reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A chcialybyscie znac plec maluszka przed porodem? :)
Bo jak tak :tak:

oj co do plci dziecka to powiem szczerze ze przyzwyczailam sie tu do tego ze nie mowia plci i dzis nie chcialabym wiedziec - takie niespodzianki sa chyba najlepsze :) wole poczekac ;-);-)

hej
właśnie wróciłam od lekarza, choć wizyty nie było ... koleżanka poleciła mi swojego lekarza bo ponoś dobry i bliziutko do niego mam, spóżniliśmy sie z mężem 5 minut i i tak czekałam bo mial pacjentke po czym wyszedł i sie spytał na którą byłam umówiona, mówie że na 9:15 ale sie spożniłam 5 minut, a on do mnie że w takim razie prosze sie umówić na inny dzień i poszedł po czym wyszedl i mówi no chyba że pani poczeka z godzine to może sie załapie, masakra gburowaty i bezczelny oczywiście wyszliśmy i nigdy moja noga tam nie postanie, ale.. znów szukanie lekarza i czekanie na wizyte, załamka ;(


matko kochana co to za lekarz:szok::szok::szok: rozumiem ze to bylo prywatnie??? rece opadaja...:angry::angry::no:
Witajcie dziewczynki!
Ja już po lekarzu. Wszystko jest w najlepszym porządku. Doktor się uśmiał jak mu powiedziałam, że na ostatniej wizycie jeszcze nic nie było widać, a trochę się martwię, bo nie mam żadnych objawów ani dolegliwości. Mam piękne zdjęcie mojej prawie 4 cm Kruszynki. Niestety nie mogłam posłuchać serduszka, bo na włączenie dopplera dzidzia musi mieć conajmniej 6cm. Tak się przejęłam wszystkim, że zapomniałam zapłacić za wizytę :-D Ale wtrównam to za 3 tygodnie :-D
Z dobrych wiadomości jeszcze taka, że jak skończę opakowania luteiny i duphastonu to już nowych nie dostanę. No i że mogę sobie bez problemów jezdzić na rowerku. Byle z umiarem :-)
A tak poza tym to ja za wizytę płacę stówkę + 20 zł za usg.
No i dostałam skierowanie na badania oczywiście, ale nie jest tego dużo :-)
mag ciesze sie ze u Ciebie wszytsko wporzadku hahah niemozliwa jestes:-):-):-) oby tak dalej :-):-)
 
reklama
To cieszę się, że wszystko ok :-)

Mag bardzo się cieszę, ze wszystko z dzidzią dobrze:-D

I tak by Ci nikt nie pozwolił odejść od nas:-p

ojj, to dobrze że wszystko ok :):*

Mirosia ma rację :) nikt nie pozwoli Ci odejść. Najwyżej później pierwsza oznajmisz nam dobrą wiadomość :-)

Kochana, mi według USG też wychodzi 28 luty :) Ale lekarz jednak zostaje przy 6 marca :) Zostań u Nas :) Nigdy nie wiadomo kiedy dzidzia dokładnie się urodzi :) a tu jest przyjemnie :) no i od 28 lutego do 1 marca nie ma daleko :)

Spróbuj tylko zniknąć ;-)

mag ciesze sie ze u Ciebie wszytsko wporzadku hahah niemozliwa jestes:-):-):-) oby tak dalej :-):-)

Bardzo Wam wszystkim dziękuję :tak: Kochane jesteście :tak:
Swoją drogą to ja się najbardziej cieszę, że to nie będzie rok przestępny. bo jestem na 100% pewna, że Dzidzia wywinęłaby mi ten numer i urodziła się 29 lutego :-D
 
A chcialybyscie znac plec maluszka przed porodem? :)
Bo jak tak :tak:
Oczywiście:tak::-)

Ja również chciałabym znać płeć :) marzy mi się córeczka, ale z synka również będę zadowolona :-) A ile chciałybyście mieć dzieci?
Hmm.. dwójkę albo trójkę:tak::-D

A ja zaraz idę do lekarza. Proszę, trzymajcie kciuki, bo jakoś się denerwuję tą wizytą:-(
Kciuki zaciśnięte Kochana:tak:

Tylko ja bym uważała jednak na kąpiele w basenie, niestety jesteśmy teraz narażone na infekcje dużo bardziej niz zwykle. raczej się odradza kąpiele w basenie przez środki do dezynfekcji. Już bezpieczniej jest kąpać się w jeziorach, które są zbadane przez sanepid.
A ja słyszałam, że kąpiele w basenach są zdrowe:tak: Fakt, chlor itp, ale dobrze to wpływa na dzidzię i mamę:tak:Zresztą w basenach przez chlor to bardzo rzadko sa bakterie:tak: Kochana baseny równiez musza byc badane przez sanepid i to częściej niz myślisz no i woda zmieniana tez musi byc co jakiś czas:tak::-)
 
Myślę o szpitalu Rydygiera, bo tam pracuje mój lekarz. I tam podobno znieczulenie dają za darmo, tak samo w Siemiradzkim, w MSWiA, podobno nawet w Żeromskim (chociaż nie bardzo w to wierzę, bo to jakaś nowość). Na Ujastek chyba też już jest za darmo. Synka rodziłam w klinice SPES i tam znieczulenie kosztowało wtedy 300 zł, ale wydaje mi się że potem też wprowadzili darmowe. Konkurencja działa nawet na rynku porodówek :-D.
:-) jakbym byla w PL, to chyba wybralabym Ujastek. Bylam kiedys odwiedzic tam kolezanke i powiem szczerze, ze szczeka mi opadla :-D Bardzo ladnie tam jest i uwazam, ze kobieta ma swoja prywatnosc :)


Mag bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze :-)
Ja wybieram sie do ginekologa okolo 20-tego sierpnia, na USG :-) oczywiscie z mezem :tak:
Dzis bylam na pobraniu krwi i musze czekac na wynik. Jak nie mam nic przeciwko kluciu iglami, to jakos dzisiaj mi bylo niezbyt komfortowo i bolalo troszke...
Co do basenow, to kolezanki z forum irlandzkiego bardzo sobie chwalily. A co do infekcji, to pisaly, zeby sie wystrzegac siadania na tych laweczkach w przebieralniach i uwazac w toalecie, bo tam najczesciej mozna cos zlapac :baffled: Ja na pewno bede chodzic na basenik za jakis czas ;-)
Mdli mnie mniej, nie caly dzien na szczescie :blink:
 
A ja słyszałam, że kąpiele w basenach są zdrowe:tak: Fakt, chlor itp, ale dobrze to wpływa na dzidzię i mamę:tak:Zresztą w basenach przez chlor to bardzo rzadko sa bakterie:tak: Kochana baseny równiez musza byc badane przez sanepid i to częściej niz myślisz no i woda zmieniana tez musi byc co jakiś czas:tak::-)


Baseny są nawet bardzo zdrowe i świetnie wływają na mięśnie Kegla ale nieststy są w nich bakterie, mimo senepidu itp. Mi lekarz kazał zakładać tampon jak idę na basen:) Tak też będę robić jak tylko minie dla mnie ten niebezpieczny 1 trymestr:(
 
Czesc Dziewuszki :)
Ja juz po wizycie u lekarza.
Wczoraj była no i jestem w 7 tygodniu jutro sie zacznie 8 i termin mam na 27 marca takze pomyliłam sie o jeden dzien z wyznaczoną datą.
Na bol brzuszka dała mi no-spę i jezeli by bardzo bolało to mam brac Luteinke przez 2 tygodnie bo ona jedzie na urlop.
Widziałam na usg moją malą kruszynke i jej bijące serduszko!!!
A powiedzcie mi czy moge byc matka chrzestna jak jestem w ciazy...bo sa jakies tam zabobony i troche sie boje zeby nic sie nie stało mojej dzidzi
 
no właśnie zabobony... :-) juz na jednym watku kobitki sie wypowiadaly i ja tez nie wierze w takie pierdoly :tak:

kurde zaczynam sie martwic coraz bardziej ... zaczal mi sie kryzys finansowy ostatnimi czasy :zawstydzona/y::-(
 
reklama
A powiedzcie mi czy moge byc matka chrzestna jak jestem w ciazy...bo sa jakies tam zabobony i troche sie boje zeby nic sie nie stało mojej dzidzi

Oj też słyszałam, że niby coś tam się stanie dziecku. Nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy, ale teraz coś mi się zmienia jeżeli chodziłoby o moje dziecko... Jak masz obawy to pogadaj z matką tego maleństwa co miałaś być chrzestną-na pewno zrozumie...
 
Do góry