reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ja tak z innej beczki..niby nigdy nie obchodzilismy zadnych walentynek iraczej mnie takie swieta wkurzaja, to dzisiaj mi sie miło zrobilo jak poprosiłam Jarka o kawe..no i zrobił mi o taka;-) Kawa robiona z sercem:-) ja w zamian znalazłam np. jego ładowarke do telefonu:-D
 
reklama
patinka_1985 ja mam za duzo wody nie za malo :/ Caly dzien boli mnie brzuch jak na @ i jestem slaba i ten magnz cos nie bardzo pomaga :/ czekamy do wieczora jak nie przejdzie albo bedzie nieznosne to idziemy do szpitala .Co za dzien
ojej wybacz moje przeoczenie..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: bidulka...jeśli już bedzie faktycznie nieznośne jedzcie!!!
zaczynamy sie syyyyyyypać ;-)

Porodu boje sie okropnie. Jestem nastawiona na okkropny ból. Ale myśle sobie że to naturalne...i kurcze DAM RADE NO!!!!!!

adelina mmmm jak to ślicznie wygląda...a i pewnie smakuje tez mniam mniam :-)

A ja sie dzisiaj dowiedziałam że moja przyjaciółka jest w ciązy aaaaaaa z 3 dzieciaczkiem;-) ojejku ojejku
 
Ale przecież już możesz rodzić:laugh2:Ciąża jest donoszona:-) Mi lekarz pozwolił wstać po skończonym 37tc i powiedział,że jak zaczne rodzić to się nie przejmować tylko rodzić:rofl2:bo już nic nie grozi małej;-)


A ty już wstałaś? Brałaś jakieś leki? Odstawiłaś je? Czujesz już jakieś skurcze? Jak długą masz szyjkę?
Sorki za ten nawał pytań:-D
 
Pisalam o tym na grupie ale ja mam takie same objawy...sluz zolty ...ciagle mokro , robilam wymaz i wyszly drozdzaki...bez leczenia!!


U mnie tak samo...ale już 3 antybiotyk leci - trzeba wyleczyć każde drożdże przed porodem dla bezpieczeństwa dziecka:tak::tak::tak::tak: - tak mówi mój gin i to samo mówili w szpitalu. I na razie wydzieliny nieco mniej:tak::tak::-):-):-)

trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalu:tak::tak::tak:

adelina mmmm jak to ślicznie wygląda...a i pewnie smakuje też bosko :tak::tak::tak::tak:
 
Witam się wieczorkiem:-)
Ja mam dzisiaj supcio dzień- calutki z mężem:-) Pojechaliśmy na kawkę mrożoną z podwójnymi lodami- moją ulubioną, przy okazji zrobiliśmy zakupki. Dostałam piękny bukiet walentynkowy z czerwonych róż i wielkiego buziaka:tak:

adelina- ależ apetyczna ta kawka- mężuś musi cię bardzo kochać:tak:;-)
 
Pisalam o tym na grupie ale ja mam takie same objawy...sluz zolty ...ciagle mokro , robilam wymaz i wyszly drozdzaki...bez leczenia!!
- i tego sie nie leczy ?? a mozna rodzic Sn??

A ja wlasnie szykuje sie do szpitala na usg i ktg mam nadzieje ze nie przeniosa mi cc na dzis i wszystko ok z dzidzia.Trzymajcie kciuki bo ja jeszcze nie gotowa.
Tzn dla dzidzi tak ale starsze nie popakowane i nie przygotowane do przeprowadzki do babci.Wiec jakby co dzis nie rodze.

Izulqa mysle ze dobrze zrobilas ze go spakowalas.Moze przemysli wszystko a bedzie juz wiedzial ze ty nie dasz soba pomiatac.A piszesz ze masz wsparcie rodzicow to jakby co to mala strata.bo jak jemu nie zalezy to nie masz czego zalowac
- kochana trzymam kciukasy za USG daj znac jak wrocisz....o ile wrocisz :) ale my tu czekamy na Ciebie i nie ma teraz rodzenia bez przygotwania :-D

patinka_1985 ja mam za duzo wody nie za malo :/ Caly dzien boli mnie brzuch jak na @ i jestem slaba i ten magnz cos nie bardzo pomaga :/ czekamy do wieczora jak nie przejdzie albo bedzie nieznosne to idziemy do szpitala .Co za dzien
- kochana TY juz zaczynasz 37 tydzien wiec masz juz bezpieczna sytuacje i nawet jak zaczniesz rodzic to nic tylko sie cieszyc. Marcysia wkoncu juz duzaa dziewczynka :)
 
reklama
Do góry