reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja sobie również nie mogę wyobrazić jak wygląda córeczka, a jest sporo większa od córeczek gosi_ :tak: 2600 Już nie mogę się doczekać, aż ją zobaczę i przytulę :tak:

Kochane, która następna ? Ja czekam do 10 marca :-D Do swoich urodzin :-p
 
reklama
gosia_ urodziła w 35 tc więc dziewczynki są " starsze" od mojego Błażejka o dwa tygodnie :tak::tak:
Czyli mniej więcej tak teraz wygląda...hmmm...:happy::happy::happy:


neska czyżbyśmy miały ten sam termin ? ja według OM mam na 26.03 ale od 12 tc USG zawsze mi wychodzi 17-18 marzec więc zobaczymy, lekarz mówił, że z tego tygodnia USG pomiędzy 11-13 tygodniem termin porodu jest najbardziej prawdopodobny.
 
31.01.2010 r.
Majka - 21:45, 2200g, 10 pkt, 47 cm
Zobacz załącznik 202314

Lenka - 21:46, 1990g, 9 pkt, 46 cm
Zobacz załącznik 202315

Miałam cc, ze względu na wysokie tętno Lenki. Oczywiście pod całkowitą narkozą. A póki co boli jak cholera... Obie leżą już w łóżeczkach, bo na początku Lenka byłą w inkubatorze, ale tylko jedną dobę.

Gosia serdeczne gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Was:tak::tak::tak:
Nie próbuję nawet nadrobić zaległości, bo wpadłam na tylko chwilkę - mam jakiegoś trojana w kompie i co najmniej do końca tygodnia ciężko będzie z zaglądaniem na forum:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
ani candy ani MoniSkaBe nie zgadly a reszta nie typowala wiec jzu mowie - dowod byl w drukarce :szok::szok::szok: widocznie lezal na papierze i jak cos drukowalam to go wciagnelo... A ja od dwoch dni sie zastanawialam czemu mi drukarka nie chce drukowac :-D
Wystawal malenki rozek ale udalo mie sie go wyjac - w ogole sie nie zniszczyl :-D


dronka - super ze po wizycie wszystko ok :tak:
I generlanei tak to jzu jest ze od okolo 32-34 tygodnia wizyty sa jzu czestsze. Ja ide jutro, a potem pewnie znowu za 2-3 tygodnie :tak:

Ide bo MUSZE sie zabrac do roboty... :-(

Dobrej nocy wszystkim zycze.
Ciekawe jak tam Ionka... :confused::confused::confused:
 
ani candy ani MoniSkaBe nie zgadly a reszta nie typowala wiec jzu mowie - dowod byl w drukarce :szok::szok::szok: widocznie lezal na papierze i jak cos drukowalam to go wciagnelo... A ja od dwoch dni sie zastanawialam czemu mi drukarka nie chce drukowac :-D
Wystawal malenki rozek ale udalo mie sie go wyjac - w ogole sie nie zniszczyl :-D

hmm.. na to bym nie wpadla :-D:-D
 
yra245 ja termin mam z ostatniej miesiączki na 30.03, ale musiałam troszkę oszukać przy suwaczku bo mi jakieś dziwne tygodnie wychodziły:confused2::confused2:

Ale i tak CC mam zaplanowane na 24.03 więc już wiem kiedy młody zawita na świat, chyba że będzie chciał wcześniej , choć nic na to nie wskazuje:-p:-p
 
reklama
Gosia, piękne dziewczyny :tak::tak::tak: Gratulacje!

Ionka, a może to tylko sprzęt się zaciął??

ja od wczoraj robie krokiety i mrożę ...ale i tak mam obiady z głowy dla J na co najmniej 2 dni...bo ja to nie moge krokietów....
Dziś zjem chyba grejpfruta albo znowu jakieś kanapki...bo płatki na mleku z deka mi się przejadły :baffled:
Ty biedaku na obiad takie rzeczy jesz? Powiem ci, że na obiad można całkiem sporo :tak:. Ja np dzisiaj zjadłam 6 pierogów z mięsem i surówkę i miałam dobry cukier po tym. Często jem makaron pełnoziarnisty Lubella z duszonym indykiem i jakimiś warzywami i jeszcze zupa może być do tego. Może nawet krokiety by przeszły, tylko raczej bez panierki i koniecznie z dodatkiem warzyw. Generalnie mięso i warzywa to najbezpieczniejsze jedzenie :tak:. Ja mam najgorszy cukier po chlebie, mimo że jem taki dietetyczny pełnoziarnisty. Poza tym z mlekiem i owocami trzeba ostrożnie.
 
Do góry