reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

patinka dobrze ze jest dobrze :-)

Alex no przecie kreatywna jestem wiec dam rade ;-) Oczywiscie ze troche trzeba bedzie spreparowac wyniki- ja nadgorliwa nie jestem haha Ale na razie pozbieram tyle ile się da zeby miec pojecie o ogolnym rozkładzie odpowiedzi a pozniej troche podrasuje tak zeby odpowiadało całej populacji a nie ze same kobity sa w wieku 18-34 :-D
Ale na razie musze cokolwiek wiedziec bo to jak ja bym odpowiedziala nie musi sie pokrywac ze zdaniem innych wiec wole spytac Was :-)

Z tym jedzeniem to mnie podłamałyscie... to jest kolejny argument za karmieniem butelka :baffled:
Kochana, nie chcąc tak na forum, napiszę ogólnie, u mnie i w kilku innych przypadkach (jeden leży właśnie przede mną, nie chcąc przerobić mózgu w papkę przez te 9 miesięcy zabrałam się za jedno preparowanie) moje zdanie było najważniejsze, haha. a promotor zwykle nie czyta:)
 
reklama
MoniSkaBe mam ciemne meble i wiesz co jest skuteczne?.... nic! :-D Przetestowałam juz chyba wszystko i pozostaje sie tylko pogodzic z tym kurzem, wycierac co 2 dzien albo zmienic meble...:baffled: Ja łącze opcje pierwsza z druga i jakos to jest. Uzywam pronto w sprayu takiego zapachowego do drewna- ale tyle tylko ze meble sa zakonserwowane i ładnie toto pachnie bo jesli chodzi o kurz :wściekła/y: No teraz na przykład mozna pisac po półkach bo nie mam czasu sprzatac.

Truskawki mmmm.... przedwczoraj małż poszedł na zakupy i mi przyniósł :-) Wcinałam az mi sie uszy trzesły. co tam, że były chrupiące jak jabłka i pewnie świeciłam po nich w nocy :-D
A odnosnie jedzenia to zachciało mi sie bobu... no to wygrzebałam z zamrazarki i sobie ugotowałam. uwielbiam taki z masłem i czosnkiem wiec teraz sie zajadam. małż nie lubi czosnku wiec bedzie przeszczesliwy hehe

Osz cholera i znowu tutaj siedze zamiast robic wykresy :no:
 
MoniSkaBe mam ciemne meble i wiesz co jest skuteczne?.... nic! :-D Przetestowałam juz chyba wszystko i pozostaje sie tylko pogodzic z tym kurzem, wycierac co 2 dzien albo zmienic meble...:baffled: Ja łącze opcje pierwsza z druga i jakos to jest. Uzywam pronto w sprayu takiego zapachowego do drewna- ale tyle tylko ze meble sa zakonserwowane i ładnie toto pachnie bo jesli chodzi o kurz :wściekła/y: No teraz na przykład mozna pisac po półkach bo nie mam czasu sprzatac.
tak tez wlasnie myslalam :-D
Karola zapedze do wycierania kurzu, to jego pomysl z tym kolorem mebli :wściekła/y:
:tak:
 
U mnie obiadek prawie już gotowy. Sałatki zrobione, chlebek zaraz ląduje w piekarniku:tak::tak: trochę w międzyczasie was podczytywałam, ale zapomniałam co komu miałam napisać:-:)-(
 
nie macie litosci z tym pisaniem :-D Nie daje rady z nadrabianiem po prostu :-D

candy - dobra decyzja - on po prostu jest nic niewarty mgowniarzem ktory zdecydowanie nie dorosl do roli ojca i partnera.. Szkoda ze tych paragonow pewnie nie zbieralas bo jzu moglabys miec jakas podkladke...
No ale teraz jzu zbieraj. No i oprocz becikowego zwyklego dostaniesz pewnie tez zapomoge jako samotna matka i potem co miesiac zasilek rodzinny - ale musisz popytac o to w Urzedzie Miasta albo w MOPSie.
Teraz tylk otrzymaj sie podjete jdecyzji bo sama widzisz, ze on naprawde jest g... wart... Chcialabys zeby dzieck owyrastalo w atmosferze klotni i widzialo nacpanego ojca? chyba nie... a wiec badz silna. A rodzice wiadom oze chca dla ciebei jak najlepiej...

Aha - kiedys bylo tak ,ze jak ktos jest ubezpieczony w PZU to jeszcze z kilak stowek albo i 1000zl dostawal jak sie dzieck ourodzilo - dopytajcie o to dziewczyny :tak:


Reszta tematow mi umknela - aha - witamin nie biore w tej ciazy zadnych. Biore tylko od pazdziernika zelazo :tak:

obiad jadlam w pracy, ale cholera - od kilku dni mam czesto zgage :baffled:- jakis wlochaty sie zapowiada ten Adas :-D
 
moniSkaBe tez mam ciemne meble, do tego czarne kono domowe i ciemne krzesła, cholery dostaej jak to wycieram, a po paru godzinach znów jest kurz, też używam pronto no ale to tylko odświerza, ja mam truskawki mrożone, a teraz własnie się zastanawiam, a coo jeśli chciąłbym je zjeść, odmrozić i co , obgotować, zalać wrzątkiem? Jak myslicie
 
aha -ankieta wypelniona :tak:
krotka dosyc... ja do pracy magisterskiej mialam bardzo dluga - pisalam o wplywie reklam na pragnienia dzieci 9-letnich - dzieci wypelnialy ankiety (trzecioklasisci) i osobno tez osoby dorosle (nauczyeciele)
 
moniSkaBe tez mam ciemne meble, do tego czarne kono domowe i ciemne krzesła, cholery dostaej jak to wycieram, a po paru godzinach znów jest kurz, też używam pronto no ale to tylko odświerza, ja mam truskawki mrożone, a teraz własnie się zastanawiam, a coo jeśli chciąłbym je zjeść, odmrozić i co , obgotować, zalać wrzątkiem? Jak myslicie

ja właśnie odmroziłam w mikrofali i zjadłam na mój podwieczorek:tak::tak::tak:
 
koza ankieta wypełniona :tak:

Moja malutka coś dzisiaj szaleje, non stop sie wypycha na prawą strone :tak: juz mnie wszystko tam boli, generalnie to jestem juz jak paralityk :-D wieczorem jest tragedia, bolą biodra, plecy i zebrać się ciężko a tu jeszcze 7 tyg :szok: jestem ciekawa czy pod koniec wogóle będe sie poruszała :tak:
 
reklama
Wiecie co tak siedze i mysle o tym co mowila gin:/ ze niby mala moze byc juz za 3 tgna swiecie to byloby kolo 14 .02 i co miesiac roznicy mialby byc :/ bo termin jest na 14 ale .03 ???zwariowac idzie jasne oni tez nie moga dokladnie powiedziec kiedy to wszystko jest takie mniej wiecej ale ta roznica tych 4 tg jest za duza na pomylke .A wczesniej zajsc w ciaze nie moglam to wiem na bank :)Wszystkie piszecie ze ta moja niunia jakas duza i juz mam strachulca :/ W ciagu ostatnich 3 tgprzytylam tylko nie cale 2 kg za to mala teraz nadrabia :-Dgin przy badaniu ginekologicznym powiedziala ze wszystko jest jak byc powinno i ze wszystko zamkniete jaka szyjka nie wiem nie bylo usg ale co mi nie daje spokoju to to ze powiedziala ze glowka jest juz na maxa nisko i ze onajuz ja dotyka i jak chce moze ja posunac troszke spowrotem a to jest jeden zeznakow ze porod juz nie daleko .Skoro mowi sie ze 37-38 tc jest ok to mi obojetnie moge rodzic na Walentynki :-D oby mala byla zdrowa .
 
Do góry