reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Tuttobene i Czarnuszka no mnie sie tez badzio podoba i naszczescie mojemu D. też... najlepsze jest to ze on wciaz mysli ze to wlasnie on wpadl na tak genialne imionko :laugh2::laugh2:
 
króliczątko no własnie też myslalam nad Martynką:) ale wkoncu została Nadia.. chociaż moim dziadkom nie bardzo sie podoba... babcia twierdzi ze to ruskie... bla bla bla...:-D:-D
 
U mnie było to samo. Jak rodzinka usłyszała Nadia to odrazu czemu takie ruskie. To akurat był nasz wspólny wybór z mężem. Co do męskiego imienia ja nie miałam żadnych pomysłów i kiedy mój M wymyślił Igorka no to do końca przywalił rodzince z "ruskimi imionami" hehehe:-D
 
No ja uwielbiam rosyjskie imiona. Dlatego pierwsza córka ma na imię Lena. Bardzo bodoba ni się imię Tanja. No ale w naszym jezyku brzmi jednoznacznie Tania jak tanie coś więc odpadło. Martynki nie mogła długo zaakceptowac moja teściowa ale w końcu przyjęła do siebie:wściekła/y: Lenki tez na początku nie akceptowała. No ale to rodziece wybierają imię.
 
tuttobene nooo ale Igorek Bardzo ładne imie... dobrze ze nie Borys.. bo wtedy by rzeczywiscie zwariowali chyba...:-D
a jeśli chodzi o Nadie to to jest Arabskie imie..:p bo rosyjska Nadia to skrót od Nadzieża ;-)
 
Ionka z tym placzem to chyba nic dziwnego ja pierwszy atak dostalam juz w szpitalu na 3 dobie.Nawet do Polski zadzwonilam i pol rodziny mnie uspokajalo.Tylko u mnie bylo tak ze przez 3 dni nikogo poza polozna nie widzialam bo maz nie mogl przyjezdzac bo pracowal.Wiec ostatniego nia sfiksowalam.Teraz tez conajmniej 1-2 razy dziennie czuje sie bezsilna i zaczynam wyc.Dobrze ze dzis moja mama przyjezdza to juz nie bede taka samotna w domciu.Z pierwszymi dziecmi ciagle ktos u mnie byl i maz pracowal tylko 8 godzin teraz widze go czasem przez godzine dziennie i raczej nie mam w nim pomocy bo biedak juz nie ma sily.

Co do karmienia o moj maly podobnie jak braciszek moglby ciagle byc przy cycu i traktowal go jak smoczek,wiec dostal smoczek i mam troszke spkoju bo i piersi juz nie dawaly rady.I podobnie jak Marti mala ciagle by spal,musze go budzic bo normalnie to i 5 h by przespal.A dzis przespal cala noc bo zawsze budzi sie o 1 do karmienia a dzis dopiero o 5:30.Normalnie bym go zbudzila ale sama padlam i przespalam.
Ja jeszcze Maksowi nie obcinalam jeszcze paznokci ale juz sie zbieram do tego.
 
ooooooooooooOOoooOOOooooOOO jak tez ladnie!!!! A Lenka to juz wogole :laugh2: padam :)
Jak będziesz miała córke to se tak ja nazwiesz!!!!!:tak:
Chociaz 5 lat temu to było baaaaaaaardzo zadkie imię. No ale jak tylko pojawiła się w serialu Lena to zaczęli dawać tak na imię. A przez chwile byliśmy tacy orginalni. No cóż.
 
reklama
Do góry