reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja jeszcze nie mam rzeczy do szpitala (tzn. tylko szlafrok i jedna koszula dla mnie mam hehe), ale właśnie sobie uświadomiłam, że mam tylko jedną niewielką torbę... Chyba coś trza będzie kupić, albo popytać po znajomych, żeby pożyczyć wrazie czego:sorry2:
 
Mnie też się wydaje ze ostatnio jestem jakaś taka monotematyczna:baffled::baffled: Nic tylko zakupy i wyprawka:dry:zakupy i wyprawka:confused:
 
Ja jeszcze nie mam rzeczy do szpitala (tzn. tylko szlafrok i jedna koszula dla mnie mam hehe), ale właśnie sobie uświadomiłam, że mam tylko jedną niewielką torbę... Chyba coś trza będzie kupić, albo popytać po znajomych, żeby pożyczyć wrazie czego:sorry2:
Ja naszczęście już mam większość rzeczy kupionych;-) Dzisiaj jeszcze tylko mąż ma mi kupić szlafrok bo ja nigdy nie używałam:sorry2:
W szpitalu to troche głupio chodzić w samej piżamce:cool2:
 
Kochane, zazdroszcze tym co nie muszą wstawac na siusiu w nocy.. Ja dziś pobiłam rekord bo byłam 8 razy! ;/ Dziś męczy mnie zgaga od rana i lekko kuje nerka.. Co do wyprawki do szpitala dla mnie, to już kupiłam wszystko co potrzebne :)Zrobie Wam liste od razu z cenami, może Wam coś ułatwie :) To rzeczy kupowane w aptece:

Takie duże ligninowe podpaski /3,80 zł/ x2 szt.
Maść na brodawki /16,90 zł/ x1 szt.
Majtki siateczkowe wielokrotnego użycia /4,42 zł/ x2 szt.
Szare mydło 'biały jeleń' /2,49 zł/ x1 szt.
Podpaski Always Max /3,75 zł/ x2 szt.
Wkładki laktacyjne Bella /12,03 zł/ x1 szt.
Gruszka do noska dla dzidziusia /4,44 zł/ x1 szt.

(ceny podane za sztuke)

I to chyba wszystko co kupiłam. Jeszcze tylko laktator :) U mnie w aptece kosztuje 32,90 zł. Ale nie kupiłam bo może znajdę gdzieś taniej :)
 
Wróciliśmy,
dzisiaj tematem przewodnim była laktacja, bardzo ciekawy wykład był:tak:
coraz bardziej zwieksza mi się apety na słodkie, koszmar jakiś:wściekła/y:
 
Witam Was Kochane Brzuszki:-)Ja teraz dopiero zaglądam,byłam rano w miescie kupiłam ciuszki dla synusia.A teraz was czytałam co naskrobałyscie.Noc miałam przespaną tylko raz siku o 4.50.Ogarnełam mieszkanko,a wieczorkiem sobie zmyje podłogi,bo teraz to mnie wszystko boli i sie chyba drzemne,bo mnie cos muli.Ja żadnych planów na sobote i niedziele nie mam,a Wam miłego weekendu życze;-)
 
reklama
Do góry