reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kurde w nocy też tak się budzi? nasz mały jak zaśnie o 23 to budzi się 5 rano, potem butla śpi do 8 potem butla i śpi do 11-12 potem spacer na spacerze zaśnie i potrafi spać do 19 potem kąpanie no i wtedy już NIE spanie do 23 hehe :) uwielbia spać w wózku po spacerze przy otwartym oknie, ma melodię do spania :)
 
reklama
Ale u nas była burza,a lało ze świata nie było widac.Ta pogoda śpiąco działa na Bartusia,bo praktycznie od południa spi tylko sie budzi na mleczko i zmiane pieluchy i od czasu coś pogada z mamą.A w niedziele juz meżunio bedzie juz sie doczekac nie moge.
 
To ci dobrze mój musi miec dzien na spanie,bo tak dupa blada,moze nie przespac całego dnia i w nocy tez sie budzi zalezy jak mu sie chce spac.
 
Daga w nocy budzi się dopiero co 4-5godzin...a wcześniej jadła co 2 godziny.To zadziwiające jak bardzo się zmienia.Dzisiaj na wadze pokazało,że waży już 6kilo.:tak:
 
Mój tez sie budzi w nocy na cyca co ok 2-3 godziny....czasem mu sie zdarzy 4 godzinki pospac ale rzado. A w dzien na dworze jak jestesmy to z 4 godziny spi bez przerwy. Tak to jest a cycu ze czesto dzidzia sie budzi :(
 
Moja na cycu tylko a budzi się w nocy raz. Zasypia 19-20 i budzi się najczęściej ok 2 w nocy. Czasem później. Potem ok 6-7 i jeszcze z reguły pośpi do 8mej.
Fakt że jest zawodniczką wagi lekkiej bo waży z 4,5 kg, ale myślę że ten typ po prostu tak ma. Tyje ok 200-250g na tydzień więc chyba nie tak źle...
 
Mój tez sie budzi w nocy na cyca co ok 2-3 godziny....czasem mu sie zdarzy 4 godzinki pospac ale rzado. A w dzien na dworze jak jestesmy to z 4 godziny spi bez przerwy. Tak to jest a cycu ze czesto dzidzia sie budzi :(

Czarnuszka łącze się w bólu, u mnie podobnie cyc dzień czy noc musi byc co 2-3 godziny i tylko na spacerach ma jedzenie gdzies, bo spi, ale jak wejde do domu i ten glonojad sie obudzi to nie ma przepros cyc musi byc natychmiast, bo inaczej drze sie w nieboglosy;)
 
reklama
a ja robie kapiel teraz predzej..mały znowu coś foszy a tak cały dzien był przekochany. Na spacekru bylismy i pospal na tarasiku z 2h:)
teraz mam czas dla siebie bo wuja go ziuzia :) dobrze miec duzo osob w domu czasami :)
 
Do góry