reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam i ja po weekendzie:) Nadrobiłąm wszytsko. Agniesiak85 wszyskiego naj:)Już wróciłąm od rodzinki i jestem w domku. Nie ma jak u siebie:)
Ja wczoraj to prawie zamarzłąm na cmentarzach. Nigdzie prawie na dłużej nie staliśmy, ale i tak przemarzłam.
Ja wreszcie dziś kupiłąm sobie witaminki feminatal N, ale przeczytałąm na ulotce i następnym razem kupię feminatal METAFOLIN+DHA, chcoaiż w sumie witaminy to witaminy:)
 
reklama
Ja wreszcie dziś kupiłąm sobie witaminki feminatal N, ale przeczytałąm na ulotce i następnym razem kupię feminatal METAFOLIN+DHA, chcoaiż w sumie witaminy to witaminy:)
A ja mam ten DHA i się zastanawiam czy nie kupić następnym razem zwykłego, bo zwykły kosztuje 35 zł za 60 tabletek, a DHA 47 zł za 30 tabletek.
 
Witajcie dziewczyny.
Ja tez biore feminatal metafolin+DHA ale nastepnym razem chyba zmienie, bo nie ma w nim zelaza, a u mnie pojawila sie anemia. Najprawdopodobniej kupie feminatal n i dokupie do tego same kwasy, widzialam, ze sa takie preparaty.
 
Witajcie dziewczyny.
Ja tez biore feminatal metafolin+DHA ale nastepnym razem chyba zmienie, bo nie ma w nim zelaza, a u mnie pojawila sie anemia. Najprawdopodobniej kupie feminatal n i dokupie do tego same kwasy, widzialam, ze sa takie preparaty.
Właśnie ja też tak kombinuję. Ale chyba kupię jednak Prenatal, bo jest tańszy od Feminatalu i ma więcej składników.
 
Ja tylko na chwilę, nadaję z pracy. Byłam właśnie u gina, wszystko ok, widziałam siuska między nogami. Będzie Ignaś. Potem podczytam co napisałyście, miłego dnia.
 
kolejny chłopaczek na forum, ja ciągle licze na to ze w moim brzuszku jest dziewczynka, ale co ma byc to bedzie i tak na to wplywu zadnego nie mam, u moich znajomych wpierw dowiedzieli sie ze ma byc dziewczynka, a teraz okazuje sie ze jednak dzidzia ma siusiaczka, czyli beda mieli chlopaka, ciekawe jak u mnie ale wizyta dopiero za tydzien moze uda sie podglądnac o ile maluch nie bedzie takim uparciuchem jak zawsze (po tatusiu mu sie chyba udzielilo:-))
 
reklama
Do góry