reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
A ja w lodówce znalazlam sloik z upa pomidorową :-D Zapomniałam o nim totalnie:) teściowa mi parę dni temu przyniosła:tak::-) Mniam:) Dobrze, że moj M nie lubi zup:cool2: Cały gar będzie MÓJ!!:-D
 
Koza ja też mam podobną sytuację. 19 lutego mam wyznaczony termin obrony- czyli nasze dzidzie muszą jeszcze trochę poczekać:) Powodzenia Tobie życzę!!!
A tak chciałam zapytać- czy nie jest Tobie ciężko się uczyć- ja to czuję jakbym miała watę zamiast mózgu:dry: Oby tylko potraktowali nas łagodnie!!!
Eee a czego mam sie uczyc? Egzamin magisterski mam z całego programu studiów wiec przeciez sobie tego nie będę powtarzac :-D Wiem że na niektórych uczelniach daja jakies pytania do przygotowania albo cos, ale my wiemy tylko ze jedno pytanie bedzie kierunkowe, jedno ze specjalizacji i jedno z pracy magisterskiej- wiec nie mam sie czego uczyc- raczej modlic zeby spytali o cos o czym mam jakies pojecie :-D
 
Hej,
nadrobiłam Was. Ja po godzinnym spacerze, małe zakupy przytargałam. Zjadłam dwa talerze zupy królewskiej z mrożonki - polecam. A jak mąż wróci, to mam mielone, ziemniaki i brokuł ugotuje. Zaraz zabieram sie za pisanie ściąg na egzamin, mi wiedza wogóle nie wchodzi do głowy, ale podobno w ciąży tak się zdarza.

Dziewczyny a co ja mam powiedziex ..?? na szarym koncu jestem :-( mam cichą nadzieje ze Natalka bedzie chciala mnie poznac w moje urodziny czyli 19 marca :tak:

Agus nie jesteś sama, ja też na szarym koncu, z USG niby szybciej, ale ciekawe czy to się sprawdzi.

Wavejka to miałaś przygodę wczoraj, może czymś trzeba smarować to zaczerwienienie.

Młoda mamusia 1 to Ty możesz już za tydzień mieć dzidziola, w sumie fajnie.

Karalajna , ja jeżdzę prawie codziennie tyle co po mieście, daję rade spokojnie, tylko trochę auto wysokie i tak tyłem wsiadam, podciągam się,a potem przekręcam hihi , może ktoś patrzący z okna ma ubaw.

Marela trzymam kciuki,żeby z dziadkiem wsio było dobrze.

Kasaii przykro mi z powodu babci. Moja też tak nagle zmarła ponad rok temu. Byłam u niej wieczorem, umawiałam się, że na 1 listopada jadąc na cmentarz zajadę po nią itd, a rano dzwonili, że zmarła na serce. Mogła jeszcze pożyć, bo całkiem na chodzie była, no ale nie mamy na to wpływu, a chociaż nie męczyła się.

Ccaroline wracaj do zdrowia!
 
Witam Kobietki!
Wczoraj byla na wizycie u gina powiedział ze w lutym urodze :-) Przeraża mnie myśl ze Dzidzio waży już 3500 i przy porodzie bedzie kolo 4kg a ja taka malutka jestem :-( Zaczynam mieć stresa. Poza tym lekarz zaproponowal mi porod w szpitalu polozonym 25km ode mnie i bardzo sie ciesze ze poruszyl ten temat bo szpital w moim mieście nie cieszy się najlepszą opinią. Powiedział że czuje juz główke dzidziolka i ze mam PĘKOWĄ SZYJKĘ wie któraś z was co to znaczy???? Dzidziol już dlugo w kanale rodnym siedzi i ma główke zdeformowaną :-( ale to podobno wraca do normy po porodzie.
 
Cześć Dziewuchy.Zaraz zabiorę się za nadrabianie waszych postów.Najpierw muszę się pochwalić...:zawstydzona/y:Po dzisiejszej wizycie u ginka i ktg jestem zadowolona:-DPierwsza sprawa:ktg prawidłowe i lekarz stwierdził,że poród teraz to nie byłby problem bo z maleństwem wszystko dobrze.
Jak leżałam podłączona do aparatu przyszła pogadać położna środowiskowa.Dała mi numer abym po porodzie zadzwoniła to wyśle koleżankę z rejonu.Babeczka sympatyczna i przy okazji mam zmartwienie z głowy bo nie wiedziałam jak to z położną się załatwia.No i gazetki mi dała do poczytania:-)Tak jakoś temat na usg zszedł i poradziła bym poprosiła o nie lekarza...zadziałało:-DZa 3tygodnie kolejna wizyta i ktg,no i usg.Jakoś dałam się położnej namówić na szkołę rodzenia i dzisiaj poszłam z M się zapisać.Niestety nie ma miejsca na grupie mieszanej.Mimo to zapisałam się do samych babeczek.O dziwo mój Misiek żałuje,że nie może ze mną chodzić.Pierwsze moje zajęcia we wtorek.Kobietka zapisująca jak usłyszała,że to już 33tc,to roześmiała się,że nie mamy czasu i będę 2razy w tygodniu latać:blink:
 
Witam Kobietki!
Wczoraj byla na wizycie u gina powiedział ze w lutym urodze :-) Przeraża mnie myśl ze Dzidzio waży już 3500 i przy porodzie bedzie kolo 4kg a ja taka malutka jestem :-( Zaczynam mieć stresa. Poza tym lekarz zaproponowal mi porod w szpitalu polozonym 25km ode mnie i bardzo sie ciesze ze poruszyl ten temat bo szpital w moim mieście nie cieszy się najlepszą opinią. Powiedział że czuje juz główke dzidziolka i ze mam PĘKOWĄ SZYJKĘ wie któraś z was co to znaczy???? Dzidziol już dlugo w kanale rodnym siedzi i ma główke zdeformowaną :-( ale to podobno wraca do normy po porodzie.

Super, ze wszystko ok :-)
Dzidzia duza. A na kiedy masz termin?
 
reklama
Mloda Mamuska super, ze udalo sie z tym usg i ze z dzidzia ok :happy2:
Aneczka Twoj szkrab wielki :szok: Na kiedy masz termin?
Nie mam baldego pojecia co znaczy pekowa szyjka :-D

A ja nadal czekam na szkole rodzenia, u nas jest takie oblezenie, ze nie wiadomo kiedy do mnie zadzwonia :zawstydzona/y: Chyba urodze predzej:-D

Ja dzis caly dzien z metrem latam i obmyslam co gdzie postawimy jak szafa przyjedzie :-D
Rosolek juz dochodzi, zaraz M wroci z pracy, tylko makaron musi po drodze kupic :-p
 
Do góry