle?
 
Do góry