reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja biorę prenatal i planuje brać po porodzie,bo wtedy to organizm dopiero wymęczony.
A jak nie wezmę witaminy rano to dzień mam do...wiecie czego , ewidentnie mi pomagają:tak:
 
reklama
Ja biorę prenatal i planuje brać po porodzie,bo wtedy to organizm dopiero wymęczony.
A jak nie wezmę witaminy rano to dzień mam do...wiecie czego , ewidentnie mi pomagają:tak:
Ja zawsze biore wieczorem... Ale moze faktycznie sprobuje rano i zobacze czy bedzie jakas roznica. Dzieki za rade Neska ;-)

Tabasia, ratujesz mój honor, bo już myślałam, że tylko ja u taka "pomysłowa" z tymi ankietami:)
Hihihi :-D:-D:-D Wstyd sie przyznac :zawstydzona/y: Ale co tam, bylo minelo, nikt sie nie kapnal, a papier jest :cool2:
 
koza wypelnilam :)

Ja tez biore witaminy od samego poczatku i bede brac tak dlugo jak bede karmic, bo organizm podczas karmienia tez jest bardzo wycieczony, a i po za tym przy malutkim dziecku ciezko jest o "zdrowe" odzywianie tym bardziej w momentach kiedy nam sie chce jesc.
 
Przyszło mi dzisiaj pismo, żeby przyjść i zapisac mojego młodego do szkoły:no:
Mojego malutkiego synka chcą mi zabrać buuuuuu:-:)-:)-:)-(
Jak mam go oddać na pożarcie tej dzieciarni ????:-:)-(
Uwierzcie mi płakać mi się chce:confused::confused::confused:Bo on już nie będzie taki mój:zawstydzona/y::zawstydzona/y::no2:

Na pocieszenie zjadłam pączka, a niech się dzieje już co chce:baffled:
 
wchodzenie na bb jest dla mnie nieekonomiczne:wściekła/y:

tak się wczytałam w wasze posty, że przypaliłam sos do klusek śląskich:dry:
muszę zejść na dół po pieczary, a potem wturlać się na to 4 piętro:sorry2:

Jesteście okropne! ;D Narobiłyście mi smaka na truskawki.. a u mnie w sklepie to nawet mrożonych nie ma ;(

w Biedronie są:-D:-D:-D
wiem, bo wysłałam po nie brata:zawstydzona/y:

Truskawki mmmm.... przedwczoraj małż poszedł na zakupy i mi przyniósł :-) Wcinałam az mi sie uszy trzesły. co tam, że były chrupiące jak jabłka i pewnie świeciłam po nich w nocy :-D
A odnosnie jedzenia to zachciało mi sie bobu... no to wygrzebałam z zamrazarki i sobie ugotowałam. uwielbiam taki z masłem i czosnkiem wiec teraz sie zajadam. małż nie lubi czosnku wiec bedzie przeszczesliwy hehe

nie no koza.......:dry::dry::dry::dry:
nie dość, że dostałam smaka na truskawy, to ty jeszcze o bobie piszesz - zjadłabym:dry::dry::dry:

ty w tej zamrażarce to chyba wszystko masz:dry:

na kurz nic nie działa;-)
 
Witam wszystkich :tak:
Dzisiaj mam dzień nic nie robienia, więc od rana czytam was sobie.:tak:
Ciekawe jest dla mnie to, że wszystkie bierzecie witaminy. Moja lekarka już na początku ciąży mi powiedziała, że jeśli nic się nie dzieje to sztuczne witaminy są niepotrzebne, wszystko znajduje się w odpowiednio zbilansowanej diecie a nadmiar witamin jest nawet szkodliwy. Zaleciła mi tylko magnez 3x1 dzień- na noc 2 tabl. Podobno witaminy w tabletkach wpływają na dużą wagę urodzeniową dzieci tzn rodzą się duże i pulchne bobaski.
Reasumując- ja witamin nie brałam a wyniki badań mam dobre.

aha- ankietę też wypełniłam:tak:
 
Hihihi :-D:-D:-D Wstyd sie przyznac :zawstydzona/y: Ale co tam, bylo minelo, nikt sie nie kapnal, a papier jest :cool2:
A niby po co sie studiuje jesli nie dla papierka? Tabasia ja mam takie samo podejscie.
Prawda jest taka ze dyplom to tylko konieczny papier zeby sobie nie zablokowac pewnych mozliwosci zawodowych i niekoniecznie świadczy o wiedzy przydatnej w pracy(chyba ze ktos jest lekarzem, architektem itp ale to inna bajka)
Mam pełno znajomych ktorzy postawili tylko na studia i teraz płacza bo pracy nie moga znalezc. Takie rozgoryczenie "ze przeciez studia maja a roboty nie ma" A prawda jest taka ze najistotniejsze dla pracodawców jest doswiadczenie zawodowe a do tego dopiero dyplom jako cos oczywistego. Sam dyplom jak sie okazuje jest g wart....

mag007 daleko nie masz- zapraszam na obzarstwo
 
neska11 super że wszystko oki, mały jeszcze może się obrócic odpowiednio :tak:

Co do witamin to ja biore od początku ciązy na początku sam femintal a od 4 miesiąca femintal + DHA, szkoda tylko że to takie drogie .
No to się teraz narobiło, cała ciąża spokój z zachciankami :-D a tu was naszło na truskawki i aż mi sie oczy zaświeciły, chyba musze znów mojego wysłać, będzie przeszczęśliwy :tak:
 
reklama
Witam wszystkich :tak:
Dzisiaj mam dzień nic nie robienia, więc od rana czytam was sobie.:tak:
Ciekawe jest dla mnie to, że wszystkie bierzecie witaminy. Moja lekarka już na początku ciąży mi powiedziała, że jeśli nic się nie dzieje to sztuczne witaminy są niepotrzebne, wszystko znajduje się w odpowiednio zbilansowanej diecie a nadmiar witamin jest nawet szkodliwy. Zaleciła mi tylko magnez 3x1 dzień- na noc 2 tabl. Podobno witaminy w tabletkach wpływają na dużą wagę urodzeniową dzieci tzn rodzą się duże i pulchne bobaski.
Reasumując- ja witamin nie brałam a wyniki badań mam dobre.

aha- ankietę też wypełniłam:tak:
Witam sąsiadkę ;-)
Ja też słyszałam od mojego gina, że witaminy niepotrzebne, skoro mam dobre wyniki, ale powiedziała mi, że jak chcę, to mogę sobie kupić. No i kupiłam.
Może przynajmniej ten jod w górach zadziała;-)

A ja piekę frytki w piekarniku. Tyle, że dla M, bo mnie nadal coś żołądek pobolewa...
Ale truskawki już sobie zamówiłam i jak mi nie kupi, to...:wściekła/y:;-);-)
 
Do góry