reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Super, ze wszystko ok :-)
Dzidzia duza. A na kiedy masz termin?
Strasznie duża biorąc pod uwage ze mam 160cm wzrostu a powiedział że jesze poł kg podrośnie:zawstydzona/y:. Termin z miesiączki mam na 2 marca ale lekarz powiedział że w lutym Dzidzia bedzie już z nami tylko ciekawa jestem kiedy :-) Juz od miesiaca mnie krocze boli pachwiny, cięzko mi sie ubierac bo jak napinam miesnie to ból jest nie do wytrzymania, ale lekarz powiedział zebym nie brala nic przeciwbolowego bo już ciąza donoszona wiec po co przedłużać.
 
reklama
kurcze Tabasia nie mow o jedzeniu, bo ja to dzisiaj zwariowalam.
Zjadlam juz od rana 2 kanapki z szynka, salata i ogorkiem, wypilam herbate, i przegryzlam to platkami na mleku. Po 2 godzinach zjadlam 2 kanapki z maslem i dzemem, no i 8 pyz z miesem.
I.. nadal jestem glodna.. kurcze :-D
z reguly to do tej godziny jem polowe mniej..:confused::confused:
 
Strasznie duża biorąc pod uwage ze mam 160cm wzrostu a powiedział że jesze poł kg podrośnie:zawstydzona/y:. Termin z miesiączki mam na 2 marca ale lekarz powiedział że w lutym Dzidzia bedzie już z nami tylko ciekawa jestem kiedy :-) Juz od miesiaca mnie krocze boli pachwiny, cięzko mi sie ubierac bo jak napinam miesnie to ból jest nie do wytrzymania, ale lekarz powiedział zebym nie brala nic przeciwbolowego bo już ciąza donoszona wiec po co przedłużać.

kurcze.. mnie strasznie stresuje waga dziecka..
ciekawe co mi dzisiaj gin na to powie.
wiem , ze to wszystko orientacyjnie jest. Ale mnie Pani ktora robila usg w 31 tyg powiedziala z przerazeniem ze bardzo duze dziecko i moge miec problemy z urodzeniem. Ze mam pamietac, zeby mnie dobrze zmierzyli przed porodem w szpitalu czy dam rade naturalnie :dry:
 
kurcze.. mnie strasznie stresuje waga dziecka..
ciekawe co mi dzisiaj gin na to powie.
wiem , ze to wszystko orientacyjnie jest. Ale mnie Pani ktora robila usg w 31 tyg powiedziala z przerazeniem ze bardzo duze dziecko i moge miec problemy z urodzeniem. Ze mam pamietac, zeby mnie dobrze zmierzyli przed porodem w szpitalu czy dam rade naturalnie :dry:

No ja jak pytałam przed USG wczoraj mojego gina jak myśli że urodze to stwierdził że zdrowa ze mnie kobietka i silna wiec napewno naturalnie no ale jak zobaczył tego pulpecika naszego to stwierdził... Niczym sie Córciu nie przjmuj jak bedzie trzeba to wyciągniemy opracyjnie:-D:-D:-D pewnie sam sie przeraził i dodał gdzie On sie mieści :-D
 
No ja jak pytałam przed USG wczoraj mojego gina jak myśli że urodze to stwierdził że zdrowa ze mnie kobietka i silna wiec napewno naturalnie no ale jak zobaczył tego pulpecika naszego to stwierdził... Niczym sie Córciu nie przjmuj jak bedzie trzeba to wyciągniemy opracyjnie:-D:-D:-D pewnie sam sie przeraził i dodał gdzie On sie mieści :-D

heh :-D:-D
pociaszajacy :-D
 
kurcze Tabasia nie mow o jedzeniu, bo ja to dzisiaj zwariowalam.
Zjadlam juz od rana 2 kanapki z szynka, salata i ogorkiem, wypilam herbate, i przegryzlam to platkami na mleku. Po 2 godzinach zjadlam 2 kanapki z maslem i dzemem, no i 8 pyz z miesem.
I.. nadal jestem glodna.. kurcze :-D
z reguly to do tej godziny jem polowe mniej..:confused::confused:
:szok::szok::szok:
Moniskabe na pocieszenie napisze, ze ja tez miewam takie dni, ostatnio to nawet coraz czesciej :-D Jem wszystko co pod reka :-D
Najgorsze jest to, ze pojdzie mi teraz ostro w doopsko, bo malo sie ruszam :zawstydzona/y:
 
Eee a czego mam sie uczyc? Egzamin magisterski mam z całego programu studiów wiec przeciez sobie tego nie będę powtarzac :-D Wiem że na niektórych uczelniach daja jakies pytania do przygotowania albo cos, ale my wiemy tylko ze jedno pytanie bedzie kierunkowe, jedno ze specjalizacji i jedno z pracy magisterskiej- wiec nie mam sie czego uczyc- raczej modlic zeby spytali o cos o czym mam jakies pojecie :-D

No ja sobie powtarzam najważniejsze rzeczy. U mnie też nie ma listy i też jedno pytanie dotyczy pracy, drugie specjalizacji, a trzecie to może być wszystko. Tak bym chciała to pchnąć do przodu- zwariuję jak nie zdam- a wiem, że takie przypadki się zdarzają...
 
kurcze a mi lekarz ostatnio nie zmierzył dzidziolka... a teraz to nie wiem czy mi zrobi USG... hm:confused: może to i lepiej bo się nie stresuje ale... bezpieczniej wiedzieć.

Pobolewa, a raczej czasem piecze mnie ta rana po CC.... tylko nie wiem czy to przez to, że się napina czy przez bielizne, bo majtki mi się zsuwają (brzuszek już niżej) i podrażnia mi tą bliznę :baffled:

oj anetczka dzidzia pokaźna... jakoś wyjść musi :-D jak dla mnie to dzieci powinny się rodzić max. kilowe (oczywiście wykształcone jak te nasze 4kg) :-D

mi przy Olku mówli, że duża dzidzia - ponad 4kg i jeszcze CC miałam bo nie chciał zejść w kanał, to se myśle, że pewnie będzie miał 4,5; a miał 3,35 :nerd:
 
reklama
Do góry