reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja się właśnie muszę zapytać, czy przypadkiem nie zmienił mi się termin. Ostatnio szybko mi zrobiła usg i widać było głównie siusiaka i zaciśniętą piąstkę:-D A nic nie ważyła, więc nic nie wiem. Teraz muszę się dokładnie wypytać.

I żegnam się - spokojnej nocy i miłych snów:-)
 
Dobranoc fiołkowa

Ja to pije tyle wody ,że aż boje się położyć spać ,bo ze 6 razy w nocy muszę wstawać do kibelka.
A i oczywiście po każdej wizycie w WC sięgam po wodę:no::no:

Czy Wam też jest tak gorąco:confused2::confused2: Mam uderzenia gorąca :eek::eek::eek: Może to menopauza a nie ciąża :rofl2::-D:-D
 
ja też po każdej wizycie w ubikacji sięgam po wodę hehe ...no ale nic nie zrobie, skoro cały czas czuję się odwodniona :sorry:

swego czasu też miałam uderzenia gorąca...teraz też ale bardzo rzadko;-)
 
Witajcie,
ale tu wieści! Sylusia , ionka gratulacje.
Młoda mamusia 1 fajnie, że już w domku jesteście, śliczna dzidzia.

Ja dzisiaj byłam u gina, wszystko ok - tak chyba MoniskaBe pisała, że jej gin mówi. Wymaz m.in. na paciorkowca pobrany, usg robił - mały waży ok 2290.
Nogi opuchnięte, ale wyniki dobre oraz ciśnienie dobre, więc stwierdził, że takie uroki i jest dobrze. Pani, która mi mierzyła ciśnienie i ważyła mnie, powiedziała, żeby wypić sobie kilka godzin przed snem szklankę soku pomidorowego, że działa moczopędnie. Następną wizytę mam 6 marca, a potem już tylko KTG. Ja płacę 150 za wizytę, dzisiaj dodatkowo 35zł za wymaz. Do niedawna płaciłam po 100zł, ale mój gin otworzył ze wspólnikami swoją klinikę i cena w górę. I tak jak na trójmiast,to nie jest tragicznie, bo kiedyś już po 120zł płaciłam.
Izulka pytałaś chyba o spirytus do pępka. Położna w szkole rodzenia mówiła, żeby 70% spirytus rozrobić tzn. 2 części spirytusu + 1 część wody. Nasączonym patyczkiem przemywać dookoła, a drugim wycierać do sucha. Robić to kilka razy dziennie.
Patinka, pisałaś o Lechu Free,ja sobie wczoraj właśnie zakupiłam na ostatki, ale zapomniałam o nim. Jak przeczytałam Twojego posta, to pamięć wróciła i piję sobie właśnie. A mąż pokroił sałatkę warzywną i też wciągnęłam big porcję, pewnie zaraz zgaga będzie.
A kilka dni temu pisałyście o lodach i w niedziele mąż przytargał te grycany chałwowe, tiramisu i owoce leśne i tak sobie podjadam codziennie.
A też był temat alkoholu, to ja sobie wypiję Jacka Danielsa jak już będę mogła i to nie jednego!
Spokojnej nocki. Idę na wątek gratki. Proszę nie rozpakowywać się do rana!!
 
I kolejna tuli juz maluszka :)Caly dzien przespalam ,brzuch twardy boli iprzestaje raz mniej raz mocniej.Tak mi sie chcialo budyniu na koniec i musialam zjesc i nagle jak mnie nie pogonilo az mi slabo :/Lezec juz nie moge ,siedziec tez juz zgaga sie wlacza co za dzien .ide myju i dalej spac tylko nie wiem jak dlugo czekac i siedziec w domu z takimi bolami przedokresowymi bo to nie skurcze :/zobacze jak bedzie w nocy.NOWOSC NA ZGAGE MA POMOC LYZKA MUSZTARDYLUB SUROWY ZIEMNIAK ALBO MARCHEWKA :) trzeba wyprobowac .Mysza tez jakas zmulona dzisiaj juz tak nie wariuje .
 
jak mnie tak mocniej zaboli to az mnie pot oblewa i z tylu na szyji mam mokre wlosy :/ niech sie to juz skonczy i bedzie ukazdej jednej z nas tak samo szybko wrecz exspresowo jak u dziewczyn .Teraz nie wiem czy to zoladek od budyniu boli czy brzuch :/wykoncze sie
 
marry - ja z Gdanska jestem :-)
Gdzie rodzisz??? u siebei w Redlowie??? Ja na Zaspie :-)


kamikaa - lyzka musztardy???? :szok::szok::szok::szok: to u mnei chyba mialoby wlasciwosci wymiotne :laugh2:
na szczescie jak przez kilak dni miala mzgage to jednak klasyczne Rennie czy Maalox zalatwialo sprawe :tak:

Dobrej nocy zycze :tak:
 
Witam dziewczynki!

Jezuu znów sie nam rozpakowały dziewczyny..:szok: ciekawe ile dzis sie rozpakuje, bo narazie to srednia 2 na dzien hehehe

Ewcia na Twoim miejscu tez bym sie bala wsiadac za kierownice...ale moze prayjdzie taki dzien ze sie przełamiesz, fakt to bardzo ułatwia zycie:tak:
Ramari biedactwo...nie denerwuj sie, napewno wszystko bedzie dobrze!!

Młoda Mamusia super ze jestescie w domku, córeczka sliczniutka :tak::tak::tak:

Wy tez wczoraj mialyscie taki senny dzien?? matko ja ledwo na nogach sie trzymałam...2 kawy wypilam, i niewiele pomogło, spałam w nocy jak zabita i tylko raz wstalam na siku :)))

Pisałysxcie o kłuciach, ja te\z mam takie kłucia jakby w pecherzu, szczegolnie jak schodze po schodach, to pewnie mała napiera główką..

Ja tam napewno pisze sie na marzec, hehe mam termin na ostatniego, z usg wyszło ze 28, ale chcialabym tak koło 20 marca urodzic, zeby na swieta juz byc w formie:)no a idealnie byłoby 19 marca w moje urodzinki :tak::tak:

Strasznie mi sie zle oddycha z tym brzucholem, wyobrazam sobie jaka bedzie ulga jak urodze...nie moge sie doczekac!!!
ide nadrobic reszte watków
miłego dnia brzuchatki !!!
 
reklama
I kolejna tuli juz maluszka :)Caly dzien przespalam ,brzuch twardy boli iprzestaje raz mniej raz mocniej.Tak mi sie chcialo budyniu na koniec i musialam zjesc i nagle jak mnie nie pogonilo az mi slabo :/Lezec juz nie moge ,siedziec tez juz zgaga sie wlacza co za dzien .ide myju i dalej spac tylko nie wiem jak dlugo czekac i siedziec w domu z takimi bolami przedokresowymi bo to nie skurcze :/zobacze jak bedzie w nocy.NOWOSC NA ZGAGE MA POMOC LYZKA MUSZTARDYLUB SUROWY ZIEMNIAK ALBO MARCHEWKA :) trzeba wyprobowac .Mysza tez jakas zmulona dzisiaj juz tak nie wariuje .

ja w podstawowce jadlam surowego ziemniaka jak chcialam wywolac.. tylko nie pamietam co.. czy bole brzucha czy goraczke.
Oczywiscie zeby do szkoly nie isc :-D

wiec wole go nie probowac na zgage :-D
 
Do góry