reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No moja jedna torba tez całe studia licencjackie przeżyła i noszę ją do tej pory:tak::-)
No ja zamówiłam.. ten turkusik mnie powalił na kolana a wiem, że jakościowo tez będzie dobra, więc pochodzę z nią sporo czasu pewnie;-)
 
reklama
Tak sobie właśnie myśle..może siostra mi opust odejmie i wyjdzie troszke taniej i zaszaleje w następnym zamówieniu hehe. Tylko mnie juz czeka wizyta u fryzjera 24 lutego. Bede farbować i obcinać no i zaś 100 zł nie moje ale ja tylko jednej fryzjerce ufam hehe układala mi fryzurke do ślubu itd wiec warto wydać :tak: a ta torba mnie strasznie kusi...kolor ma zajeb... aaaaaa :-):-):-)
 
Tak sobie właśnie myśle..może siostra mi opust odejmie i wyjdzie troszke taniej i zaszaleje w następnym zamówieniu hehe. Tylko mnie juz czeka wizyta u fryzjera 24 lutego. Bede farbować i obcinać no i zaś 100 zł nie moje ale ja tylko jednej fryzjerce ufam hehe układala mi fryzurke do ślubu itd wiec warto wydać :tak: a ta torba mnie strasznie kusi...kolor ma zajeb... aaaaaa :-):-):-)
Mnie też skusił ten kolor no i wzór taki worek, hehe:-) W sam raz na wiosenne spacerki:happy: No pewnie jak masz siostrę to może jakiś upust Ci da;-):-)
A do fryzjera tez bym poszła, ale nie wiem co na tej głowie zrobic:-p Pewnie zapuszczę jeszcze wloski i potem pomyślę. Bo farbowac to ja już nie chce.. mam czarne, ładne swoje więc chyba nie będe farbki nakładac;) Raz tylko w życiu farbowalam;-)
 
witajcie
moj maluszek wczoraj wyjątkowo mocno sie wiercil ogolnie to wydaje mi sie ze teraz dosc duzo sie rusza i wypina, i kilka razy na dzien lapie go czkawka :-) male biedactwo, ale to dobrze ze go lapie plucka mu sie rozwijają :)

tak piszecie o tych torebkach to ja jestem rekordem w niszczeniu torebek bo ze dwie na rok zawsze musze kupic bo sie tak szybko rozwalają jakiegos pecha chyba mam

wczoraj pojechalismy z M kupic aparat fotograficzny i chcielismy go wziac na raty i wyobrazcie sobie ze juz tyle razy bralam na raty w tym sklepie a moja pensja starczylaby na ten aparat i jeszcze by mi zostalo i odrzucili moj wniosek, potem mąz na siebie wziął ale przyszla wiadomosc ze dzisiaj do 12 beda rozpatrywac wniosek i juz pani dzwonila ze jemu zaakceptowali dziwnie w tym naszym kraju sie dzieje, ale kobitka mowila ze teraz bardzo duzo wnioskow odrzucają i w sumie nie wiadomo z jakiego powodu bo ludziom sprawdzonym zawsze spłacającym te raty z dobrymi zarobkami
 
ja tez postanowilam ze w przyszlym tygodniu wybieram sie do fryzjera tylko nie wiem do ktorego :-D do swojej stalej fryzjerki nie pojde bo ona jest w gorzowie a ja juz nie czuje sie na silach jechac, a ostatnio jak bylam u rodzicow to troche jeszcze za wczesnie na fryzjera mi bylo,
kolo mnie jest taki koles tylko on ma chyba jeden z najdrozszych zakladow w poznaniu bo jak kiedys robilam farbowanie calych wlosow i podciecie to placilam cos kolo 220 -240 zł no i on liczy ile materialu zuzyje a ja mam mnostwo wlosow na glowie strasznie geste mam, tym razem chce pasemka robic na odrostach wiec moze wyszloby mniej
no i jeszcze moglabym jechac do mojej siostry 25km za poznan ona tam ma jakąs dobrą fryzjerke i niedrogą i tylko samochodem to juz sama nie pojade a ona musialaby mnie tam odebrac i zawiezc wiec nie wiem czy chce jej az tyle glowe zawracac
 
Tak, trzeba do szpitala na oddział iśc na ktg. Ale ja i tak do szpitala chodze do gina, wiec nie ma różnicy;-)
to niedobrze, bo jak mi kaze zrobic KTG to musze jechac do szpitala 40 km :-D
wczoraj pojechalismy z M kupic aparat fotograficzny i chcielismy go wziac na raty i wyobrazcie sobie ze juz tyle razy bralam na raty w tym sklepie a moja pensja starczylaby na ten aparat i jeszcze by mi zostalo i odrzucili moj wniosek, potem mąz na siebie wziął ale przyszla wiadomosc ze dzisiaj do 12 beda rozpatrywac wniosek i juz pani dzwonila ze jemu zaakceptowali dziwnie w tym naszym kraju sie dzieje, ale kobitka mowila ze teraz bardzo duzo wnioskow odrzucają i w sumie nie wiadomo z jakiego powodu bo ludziom sprawdzonym zawsze spłacającym te raty z dobrymi zarobkami
ja mialam tak z laptopem. w roznych bankach bez podania przyczyny odmowili mi rat. W koncu dobrze sie skonczylo, ze nie wzielismy tego laptopa. Ale nie wiadomo dlaczego odrzucali moj wniosek.
:eek:
Nawet moja ciocia pracujaca w banku sie dziwila dlaczego to robia.
 
No ja fryzjerke mam zaraz za moim blokiem za rogiem:-) no i przede wszystkim to ma tanio bo za podciecie, wymodelowanie, ułozenie bierze 20zł:tak: za farbę tez niewiele drożej, może z 50zl. A ścina, farbuje bajerancko:tak:
 
jest taki koles tylko on ma chyba jeden z najdrozszych zakladow w poznaniu bo jak kiedys robilam farbowanie calych wlosow i podciecie to placilam cos kolo 220 -240 zł no i on liczy ile materialu zuzyje a ja mam mnostwo wlosow na glowie strasznie geste mam, tym razem chce pasemka robic na odrostach wiec moze wyszloby mniej

O matko, a gdzie jest taki drogi fryzjer??? :szok:

Ja kiedyś dałam się nabrać i poszłam do bardzo znanego salonu na Krysiewicza, i po raz pierwszy w życiu złożyłam reklamację na fryzurę... Obcinali mnie ponownie już za darmo, ale biorąc pod uwagę te koszty i ten stres nigdy już tam nie wrócę... :no:
 
reklama
moniSkaBe - a nie masz gdzieś w poblizu gabinetu ginekologicznego? Niektórzy mają aparaty w gabinetach. Tyle ze za to byś musiała pewnie zapłacić, a tak jak do szpitala to darmo ci zrobią
 
Do góry