reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

moja córcia ciaglę ma głowkę u góry a nózie na dole jutro usg to dowiem sie czy tak mi sie tylko wydaje z ciągle sie nie odwróciła, choc juz nie wiem co by było lepsze mam taki zakrzep przy odbycie ze ledwo siedze nie wyobrazam sobie urodzic teraz dziecka przac bo juz sie czuje jak porodzie tak tam boli, z drugiej strony chce miec wiecej dzieci i ta cesarka mi ni w zab
 
reklama
Hej dziewczyny!:
Mnie to tak dzis plecy bola ze nie moge chodzic. Nie wiem czy i cos przeskoczylo czy to od tego ciezaru bo wlasciwie to mnie bola juz caly czas od tyg ale dzis to nwet po schodach nie moglam wejsc jak ze sklepu wracalam. Juz mam dosyc. Nie moge sie doczekac kiedy urodze. Chociaz z drugiej strony to tak min 2 tyg moglabym jeszcze sie wstrzymac, bylabym spokojniejsza o dzidzie.
 
kurde...Szymek chyba też się nie obrócił, coś twardego mi się cały czas pod zebrami wybrzusza, ale nie wiem czy to łeb czy pupsko:-D:-D:-D

miałam robić naleśniki, ale z okazji urodzin zrobię M w prezencie rybkę w cieście, ziemniaczki pieczone i surówkę z kiszonej kapusty:-p(od miesiąca chodził za mną i marudził, że by zjadł:-D )

baby nie jedzcie tych surowych ziemniaków, bo i mnie ciary przechodzą, jak o tym pomyślę:eek::eek::eek:
 
mirosia jeśli chodzi o paciorkowca to mój gin za to bardzo późno robi to badanie bo w 37-38 tyg, mówi że jeżeli coś wyjdzie to ja przed porodem dostaje antybiotyk i dzidzia po urodzeniu

mag007 ja mam podobnie jak długo postoje też tyłek mi cierpnie i nieraz nogi :tak: później ciężko się ruszyć :tak:

fiołkowa dobrze że upadłaś na kolanko i brzusi nic sie nie stało :tak: nie martw sie ja też cały czas się ślizgam aż cud że jeszcze orła nie wywinełam :tak: ale na tych śliskich i zaśnieżonych chodnikach to o to akurat nie trudno :wściekła/y:

Kurcze dziewczynki a ja odstawiłam ostatnio witaminki bez konsultacji z lekarzem :zawstydzona/y: morfologie mam dobrą, dzidzia duża i doszłam do wniosku że może tak szybko przybiera przez te witaminy, a teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam.
 
mcgosia83 - a dasz przepis? Moze też bym coś jeszcze zrobiła, zanim urodze :-)

zaraz wrzucę na wątek kulinarny ;-)

Co do kopania, to potwierdzam - na dole gmerają rączki, a na górze wybrzusza się pupa:-D Ja nie raz się budzę rano z taką bulwą pod żebrami:-D

to mój musi być wygięty w "chińskie 8" - od dawna jest w ułożeniu główkowym (główką w dół) - wczoraj to gin potwierdził....a często się zdarza że mam jedna bulwę po lewej a drugą po prawej stronie w jednym czasie :-D
 
Dziewcxynki ja uciekam szykowac obiadek, do jutra brzuszki, miłego i spokojnego wieczorku Wam zyczę, i wszystkie macie byc jutro w dwupakach ;) dosc narazxie tego rozpakowywania;-) Buziaki :***
 
reklama
Do góry