reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ionka co za przezycia.. ja tez bym w strachu była..
MoniSka- wizyta za miesiąc, eh Ci lekarze. Nie dopieszczą pacjentki;) A jak on wogóle ręcznie "zważył" Pawełka? hihi:) Normalnie w szoku jestem:)
Ja teraz mam wizyty juz co dwa tygodnie.
Czytalyście wiadomosc, którą wklepałam na wiadomosci z porodówek? Madzia84 leży bo jej czop odchodzi z niteczkami krwi:-( Trzymamy za nią kciuki by maluszek jeszcze posiedzial w brzuszku.
 
reklama
o lekarzach złego słowa nie mogę powiedzieć, naprawdę bardzo profesjonalne podejście, dla mnie byłoby gorzej, jakby mnie bez słowa wyjaśnienia pocięli niepotrzebnie :zawstydzona/y:
dzidzi jeszcze lepiej w brzuszku u mnie, niż na świecie...
za jakieś 3-4 tygodnie możemy pogadać nad wyjściem ;-)

na szczęście wszystko skończyło się dobrze :tak:


Edit: a Madzia na kiedy ma termin? jakos tak pod koniec marca?? matko, ta tez sie musi stresować :(
 
No właśnie dziewczyny nam się po szpiatalch porozjeżdżały:no::no::no:

ionka dobrze że już jesteś z nami i że z malutką dobrze :tak::tak:

A madzi to jak czop z krwią to nie na poród już???:szok::szok:
 
Witam po długiej przerwie ale nie miałam dostępu do netu bo miałam przeprowadzkę. Mam pytanie odnośnie płynu owodniowego, bo miałam 10,5 cm i lekarz powiedział, że trochę mało i mam dużo pić. Ale norma to chyba od 5. Nie wiem czy mam panikować? Napiszcie mi ile macie to jest wskaźnik AFI.
Ja przez całą ciąże słyszę że mam malo wód i że to niezbyt dobrze....na ostatnim usg napisał mi że w normie ale podczas badania powiedział że nie jest zbyt dobrze a wody sa tylko w przerwach między nóżkami itp...:wściekła/y:! Bądź tu mądra i spokojna!!
 
Boże jak ja chciałbym już urodzić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Już mam dośc noszenia tego Kubusia w brzuszku.
A jak pomyśle że niedlugo sie musze położyć to aż mnie szlag trafia bo noce sa najgorsze wogóle sie ułożyć nie mogę a jak sie przekręcam to taaaaaaaaaaaaaaaak mnie boli wszystko dołem:-(
 
ionka dobrze że już jestescie :-) nawet nie próbuje sobie wyobrazic jaki to musiał byc stres :szok:

mag349 to ja tez chce taki egzamin :-D Niestety w poprzednim terminie w komisji był taki profesorek który trochę maltretował i oceny nieciekawe. Ale dla mnie satysfakcjonujace bedzie 3 hehe Papier jest papier :cool2:

Kurcze poukładałam wreszcie Hankowe rzeczy i postanowiłam sie "zaczac" pakowac. No i jakos nie bardzo moge sie w tym odnalezc. Niby mam liste co zabrac ale nie chce sie obładowac jak wielbład wiec pewnie podziele to i popakuje w osobne woreczki zeby małz wiedział co mi dowieźć. No i koncepcji nie mam... ach jutro pomysle heh

Chyba dzisiaj wczesniej pojde spac bo jest szansa ze zasne bo od rana na nogach :sorry2:
 
reklama
Szczerze to do konca nie wiem.. ale jak nie ma niteczek krwi w tym to chyba nie czop..
Zaraz na necie poszukam..;-)
Aaa!! Ja tez mam taką białą wydzieline i strasznie dużo jej jest:baffled:
 
Do góry