reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam się,
ja dzisiaj po wizycie u gina. Szyjka skrócona, główka nisko. Ze trzy razy gin powtarzał, że mam się oszczędzać, bo nie czas jeszcze. Waga w przybliżeniu 3100. Teraz ok 15 marca mam już się stawiać na KTG. Także dzisiaj tylko obiadek robię, a mąż sprząta. Robię na obiad pierś z kury i warzywka w piekarniku, tak trochę po chinsku przyprawione. A na kolację i na jutro galaretkę z kury, bo dawno nie jedliśmy.

nie dość że nie wyspana , to nie mogę usiedźieć jak swędzi:wściekła/y: przez ten antybiotyki a wizyte mam we wtorek och jak bym poszła dziś chętnie prywatnie :wściekła/y::wściekła/y:
Na tą grzybicę , to możesz sobie kupić bez recepty Lactovaginal takie globulki, ale najpierw sprawdz w internecie ulotkę czy mozna w ciąży stosować. Mi to pomagało po 1-2 globulkach.
Uciekamm, miłego dzionka.
 
czesc dziewczyny:) niebylo mnie, bo juz jestem ze swoim skarbem w domku:) urodzilam 19.02 a termin mialam na 5 marzec. Synek jest caly i zdrowiutki:) a gdzie znajde rozpakowane marcoweczki? widze ze sie zmienilo forum. pozdrawiam wszystkie marcoweczki i wszystkim zycze wszystkiego dobrego:)
 
czesc dziewczyny:) niebylo mnie, bo juz jestem ze swoim skarbem w domku:) urodzilam 19.02 a termin mialam na 5 marzec. Synek jest caly i zdrowiutki:) a gdzie znajde rozpakowane marcoweczki? widze ze sie zmienilo forum. pozdrawiam wszystkie marcoweczki i wszystkim zycze wszystkiego dobrego:)

Gratulacje :) Rozpakowane marcówki, możesz znaleźć np na wątku Marcowe dzieciaczki 2010 - pielęgnacja, karmienie, rozwój.
https://www.babyboom.pl/forum/marzec-2010-f300/marcowe-dzieciaczki-2010-pielegnacja-karmienie-rozwoj-37376/

U mnie również cisza :tak: Mieszkanie sprzątnięte na błysk, prawie :-p Zostało wysprzątać łazienkę, ale to jak wróci mąż, synek śpi także mam chwilkę dla siebie.

Czuję troszkę ciągnięcie w brzucha w dół ale nic po za tym, dziewczyny musimy cierpliwie czekać, ale również nie chcę przenosić ciąży :baffled:
 
Póki co, to olej rycynowy tylko super mnie przeczyścił, ale dobre i to ;)
Idziemy na spacerek z psami, taka ładna pogoda u nas :)
A potem marzy mi się na porodówkę, hahahaha
 
dziewczyny ja wrocilam z auchan, nic sie nie dzialo oprocz tego ze non stop na siku, tego oleju nie kupilam bo jakos mam opory, ale jak nie ruszy do przyszlego tyg to kto wie...;-)

kupilam za to balsam poporodowy do ciala firmy eris, mam nadzieje ze bedzie skuteczny, na szczescie (jak do tej pory) rozstepy mnie ominely:-):-):-), no mam kilka na wewn stronie ud wiec da sie przezyc, i z nimi jakos specjalnie walczyc nie musze:-)

ide szykowac obiadek, buziaczki
 
Tabasia widze bunt porodowy :-D hehe ja już bym chciała być po ale jak gin mi powiedziała że mała nisko i jak dla niej moge już rodzić to już mi tak nie śpieszno :tak: nie wiem czemu porodu narazie się nie boje tylko stracham się żeby z małą było wszystko oki i żadnego bakteryjska nie złapała od swojej wstrętnej matki ;-)

candy6 to znów coś cię złapało że swędzi, bo z tego co pamiętam pisałaś że w 37 tyg brałaś antybiotyk 4 dni tak, kurna te wstrętne bakterie i inne dziadostwa doprowadzają mnie do szału :wściekła/y: ,ja też się zastanawiam czy tego antybiotyku na tego paciorkowca nie wziąść teraz i brać systematycznie przez kilka dni co 8 godz, bo boje się tak czekać na jakieś skurcze i dopiero podwójną dawke wziąść hmmmm bo wiadomo czy to wystarczy :confused: czy to dziadostwo jakoś nie przedostanie się z tyłka do pochwy, a jak by tak się stało to czy takie późne wzięcie antybiotyku ochroni dzidzie :confused: sama nie wim co robić

Wogóle to mam dziś mega lenia :zawstydzona/y: dobrze że obiad z wczoraj został a dzisiaj jeszcze rodzice gołąbki dowieźli bo nie chce mi się nic gotować.
Mała wierci się strasznie, chyba jej nie wygodnie w brzuszku już a dotego złapała czkawke :tak:, u mnie póki co tylko delikatne szczykanie w pochwie więc to chyba nie skurcze.
 
reklama
Ja to teraz też non stop siku, nawet jak nic nie leci. A jak już usiądę, to podbrzusze boli, że szok i mam taką potrzebę parcia że łomatko.
Bóle mam coraz częstsze, ale nie mogę się skupić, aby je liczyć.
Ech, czyżby się zaczynało??
karalajna- nie bój się tego oleju ;)

Coś cisza i spokój dzisiaj na forum, czyżby wszystkie wylądowały na porodówkach?? :)
 
Do góry