reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Jestem :-)
Najpierw napisze, za chwile bede nadrabiac.
Przezylam szok - zabawilam w szpitalu cale 30 minut :-D
Cisnienie i mocz, krew, a pozniej "ogledziny" lekarskie czyli macanie brzucha i tetno dziecka. Ot wszystko :happy2: Nastepna wizyta za 2tyg.
 
Któraś tu pisała o tygodniu maluszka w Lidlu. Przeglądam gazetkę i stwierdzam, że się nie wysilili. Albo może część rzeczy jest dla starszych dzieci, a części w ogóle bym nie kupiła np kosmetyków lidlowskich...

moniSkaBe, ja ścieram jednorazowymi chusteczkami z Biedronki i powiem Ci, że jest nawet OK. Tylko, ze 2x w tygodniu.

tez mam takie sciereczki z biedronki i sa do dupy.
tak jak napisalam.. przetre i na drugi dzien wieczorem jest tak samo..
 
na truskawki zapraszam do mnie

dziś przywieźli mi wreszcie moją zamrażalkę i tam jest jakieś 10 kilo zamrożonych:tak::tak::tak::tak:
ja za bardzo jeść nie mogę (cukrzyca)
ale dla M keirek zrobiłam a dla niuni kisielek z truskawkami:tak::tak::tak:
 
Tymi truskawkami to sie tak od razu nie martwcie. Moja kuzynka rodziła w połowie kwietnia i podjadała truskawki - ale tylko swojskie, z ogródka, bo wiadomo ze nie pryskane. Jak dziecko nie ma alergii, to można próbowac. Najpierw zjeść 3-4, za 2 dni można juz parę więcej. Jak po 2 tygodniach nic nie jest to można troszkę więcej zjeśc. Byle nie przesadzać ;-)
A tak jak cytowałam artykuł z bb. U nas nie zaleca sie cytrusów. A dziewczyna z Hiszpanii pisała, ze u nich zalecane jest dawanie dziecku cytrusów na początku, dopiero później jabłka itp...

Ja pisałam o tym Lidlu. Co doartykułów - mają bardzo fajne te większe waciki. Np do wytarcia pupci. Albo buźki - bardzo sie sprawdzają.

Co do jedzonka - wczoraj teściowa zrobiła pierogi z serem i troszkę pierogów z poziomkami. Może uda nam sie dzisiaj tam zajrzeć i bo straszną chęc mam na nie
 
na truskawki zapraszam do mnie

dziś przywieźli mi wreszcie moją zamrażalkę i tam jest jakieś 10 kilo zamrożonych:tak::tak::tak::tak:
ja za bardzo jeść nie mogę (cukrzyca)
ale dla M keirek zrobiłam a dla niuni kisielek z truskawkami:tak::tak::tak:

moj Karol ostatnio przywiozl od swojej babci.. ona uprawia swoje na ogrodku.. ale zostawil u swojej mamy i .. zapewne sa juz w koszu.. buu.. musze jeszcze raz go poprosic, zeby do babci pojechal po truskawy :-D

moja zdolna siostra spalila makaraon z sosem..
widac nawet do zrobienia tak prostego jedzenia sie nie nadaje..
wczoraj smazyla jajka sadzone bez oleju.. i tez spalila... porazka z nia :-D
a ma 19 lat :-D
 
a ja mam dzisiaj wyjątkowego lenia mialam prasowac ubranka dla dzidziusia ale mi sie nie chce, teraz musze sie wziac za konczenie obiadku ja swoj przydzial juz zjadlam godzine temu a niedlugo mezus wroci i jak na razie mam tylko rosolek dla niego a zaplanowalam mu zrobic kilka plackow ziemniaczanych bo nie chce mi sie nic innego wymyslac musze sie jakos zmusic do roboty
 
reklama
marti8 no to ci się trafił ginekolog na zastępstwo :tak: ale fakt faktem że co lekarz to inne podejście

kamikaa super że z małą wszystko oki :tak: i u ciebie też, a 37-38 tydz to juz prawie ciąża donoszona więc spoko ;-)

moniSkaBe ja przed ciążą miałam bardzo głęboki pępek a teraz jest juz równy z brzuszkiem :tak: do końca wyskoczy jak nic - taki urok

candy6 mądra decyzja choć napewno cięzka i trudna, ale tak będzie lepiej, trzymam kciuki za dzisiejszą wizyte u gina :tak:

patinka_1985 dobrze że z szyjką oki :) a synuś niech sobie siedzi grzecznie w brzuszku :tak:

Nadrabiam Was i gotuje jednocześnie obiadek :tak: coś czuje że będą dzisiaj niezłe opóźnienia :-) a tu mąż wrócił bo wysłałam go po witaminki i badania brrrr jak dla mnie dzis zazimno więc sie nie wyłaniam z domku :tak:
 
Do góry