reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja po porodzie wygladalam jak ćpunka jakas :-D
w jedna zyle kluli mnie 3 razy, w tym musialam miec wenflon przekladany, bo mi sie jakis zator zrobil. Druga reka tez pokluta od badan. Masakra :-D
do tej pory mam siniaki,. ale na szczescie juz schodza :-)


To podejrzewam, ze bede miala tak samo. Jak weszłam do laboratoriuim to na dzien dobry usłyszałam" o to ta Pani co ma takie cienkie zyły" ;O


Oj jak tak widze, to te dziedziacki marcowe to jakies wielkie uparciuchy :))
 
reklama
Candy wydaje mi sie, ze troszke za cienko małego ubierasz. Najlepiej jakies body z długim rekawem i spodenki albo bodyz krotki i pajacyk..

Na kolki jeszcze ciepłe okłady pomagaja...zagotowac w garnku wode i na przykrywke polozyc pieluche i potem na brzusio...
 
Witajcie.
Ja wczoraj przeleżałam cały dzień,bo w sobote miałam cisnienie 160/120, no i wyladowalam na IP. Z maluszkiem wszystko w porzadku, wreszcie cos zaczelo ruszac bo rozwarcie na palec sie zrobilo.Podłączyli mnie pod KTG i wychodzily skurcze nieregularne ale nawet do 130, tylko jakos ich nie czulam zabardzo :baffled: Nie wiem jak to mozliwe. No i jak leze to cisnienie jest ok, ale jak tylko wstane to od razu skacze do 170/130. No wiec zbieram sie do szpitala i pewnie juz tam zostane do porodu :-( jejciu jak ja nie lubie szpitali :-(mam nadzieje ze maly zechce szysbko wyjsc.
Trzymajcie sie dziewczynki.

Trzymam kciukasy...może szybko pójdzie skoro już jest rozwarcie:tak::tak::tak:
 
Candy z tego co pamiętam temp u Ciebie w domq jest ok 18stopni - taka jak u mnie :) więc twój Miłoszek zdecydowanie za lekko jest ubrany!! i może to jest przyczyna dlaczego Ci płacze:/ Spróbuj go ubrać cieplej np w pajaca lub śpiochy rozpinane w kroku to aż tak się nie namęczysz zmieniając pieluche:)
no i jeszcze na to bluzka na dł. rękaw i dopiero powinno być ok:)
 
dziewczyny jak dlugo moze schodzic wysypka z buzi?

chyba cos mlodemu niesluzy.. od wczoraj ma wysypke na buzi, takie malutkie krosteczki.
mam to czyms smarowac?

poza tym schodzi nam skorka z raczek, nozek i dzisiaj zaczela z buzi. smaruje kremem na dzien ziajka. bo jest tlusty. mam nadzieje, ze pomoze.
 
Candy z tego co pamiętam temp u Ciebie w domq jest ok 18stopni - taka jak u mnie :) więc twój Miłoszek zdecydowanie za lekko jest ubrany!! i może to jest przyczyna dlaczego Ci płacze:/ Spróbuj go ubrać cieplej np w pajaca lub śpiochy rozpinane w kroku to aż tak się nie namęczysz zmieniając pieluche:)
u nas jest duzo cieplej, bo az 24 st i jak zmieniam pieluszke to i tak placze.
 
Witam :) Ja jeszcze w dwupaku, ale z lepszym humorem po wizycie, tzn. nic jeszcze się nie zaczęło dziać, mam wszystko pozamykane, żadnego rozwarcia, ale jestem umówiona na wywoływanie, w czwartek wizyta, a na piątek lekarz załatwia mi miejsce w szpitalu i będą wywoływać, mam nadzieję, że urodzę 19, chciałabym aby była rybką. Mąż ma synka ze swego znaku, ja bym miała córcię :) No ale ważne, że wiem co mnie czeka i że miejsc będę miała tam gdzie chcę rodzić, dodatkowo swojego lekarza przy porodzie.

Po za tym kolejna się rozpakowuje!!! Mag007 napisała mi o północy smsa, myślałam, że już jest rozpakowana, ale niestety nadal się męczy, wklejam smsa na odpowiedni wątek.

Miłego dnia życzę :)

Witam
Ccaroline fajnie, że juz wiesz, kiedy Ci wywołają. Ja się zdenerwowałam, bo dzwoniłam do swego gina i u nich wywołują 12,14 dni po terminie. Nie chcę tyle czekać i będę szukała szpitala, gdzie wywołują znacznie szybciej. Dzisiaj jadę na inflancką zobaczyć, jak to tam wygląda i niech zrobią mi ktg i zobaczą jak z rozwarciem i szyjką...
Oczywiście objawów, prócz bólów brzucha jak na @ zero.

Miłego dzionka
 
reklama
Do góry