reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Cześć dziewczynki właśnie wróciłam z usg i z 80% dziewczynki zrobił się 100% CHŁOPAK!!!!!

A to mieliście niespodziankę hihi;-) Gratuluję synka:-):-)
Gdzie robiłaś usg?? Ja idę w czwartek do luxmedu. Miałam iść najpierw do top medicalu ale krzyknęli mi 150zł za zwykłe usg 2d :szok: A luxmedzie 100zł będzie mnie kosztowało.
 
Amy oprócz gołąbków to zrobiliśy jeszcze kaszuby:) MNiamuśne wyszły:) Bo jak miała się zmarnowac resztka kapusty to ją wykorzystaliśmy do kaszubów:)
Bierzecie jakieś witaminki dla kobiet w ciązy? Bo ja tylko folik, ale chyba zacznę brać jakieś inne, bo mi włosy zaczęły wychodzić
Mi jak zaczęły wypadac włosy i powiedziałam o tym ginowi to przepisał mi feminantal z DHA i mam spokój:) Wogóle teraz mi już nie wypadają no i paznokietki mam super mocne bo wcześniej mi się rozdwajały.

hejka,
babo-WITAMY:-)
Ja dziś w nocy jakoś długo nie mogłam zasnąć, Gabrynia jakoś się wierciła:-) brzuch jakos mnie bolał:-(ale za to jak usnęłam to spałam do 9:30:szok:
Ja biorę feminatal z DHA- zaczęłam już go brać przed zajściem(wtedy jeszcze brałam ten zwykły)i dzięki temu zauważyłam że paznokcie mam twardsze i się nie rozdwajają, ufff:-)a w ogóle to strasznie wolno mi rosną włosy na nogach:-)
Hehe:) co do włosów na nogach to mi tez bardzo wolno odrastają:)

Cześć dziewczynki właśnie wróciłam z usg i z 80% dziewczynki zrobił się 100% CHŁOPAK!!!!!
Mega gratulacje:) No.. może uda się chłopaczkom zdofonic marcowe dziewuszki:)
 
Witam:)
Bierzecie jakieś witaminki dla kobiet w ciązy? Bo ja tylko folik, ale chyba zacznę brać jakieś inne, bo mi włosy zaczęły wychodzić

Gaba ja biore od 13 tyg Femintal 400 + DHA. Nie przepadam za rybami dlatego przydaje mi się DHA w witaminkach :-)

Babo witamy w naszym gronie :tak:

juustyna gratuluje syneczka :) wkońcu jakiś chłopaczek. U nas też chyba będzie chłopczyk ale to dopiero w poniedziałek gin postara się potwierdzić
 
witajcie
dziś już po usg, moje dzieciaki tak się kręcą,że trudno określić ich płeć, wszystko ok, jestem szczęśliwa choć moja gin zasiała nutkę niepewności w stylu, jakby coś się działo niech Pani dzwoni o każdej porze...może jestem przewrażliwiona, a może mówi tak bo to w końcu bliźniaki, ale genaralnie do przodu
zastanawiam się nad usg 3d, lub 4d, ale nie wiem kiedy powinnam je zrobić?, w którym tygodniu miałyście w/w robione?
pozdrawiam
 
A wiecie co tak a pro po juustyny tak sobie pod prysznicem dziś myślałam czy zdaży się u nas marcóweczek jakiś przypadek,że urodzi się np chłopiec zamiast oczekiwanej dziewczynki lub na odwrót?hihihi:-D
A no jeszcze gratulację dla juustyny!!!:-)
 
Ja miałam USG 4d robione w 15 tygodniu, i to był nie zapomniany widok, mam nawet filmik, ale gin mówiła że najlepiej robić od 20-któregoś tam bo już jest więcej tkanki tłuszczowej i lepiej widać kruszynkę, jej mimikę itd...
ja robiłam w novum i polecam:-)
 
reklama
witam w ten ponury dzień :no: :-)
mialiśmy iść na zakupy, ale na dworze huragan i leje i tak się zbieramy od 2 godzin i nie mamy ochoty wyjść :zawstydzona/y:
obudziłam się dziś na siku o 4ej i potem nie mogłam zasnąć... teraz jakaś półprzytomna jestem :baffled:

właśnie mi się przypomniało, że miałam sen ze swoim ginekologiem hahahaha:-D:-D:-D:-D Była taka erotyczna atmosfera, ja byłam w jego gabinecie a on jakieś sexowne teksty mówił i wogóle mało co się nie przespaliśmy ze sobą hahahahahahahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

broń mnie Boże przed takimi snami!! :szok: :-D jakby miał mi się przyśnić mój ginek w erotycznej pozie, to nie wiem, czy bym się z wrażenia obudziła hahahah :-D on ma chyba z 60 lat! :-D

Witam:)
Wczoraj byłam na usg u gina i z serduszkiem dzidzi wszystko wporządku. Ale gienekolog powiedziała że bedzimey obserwować jeszcze. Także na każdej wiztycie będzie stres.
Bierzecie jakieś witaminki dla kobiet w ciązy? Bo ja tylko folik, ale chyba zacznę brać jakieś inne, bo mi włosy zaczęły wychodzić

nie martw się, na pewno będzie ok! :-) ja biore witaminki dla kobiet w ciąży, takie z omega dodatkowo, chociaż mój gin mówi, że w owocach i jedzeniu mam wszystko :-) no, ale nie zaszkodzi :-) dodatkowo biorę jeszcze magnez z B6, żeby mnie brzuch nie bolał, a to wg niego lepsze niż no-spa :tak:

To też nie jest tak do końca, bo zapewniam Cię, że dziewczynom, które siedzą w domu, a mają przykazane LEŻEĆ wcale nie jest fajnie. Zwłaszcza jak już na przykład maja jednego małego smyka w domu. Ja co prawda niby nie muszę leżeć plackiem, mam się tylko oszczędzać i dużo odpoczywać, ale muszę się przyznać, że jak byłam w pracy to lepij się czułam psychicznie. Przynajmniej zajmowałam czymś myśli, musiałam się skupić i odrywałam się od tego wszystkiego, co przykre, od myślenia o Mamci i w ogóle. Każda sytuacja ma swoje plusy i munusy :tak:

toteż właśnie dlatego napisałam, że przez jakiś tydzień, nie dłużej :-)
po prostu dni mijają, a mi czasu na wszystko brakuje :zawstydzona/y:

mąż siedzi i ogląda wózki w necie, ciekawe co z tego wyniknie :-p zajmuje go to tak, jakby wybierał super samochód :-p
 
Do góry