reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hejo ;-)
kurcze mam juz dosc tego kataru normalnie od poczatku ciazy katar kichanie zatkany nos umre zaraz .... chyba znow musze zaparzyc rumianek ktory mi na troszke ulzy... ej a te sztywty do wachani mozna na katar w ciazy?? mozna chyba nie ? bo to sa z aloesem i do wachania to pewnie nic nie bedzie...

moj Antoś mnie dzisiaj rano ladnie powital :tak: i juz sie nie gniewam za wczoraj ze sie fochal i sie nie ruszal tak jak bym chciala ale powiedzialam mu ze tak nie ladnie i zeby mamusie tak nastepnym razem nie straszyl :-)
 
reklama
No choroby w ciąży to podwójnie dają w kość, ja dwa tygodnie temu angine przechodziłam, nic jeść się nie dało,więc mnie jeszcze bardziej mdliło. Płakałam z bólu jak małe dziecko, musiałam się przemęczyć prawie bez lekarstw bo wszytsko szkodzi i trwało leczenie pewnie dwa razy dłużej ale dziś jest ok.

Kataru bym chyba też nie zniosła, ale czuje że nie długo moje szkraby z przedszkola coś przytargają i będziemy wspólnie smarkać i kichać.

















 
słuchajcie, mam nienormalnych sąsiadów :eek: o 3:30 rano mieli taka kłótnię, że mnie obudzili. wrzeszczeli na siebie, trzaskali drzwiami i szafami, cos rozwalali, cos im sie potłukło..........
po godzinie cisza, ale ja od tej 3:30 nie śpię :no:
 
słuchaj nie wiem co gorsze..ja mieszkam w bloku i w miejscach gdzie sa kaloryfery sa takie jakby dziru w suficie i na ziemi, no takie szpary niezabetonowane do konca...i normalnie od 3/4 miesiecy co noc slysze tak glosne jeczenia, pokrzykiwania wzdechy achy itp....sasiadów w "miłosnym uścisku"..to jest obrzydliwe jak sobie przypomne jak ta babka wyglada na codzien :confused2: i drze sie tak ze nie wiem czy tylko ja to slysze czy cale 10 pieter, tez przez to nie spie:confused2:
 
Czesc dziewczynki !
A ja znów chora... gardło mnie strasznie boli, z nosa sie leje i ogolnie słabiutka jestem...3 dni temu bylam na konsultacjach internistycznych, troche siedzialam w poczekalni, a tam sami chorzy :/ Pewnie cos złapałam!:wściekła/y:
Wogole jakos kiepsko dzis z nastrojem..
 
hello,
missiiss-sztyftów do nosa nie można używać....super że maluch daje o sobie znać, widzisz nie potrzebnie się martwiłaś, ale rozumiem bo ja też tak mam, wczoraj jak wróciliśmy z zakupów i się położyłam to buszowała Gabryśka strasznie, dziś rano tez mnie tym buszowaniem obudziła, a teraz nic, a ja wolę jak się odzywa do mamusi:tak:
a propos zakupów, kupiliśmy tylko rożek i kocyk, taki mięciutki milutki:-) na dalsze zakupy wybieramy się po USG, jak będziemy wiedzieć czy to na pewno Gabrysia, a może z Gabrysi zrobił się Alek:-)
 
marti8 no moj antek tez wlasnie spac poszedl hehe ;-) ale niech spi bo chyba z godzine sie wiercil :-) jak rucho nie bylo to bylo zle na poczatku ciazy a jak teraz sa i czasem malo to jeszcze gorzej haha ;-) nam kobieta dogodzic :-p

a sztywtow czemu nie wolno?? kurcze to ja sie wykoncze z tym katarem do konca... ej w ogole ogladalam wczoraj porody w wodzie i na kucaka i matko swieta!!! :szok: pozniej jak baba rodzila lozysko do miski to myslalam ze zygne dalej niz widze :sorry: ja nie chce rodzic!!!!! nie da sie inaczej dzidzia wyciagnac niz przez pipe czy brzuch ??:eek::-D
 
Mentol 0,40 g
Olejek miętowy 0,20 g
Olejek eukaliptusowy 0,25 g
Olejek sosnowy 0,10 g
Olejek z drzewa herbacianego 0,05 g
Mniej więcej taki skład jest w tych sztyftach- a takich olejków nie wolno stosować:no:
Mnie jakoś porody nie przerażają, nie wiem czemu ale wiem że dam rade, pomimo ogromnego bólu zapewne,ale jakoś jestem optymistycznie nastawiona, może strach przyjdzie później...
 
reklama
Do góry