reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

U mnie gin mówił, że ktg robi sie po 38 tc własnie.. ja już mam skierowanie na to badanko i ide we wtorek:tak:
hmm.. a na ktg pewnie trzeba jechac do szpitala nie?
Hej kochane :)

Ale się w nocy wystraszyłam.. Mój dzidziuś jest nisko (tak lekarz powiedział) ale w nocy zaczęła się wiercić, i normalnie czułam tak jakby mi normalnie w kanale rodnym siedziała.. Tak nisko poczułam ruchy, że szok.. Naprawde się wystraszyłam że już rodze..
Dziś odstawiłam Asmag, zobaczymy czy to dobry pomysł.
Ja już po śniadanku, dziś troche dłużej pospałam.. Miałam głupie sny.. ;/ Mam nadzieje że u Was wszystko ok :* Zdziwiłam się bo dziś nie było wieści z porodówki ;P
ja sie moze nie zdziwilam, ale poczulam lekka ulge :-D
 
reklama
hmm.. a na ktg pewnie trzeba jechac do szpitala nie?

ja sie moze nie zdziwilam, ale poczulam lekka ulge :-D
Tak, trzeba do szpitala na oddział iśc na ktg. Ale ja i tak do szpitala chodze do gina, wiec nie ma różnicy;-)

Boshe a mnie nadal głowa boli:-(
Biedactwo.. mnie głowa boli jak mnie skurcze łapią.. wtedy to głowa, blada jestem, ręce mi się trzęsą i brzuch się napina, biegunka i niedobrze mi.. eh.. mam nadzieję, że dziś będzie spokój i nic mnie łapac nie będzie..
 
zazdroszcze wam dziewczyny co macie już dzidziusie nisko... :sorry: ja mam termin za 20dni a jest wysoko. Aż mi znad żeber taki wałek brzucha wychodzi :-(
jak tak dalej pójdzie to znów CC :-( ehh

chyba kupie tą herbatkę z liści malin... słyszałam tez o ziołach bitnera (nie wiem jak to się pisze), że przyspieszają... ale one na alkoholu, wiec chyba odpada...
 
zazdroszcze wam dziewczyny co macie już dzidziusie nisko... :sorry: ja mam termin za 20dni a jest wysoko. Aż mi znad żeber taki wałek brzucha wychodzi :-(
jak tak dalej pójdzie to znów CC :-( ehh

chyba kupie tą herbatkę z liści malin... słyszałam tez o ziołach bitnera (nie wiem jak to się pisze), że przyspieszają... ale one na alkoholu, wiec chyba odpada...
Mi zostało 17 dni i tez mam wysoko brzuszek:tak: Ale może to i dobrze bo ja zamierzam zdobyc "złoty, marcowy medal";-):-D więc dzidzia niech siedzi jeszcze;-)
 
:szok:Jeju dziewczyny każda ma jakieś dolegliwości:eek:
Ja mam straszne nerwy od kilku dni i stresa jak przed jakimś egzaminem. Nie mogę normalnie funkcjonować i dziś od rana miałam to samo. Wzięłam relanium i trochę mi lepiej. Nie wiem skąd się to bierze aledokucza po prostu taki mega stres:sorry:. Zobaczymy co na to mój gin.
 
zazdroszcze wam dziewczyny co macie już dzidziusie nisko... :sorry: ja mam termin za 20dni a jest wysoko. Aż mi znad żeber taki wałek brzucha wychodzi :-(
jak tak dalej pójdzie to znów CC :-( ehh

chyba kupie tą herbatkę z liści malin... słyszałam tez o ziołach bitnera (nie wiem jak to się pisze), że przyspieszają... ale one na alkoholu, wiec chyba odpada...

U mnie dzieciątko jest również wysoko jak to stwierdził lekarz :)

Co do KTG również nie miałam, może zrobi mi na następnej wizycie, ma sprzęt u siebie. Ostatnia wizyta 26, chyba, że będzie po terminie to pojadę po przedłużenie zwolnienia.

A u mnie dzisiaj naleśniki na słodko :p
 
reklama
no tak ale skoro moja lekarka pracuje w tym szpitalu w ktorym ja bede rodzic to chyba sama sie orientuje jakie badania sa potrzebne, a mi powiedziala ze ja juz wszystkie mam:confused:
ja też tak myśle. Ja tam sie zdaje na niego. On wie co robi:tak:

Hehe, o wypaleniu zawodowym pracowników świetlic na terenie mojego powiatu:eek::-D
A ja wczoraj zamówilam sobie z Avonu turkusowa torbę:-D Ciekawa jestem czy będzie tak samo dobra jakościowo jak poprzednia, która kiedyś kupilam i nosze do tej pory;-)
Temat the best!!!!! Ja pisze o jakości życia po przeszczepie serca u dzieci...:sorry: i już mam dość bo ani jednej ksiązki, same artykuły po angielsku i jeden po polsku.grrrrrrrrrr aaaaale dam rade hehehhhe
A o torbie też myślalam ale kuuurcze cena...Kiedyś byłam konsultantką Avonu a teraz przejęła interes moja siostra. A torby to raczej dobrej jakości maja. Jedna moja przezyla moje studia lic i dalej z nia chodze:-)

k-aralajna, to ja poproszę 4-pack koszy wiklinowych za 15,99zl:-)W Białymstoku niestety nie uświadczysz IKEI a akurat ten zestaw koszyków pasowałby mi do lazienki na duperele różnej maści
mam te kosze własnie w łazience i sa suuuuuuuper!! Polecam!!!:tak:

Biore sie do pracy. A taaaaaaaaaaak mi sie nie chce!!!!!:sorry:
 
Do góry