reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

jakoś mam mieszane uczucia co do tej rozmowy w tvn odnosnie pigułek. Ja nie miałam nigdy zadnego badania czy moge brac dana pigułe czy nie. W rodzinie nie było zadnych chorób zakrzepowych itp. Siostra poszła na echo i ekg serca ( miała silne nerwobóle) i sie okazało, ze ma jakaś dziurke i raczej nie powinna brać tabletek. ja po braniu anty zaczełam miec problemy z tarczyca..badz tu madrym
 
reklama
Hej Jestem już po wizycie :-( Jakoś źle nastawiona, lekarz mnie badał i żadnego przygotowania do porodu nie widać, szyjka nie gotowa i trochę mnie nastraszył, że jeśli dadzą mi kroplówkę, mogę dostać bóli, a rozwarcia może nie być i mogę się namęczyć :-(

Mam jutro się stawić na 8 30 do szpitala, dostałam skierowanie i tam zadecydują co ze mną zrobią, zaczynam dopiero się bać.

Wama a jak u Ciebie z szyjką i rozwarciem, coś się tam dzieję, czy również zero przygotowania do porodu?

Ccaroline a ile to już u Ciebie po terminie? Kurczę wcale się nie dziwię że się boisz....
U mnie znowu wszystko gotowe do porodu od dwóch tygodni, szyjki brak, mięciutka, czop wypadł tydzień temu i...... cisza :/
 
i nawet mi sie wejsc udalo :)moja myszka konczy dzisiaj 14 dni :)) jejku jak ten czas leci trzeba cieszyc sie kazda chwila :)za szybko rosna te maluchy jasne to normalne i tak musi byc ale niedawno miala pare godzin a teraz juz 2 tg :)Odkad jest dokarmiana "sterydami " tak nazywa to moj M :-D to spi jak kamien .rano o 6 jadla kazdego cyca po 10 min i na koniec wypila 50 ml butle :) i spi do teraz ,powoli musze ja rozbudzic i karmic bo musimy isc :) Spi jak anioleczek patrze i patrze i nie mam dosyc :)A jakie ma trawienie :-D i jak glosno :-D
 
CZARNUSZKA ja chyba pomysle nad spirala bo tabletek nie trawie ,gumki szkoda siana :-D a uwazac trzeba my tak o nastepne bedziemy sie starac w 2011 jak M skonczy szkole :)
 
:-)Cześć Dziewczyny:-)


Całą noc bolał mnie brzuch, więc może coś się zacznie dziać:-)

Nawet bym chciała, bo do konca tygodnia będą u mnie rodzice więc w razie czego będzie mnie miał kto zawieźć do szpitala:-)
A przez ten bolący brzuch to chyba po raz enty śniło mi się, że już jestem po wszystkim:-)
 
Witam się i ja w 2-paku:-)
Już wczoraj myślałam, że może urodzę bo moje samopoczucie było niesamowite- troszkę sobie popłakałam bez powodu, trochę się pośmiałam, trochę pomarudziłam- no chyba wszystkie stany emocjonalne zaliczyłam i do tego miałam bóle podbrzusza i plecków, ale nocka jak zwykle przyniosła wielkie nic...tzn porodów na koncie jak na razie 0!
Dzisiaj mam też ból brzuszka, ale to nie przypomina skurczów:no:

ccaroline85- kurcze współczuję ci, tym bardziej, że mnie to też może niedługo czekać...ale dziewczyny pisały gdzieś, że są jakieś zastrzyki na zmiękczenie szyjki, to może ci zaaplikują i nie będzie tak źle:tak: W każdym razie życzę powodzenia, na pewno coś wymyślą, żebyś się za dużo nie męczyła:tak:
 
heloł:-)

Karolina nawet nie próbuje sobie wyobrazić jak się czujesz...nawet suwaczek pokazuje że cieszysz sie Natalią :sorry2: ale sa+ twojego przenoszenia: możesz wszystko zaplanować bo wiesz kiedy dokladnie urodzisz!! 3mam kciuki za jutrzejszy dzien:-)

qrcze wyskoczyła mi opryszczka na ustach!! Usta mi spuchly i wygladają jak murzyńskie lepy:wściekła/y: boję sie że moge jakos zaszkodzic malej jak zaczne stosowac masci a może wiecie jak ją zlikwidowac i czy jest szkodliwa dla dziecka:dry:

a ja dzis caly dzien sama-M od 6 do 20 w pracy, mieszkanie wysprzątane i nie mam co ze soba zrobić :-(Szkoda że do cywilizacji mam tak daleko bo po sklepach bym sobie pochodzila ;-)no coż chyba spróbuje zrobic jakiąs kulinarna nowość na obiad:) zastanawiam się też nad chałką.....
 
Witam sie i ja! Nadal 2w1!
Dziewczyny czy tego czopa można bez problemu odróżnić od normalnej wydzieliny czy niewiele sie od niej różni. Jestem ciekawa bo rano poczułam na wkładce dużą ilość wydzieliny ale nie byla jakas podejrzana:confused: w sensie podbarwiona krwia czy co takiego ale bylo jej bardzo duzo. Zatanawiałam ie czy to może ten czop:baffled:
 
reklama
Hej Jestem już po wizycie :-( Jakoś źle nastawiona, lekarz mnie badał i żadnego przygotowania do porodu nie widać, szyjka nie gotowa i trochę mnie nastraszył, że jeśli dadzą mi kroplówkę, mogę dostać bóli, a rozwarcia może nie być i mogę się namęczyć :-(

Mam jutro się stawić na 8 30 do szpitala, dostałam skierowanie i tam zadecydują co ze mną zrobią, zaczynam dopiero się bać.

Wama a jak u Ciebie z szyjką i rozwarciem, coś się tam dzieję, czy również zero przygotowania do porodu?

ojej...to faktycznie niewesoło:no::no: uparciuch straszny z Twojej Natalki:szok:....a ta jutrzejsza decyzja, to może też być cc?
 
Do góry