reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
babo - suwaczek Twoj jest :-)

co do ciastek to ja zaraz bede robic kruche z synkiem - na powitanie taty :-D
chalupa nieposprzatana ale co tam - wazne ze ciastka beda :-D Nawet kosztem obiadu :-D
 
Dzieńdoberek:-)

Ja dzisiaj w nocy też o dziwo nie wstawałam do kibelka ani razu. Dopiero rano obudziłam się z takim napompowanym pęcherzem. Ale to pewnie dlatego, że wczoraj wyjątkowo mało piłam przez cały dzień.

U mnie na obiad dzisiaj ziemniaczki z kotletem z piersi kurczaka i do tego marchewka z groszkiem, która już mi chodzi po głowie od dwóch miesięcy i nie mogłam się jakoś zabrać, żeby ją zrobić.

A poza tym, to czuję jakiś niepokój... nie wiem czemu szczerze mówiąc. Jakiegoś mam stresa w środku:baffled::confused::confused:
 
właśnie mi się przypomniało, że miałam sen ze swoim ginekologiem hahahaha:-D:-D:-D:-D Była taka erotyczna atmosfera, ja byłam w jego gabinecie a on jakieś sexowne teksty mówił i wogóle mało co się nie przespaliśmy ze sobą hahahahahahahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam:)
Wczoraj byłam na usg u gina i z serduszkiem dzidzi wszystko wporządku. Ale gienekolog powiedziała że bedzimey obserwować jeszcze. Także na każdej wiztycie będzie stres.
Bierzecie jakieś witaminki dla kobiet w ciązy? Bo ja tylko folik, ale chyba zacznę brać jakieś inne, bo mi włosy zaczęły wychodzić
 
Witam:)
Wczoraj byłam na usg u gina i z serduszkiem dzidzi wszystko wporządku. Ale gienekolog powiedziała że bedzimey obserwować jeszcze. Także na każdej wiztycie będzie stres.
Bierzecie jakieś witaminki dla kobiet w ciązy? Bo ja tylko folik, ale chyba zacznę brać jakieś inne, bo mi włosy zaczęły wychodzić

Ja już nie biorę foliku. Teraz gin mi kazał brać co dwa dni feminatal, wcześniej brałam raz na tydzień. A włosy mi wypadały przez cały pierwszy trymestr. Myślałam, że wyłysieję wkońcu, ale jak się zaczął już drugi trymestr to mi się włosy poprawiły i nie wypadają.
 
hejka,
babo-WITAMY:-)
Ja dziś w nocy jakoś długo nie mogłam zasnąć, Gabrynia jakoś się wierciła:-) brzuch jakos mnie bolał:-(ale za to jak usnęłam to spałam do 9:30:szok:
Ja biorę feminatal z DHA- zaczęłam już go brać przed zajściem(wtedy jeszcze brałam ten zwykły)i dzięki temu zauważyłam że paznokcie mam twardsze i się nie rozdwajają, ufff:-)a w ogóle to strasznie wolno mi rosną włosy na nogach:-)
 
Cześć dziewczyny,
rzeczywiście wy tyle piszecie w ciągu dnia, że wieczorem ciężko nadgonić. Poduszkę w kształcie litery C zakupiłam na z firmy motherhood i jestem zadowolona, zobaczymy czy potem przy maluszku się sprawdzi.
Moniat84 ja też nie czuję jeszcze ruchów,czasem takie gilgotanie, to może będzie wkrótce czuć wyraźniej.
Dziś było mniej na tematy kulinarne, to ja napiszę, że na kolację zrobilam sajgonki pierwzy raz robiłam i całkiem dobre wyszły, jeszcze na jutro zostało. A teraz nie mogę się napić, już dwie herbaty, cola, teraz woda z cytryną, ciekawe ile razy zawitam do kibelka dzisiejszej nocy. Fajnie , że już weekend, dwa dni wolne hurrra!:-) Dobrej nocki życze!

T wcale nie jest tak, że my tak dużo piszemy, tylko po prostu jest nas, marcóweczek strasznie dużo i dlatego to tak wychodzi :D
Ja dziś robię obiadek na szybko, bo tylko spagetti. Ale wynalazłam jakiś nowy fix i będe testować "Pikantne spagetti bolognese z chili" :-D

Hei dziewczynki:-)
Tak sobie pomyslalam ze moze do was sie przylacze:-)Jestem na stronce "staramy sie"..tam przesiadywalam dosyc dlugo walczac z zajsciem w ciaze i po jakims czasie odpuscilam sobie bo stress jednak dawal w kosc,no i udalo nam sie po 11 miesiacach:-)
Wczoraj minal 20 tydzien..no juz polmetek przekroczylam:-)
Bedziemy mnieli dziewczynke,oj bardzo sie cieszymy,to pierwszy dzidzius.

mag007 to ty prawie jak ja? ja mam termin 13 marca,a ty?
Wlasnie czytam ze bedziesz robila makaroniki kokosowe,to ciasteczka?
Pozdrowionka

Witamy i u nas :) Naprawdę strasznie nas tu dużo :-D

hej,hej..

właśnie wsunęłam śniadanie i czas się chyba ubierać:szok:

jadę dziś na ślub koleżanki, niestety mój M gra na innym weselichu, więc idę sama:wściekła/y:

ale postanowiłam być tylko na ślubie, bo: po pierwsze wesele w Bielawie, po drugie jestem ostatnio zmęczona i boli mnie krzyż, po trzecie mało moich znajomych będzie, więc nie będe miala z kim się bawić na wesleu, no i będę sama

na szczęście koleżanka zrozumiała:tak:
złoże życzenia, wręczę kopertę i wrócę do domku:-)

po południu mam w planie pieczenie makaroników kokosowych, mniam
:-p

Co to sa makaroniki kokosowe???????? :-)

tak sobie czytam, że niektóre z Was siedzą w domku i nie pracują i mają tego dość ;-) kurcze, ile bym dała za taki tydzień nicnierobienia! :sorry: ale nie dłużej, bo bym psychicznie w domu nie wyrobiła :-p
także trochę Wam zazdroszczę, że możecie pospać dłużej, albo po prostu położyć się w ciągu dnia... pójść na spokojne zakupy... poczytać zaległe książki... wydepilować nogi :-p... upiec ciasto :-)

To też nie jest tak do końca, bo zapewniam Cię, że dziewczynom, które siedzą w domu, a mają przykazane LEŻEĆ wcale nie jest fajnie. Zwłaszcza jak już na przykład maja jednego małego smyka w domu. Ja co prawda niby nie muszę leżeć plackiem, mam się tylko oszczędzać i dużo odpoczywać, ale muszę się przyznać, że jak byłam w pracy to lepij się czułam psychicznie. Przynajmniej zajmowałam czymś myśli, musiałam się skupić i odrywałam się od tego wszystkiego, co przykre, od myślenia o Mamci i w ogóle. Każda sytuacja ma swoje plusy i munusy :tak:
 
Witajcie,
pogoda u mnie okropna, a zapowiadali kilka dni temu, że weekend będzie ładny. Wyspałam się chociaż, też dzisiaj tylko raz w toalecie. A teraz jakoś nic mi się nie chce w taki dzień. Mam zamiar wybrać się dzisiaj na poszukiwanie kurtki, bo wczoraj nic nie znalazłam niestety. A co do witaminek, to ja biorę feminatal N raz dziennie i żelazo - tardyferon też raz dziennie. Dużo uśmiechu dla was w taki pochmurny dzionek.:-)
 
reklama
Do góry