reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
a ja wlasnie wrocilam z zakupow, ide zrobic siku i co widze?
galaretowate przezroczyste cos. wnioskuje ze to czop.
ekstra...

Kurcze a mojego Pana Czopa ni widu ni slychu hehe. A moglby sie w koncu pokazac :tak: Ja juz mogę rodzić mojego pulpecika a pewnie jak na zlość przesiedze termin :wściekła/y:

Witam. Dopiero do Was trafilam. Termin 23.03 i juzz nie moge sie doczekac:-)

Witamy wśród Marcóweczek :-)
 
"Na kilka dni przed porodem może pojawić się odchodzący czop śluzowy (objaw często nie zauważany). Czop śluzowy ma kolor mleczny lub przezroczysty, czasem może być podbarwiony krwią. Czop możesz zauważyć na majtkach, ale często odchodzi on jednorazowo podczas pobytu w toalecie. Poza tym czuje się wciskające się w kanał rodny Dzieciątko – podbrzusze jest napięte i czuć jakby wiercenie i łaskotanie nisko w dole brzucha."

Czytałam gdzieś wcześniej, że można chodzić bez czopa nawet do dwóch tygodni :cool:
 
kurcze ja to zazdroszcze tym co juz urodziły:tak:,albo którym czopy odchodzą:rofl2:które mają skurcze:eek:,skracajace się szyjki:rofl2:bo u mnie tonormalnie nic:wściekła/y:... a ja bym chciała nawet zaraz urodzić:eek:
 
"Na kilka dni przed porodem może pojawić się odchodzący czop śluzowy (objaw często nie zauważany). Czop śluzowy ma kolor mleczny lub przezroczysty, czasem może być podbarwiony krwią. Czop możesz zauważyć na majtkach, ale często odchodzi on jednorazowo podczas pobytu w toalecie. Poza tym czuje się wciskające się w kanał rodny Dzieciątko – podbrzusze jest napięte i czuć jakby wiercenie i łaskotanie nisko w dole brzucha."

Czytałam gdzieś wcześniej, że można chodzić bez czopa nawet do dwóch tygodni :cool:

Zaintrygował mnie ten kolor mleczny bądź przezroczysty śluzu. W sumie to jak upławy a takie coś to jest u mnie zauważalne :eek:
 
reklama
Do góry