reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

U nas dzisiaj piekna niedziela, a ja do ksiazek :zawstydzona/y: we czwartek mam egzamin...
wyslalam M z tesciowka na spacer, to sie troche poucze, moze zagladne pozniej ;-)
 
reklama
a moj potrzebuje smoczka zeby zasnąć ale na początku ciumka i dopoki dobrze nie zasnie to krzyczy jak mu wypadnie, jak juz porządnie zasnie to nie przeszkadza mu ze smok wypadl
moj maly jak wczoraj zasnal po kąpaniu ok 22 to obudzil sie o 7 rano najadl sie i dalej do 10 spal
 
ech....a moj budzi sie 2 razy... tak mysle ze moze przesune godziny kapania? bo kapiemy go o 19 pozniej jesc i spac....czasami zasnie od razu a czasami ok 22.

zasypia ze smokiem ale rowniez jak mu wypadnie to nic sie nie dzieje... ostatnio nawet swoje paluchy ciumka hehe:-D
 
hej
u nas usypianie idzie dramatycznie, wczoraj ryk przez pol nocy:baffled::baffled::baffled:

nie wiem co to bedzie dalej....

smoczek tez odpada chcociaz troche go tam ciumka, ale co z tego skoro on wypada:baffled:
 
Witam.Mój mały wczoraj nie mógł zasnąc,męczą go te kolki,dostałam taką butelke DrBrowns i fajny podgrzewacz z firmy canpol babies,przynajmniej w mikrofali nie podgrzewam.Wieczorem jak zasnoł to obudził sie o 2,potem o 6 do 7 sobie gaworzył i spał do 11 zemna w łóżku,bo budził sie z krzykiem.A dzis znowu pogoda do bani,my chyba nigdy na ten spacer nie pójdziemy.No i tak nam mija dzien mały non stopa spi a ja w kompie lub tv.
 
a moj malec spi caly dzien poza 3 przebudzeniami na jedzenie...wkoncu wypoczelam :)) teraz sobie slodko chrapie ale pewnie jeszcze o 23 czeka mnie odciaganie blee...
zaczelam dokarmiac raz dziennie hippem i jest si :)
 
mcgosia- potówki to nie wiem, ale jak ja mam uczulenie na dłoniach (robi mi się po niektórych owocach) to masakra, swędzi i piecze :baffled:

Olcia spała w nocy od 21 do 5 rano :-) nad ranem wszamała 150ml mleka i dalej w kimę :tak: ciekawe, jak dzis będzie :blink:

u nas piekna pogoda była, więc pojechaliśmy na dłuuuugi spacer, potem na zakupy, a potem załatwiac małej paszport- w tym celu musieliśmy się udac na posterunek policji, żeby ktoś obejrzał dziecko i zdjęcia i stwierdził, że sie zgadza ;-) no ale okazało sie, że potrzebny tez jest certifikat urodzenia, o czym nigdzie nie było napisane, więc nie nie załatwiliśmy :baffled: najgorsze jest to, że i tak nie wiemy, czy nam ten paszport dadzą czy nie :zawstydzona/y:

uprzejmie prosze trzymać kciuki :tak:
 
A my tez ochrzcimy ale na razie to niemożliwe bo mały musiałby cała msze przy cycku być , nawet po butli ;), choć nie powiem dziś był nie do poznania i dziś by się udało ;)- ale to pierwszy taki jego dzień. Z tymi chrzesnymi to też mamy problem- oboje mamy siostry , jedna żonata druga panienka no i za bardzo facetów nie mamy.
A ja znam przypadek gdzie małżeństwo się rozpadło zaraz po narodzinach ostatniego syna - mają 3 dzieciaków . No i chrzcili jak ten mały miał roczek. Oczywiście bez ojca - matka podała w kościele że ojciec nieznany bo nie chciała mieć z nim nic wspólnego . A po jakimś czasie się okazało że biologicznym ojcem tak na prawde jest ojciec chrzestny.
 
hej!
a ja sie martwilam a jest poprawa!!!!:tak: dziewczyny moj maly w koncu zalapal smoczek i wczoraj zasnal ze smoczkiem a nie z cyckiem:-) i dzis rano tez:tak:

kupilam ostania deske ratunku nuka ale kauczukowy i sie sprawdzil, jest bardziej miekki wiec moze to to:tak:

i daje jesc co 2 h i nawet sie udaje, kurcze mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej,

ustalilismy tez date chrzcin, 19 czerwiec, tez do kosciola ja chodze raz na ruski rok a stas w ogole! ale niech bedzie babcia moja a prababcia pawelka by tego nie przezyla gdybysmy nie ochrzcili:-D
tylko kasy pojdzie troche bo mamy duuuzo gosci, stas goral ima liczn a rodzinke, ponad 30 osob jak mysle:szok:
 
reklama
a moj potrzebuje smoczka zeby zasnąć ale na początku ciumka i dopoki dobrze nie zasnie to krzyczy jak mu wypadnie, jak juz porządnie zasnie to nie przeszkadza mu ze smok wypadl
moj maly jak wczoraj zasnal po kąpaniu ok 22 to obudzil sie o 7 rano najadl sie i dalej do 10 spal

Co ja bym oddała zeby moj wiktorek tyle spałm eh on zasypia tylko na rekach i mamusia musi go calowac po nosku i glaskac po głowce ....
 
Do góry