reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

to mój musi być wygięty w "chińskie 8" - od dawna jest w ułożeniu główkowym (główką w dół) - wczoraj to gin potwierdził....a często się zdarza że mam jedna bulwę po lewej a drugą po prawej stronie w jednym czasie :-D
Też tak mam :tak:. Po lewej wyraźnie czuję kończyny, bo na pupę za małe te górki ;-)
 
reklama
A ja chciałam zakomunikować że skończyłam prać ubraneczka :-) została jeszcze pościel, kocyki i ręczniczki i wsio a potem czas na prasowanie.
 
po jedzonku spalam jak zabita i mysza tez :) nawet teraz chyba spi bo cicho :) i juz mnie mniej boli brzuszek :) czyli nic dzisiaj nie bedzie :)Jutro na 9.30 do lekarza posluchamy CTG nie bedzie napewno badania bo co tydzien nie potrzeba no chyba ze cos dolega :)Tak sobie milo spalismy i zas tel.dzwoniiiiiiiiiiiii i kto no kto tesciowa mowilam jej popoludniu nie przyjerzdzaj dzisiaj bo wczoraj byla to babsko zadzwonilo do M a on "przyjedz " i juz qurwa jest ://///////zas bedzie darcie mord bo inaczej rozmawiac nie potrafia :/zaczyna sie i nigdy nie skonczy i do konca zycia bedzie mnie wkqurwiac a temu mojemu M mozna gadac jak do sciany .Co za po*******oni ludzie wiecie co gotuje sie w srodku jak pomysle ze bedzie male dziecko i ona mnie bedzie nawiedzac i beda te ochydne mordydrzec :/
 
pije miete moze przejdzie...

a czy mi sie wydaje czy koza sie dzis nie odzywala...?
chyba rodzi ;-)
bo to byloby dziwne jakby nikt tak sie dzis nie rozpakowal:-D:-D:-D
 
Laski ten surowy ziemniak to wystarczy tylko plasterek :) nie caly czy 2 :-D bo naprawde sie potrujecie .Malutki plastereczek ,grysc malenkie kawalki i lykac i naprawde zaspokaja ,Marchewke tez polecam mnie przynajmnej zgaga jak narazie nie pali :) a musztardy tez tylko kapka :) i nie mieszamy i nie bierzemy 3 rzeczy na raz bo PAW murowany :-DCodziennie odwiedziny zygac mi sie chce i tyle razy juz sie tutaj zalilam i wiem nudze pale ale komu mamo tym powiedziec jak nie wam ,kto mnie tak zrozumie :/
 
po jedzonku spalam jak zabita i mysza tez :) nawet teraz chyba spi bo cicho :) i juz mnie mniej boli brzuszek :) czyli nic dzisiaj nie bedzie :)Jutro na 9.30 do lekarza posluchamy CTG nie bedzie napewno badania bo co tydzien nie potrzeba no chyba ze cos dolega :)Tak sobie milo spalismy i zas tel.dzwoniiiiiiiiiiiii i kto no kto tesciowa mowilam jej popoludniu nie przyjerzdzaj dzisiaj bo wczoraj byla to babsko zadzwonilo do M a on "przyjedz " i juz qurwa jest ://///////zas bedzie darcie mord bo inaczej rozmawiac nie potrafia :/zaczyna sie i nigdy nie skonczy i do konca zycia bedzie mnie wkqurwiac a temu mojemu M mozna gadac jak do sciany .Co za po*******oni ludzie wiecie co gotuje sie w srodku jak pomysle ze bedzie male dziecko i ona mnie bedzie nawiedzac i beda te ochydne mordydrzec :/

Ja akutar mam teściów super. Jednak rozumiem twoje wkur****enie takimi wizytami. Też wiem jakie to nieprzyjemne i też czasem niektóre wizyty mnie nakręcają. Ale co tam yrzeba walnąć znieczulicę do takich wariatek i już:happy:
 
reklama
króliczątko najgorzej wru****ze ledwo oczy otworzylam bo spalismy i jeszcze mi sie w glowie kreci a tu juz ona jest .I juz krzyki bo nie potrafia rozmawiac :/ debile
 
Do góry